Ik ben altijd zo vervelend, dat weten jullie onderhand toch wel.wrote:Jij hebt weer even je dagelijkse momentje te pakken?wrote:Jankenwrote:Je bericht bevat teveel smilies. Er is een maximaal aantal van 20 smilies toegestaan.
Heb dat boek ook gelezen ja, heftige gast is datwrote:Halverwege 'wat de fok, ouwe' over DJ Dano. Door zijn neus zijn echt tonnen coke gegaan![]()
Niemand snapt 'm volgens mij. Ik zie niemand een pinsir doen.wrote:https://www.facebook.com/djneroz/videos/1399499493471164/
Er worden nu zelfs tracks over gemaakt.
Enorm kansloos als je daar een plaat van maakt idd 
Straks maakt Peacock nog een plaat 1,2 hoepeltje hakken of Delete one two claplung
Straks maakt Peacock nog een plaat 1,2 hoepeltje hakken of Delete one two claplung
Waarom snap jij niet dat voor velen mensen de pinsir hype niet voor de gein is?wrote:Waarom snappen mensen nou niet dat die Pinsir hype voor de gein is en dat de move zelf eigenlijk tenenkrommend is?
Neroz leest hier mee, dit is waarschijnlijk een tribute aan ons mannenwrote:Waarom snappen mensen nou niet dat die Pinsir hype voor de gein is en dat de move zelf eigenlijk tenenkrommend is?
claplungwrote:wrote:Delete one two claplung
Was voor elk land(en) een intro aan het maken voor mijn mixes die vanavond waarschijnlijk online komen... maar heb er 1 van Scandinavie in zijn algemeen.... te moeilijk om een intro te maken wat met scandinavie te maken heeft (met wat humor)
dus die sla ik maar over
Hebben jullie misschien nog suggesties, ksta er open voor
Hebben jullie misschien nog suggesties, ksta er open voor
Vikingenwrote:Was voor elk land(en) een intro aan het maken voor mijn mixes die vanavond waarschijnlijk online komen... maar heb er 1 van Scandinavie in zijn algemeen.... te moeilijk om een intro te maken wat met scandinavie te maken heeft (met wat humor)dus die sla ik maar over
Hebben jullie misschien nog suggesties, ksta er open voor
Dan loop ik tegen het probleem aan dat de noorse vikingen en vaak ook de soundtracks daarvan aardig een duistere sfeer hebben. De eerste plaat waar ik mee opende is een wat vrolijkere manier... Niet heel toepasselijkwrote:Vikingenwrote:Was voor elk land(en) een intro aan het maken voor mijn mixes die vanavond waarschijnlijk online komen... maar heb er 1 van Scandinavie in zijn algemeen.... te moeilijk om een intro te maken wat met scandinavie te maken heeft (met wat humor)dus die sla ik maar over
Hebben jullie misschien nog suggesties, ksta er open voor
Jij moet vast trots zijn als naamgever van deze movewrote:haha yes it's happening
Irritatiemomentjes (page 966)
holy shit ik heb echt alles gezien nu. 'nigger' ook, dit kan echt niet. Alles.
Hoe kom je trouwens bij zo'n filmpjes terecht?
Godverdomme, staat er ook bij als een zoutzak. Ook al ben je thuis, gewoon finaal uit je plaat gaan. 
R
Hardtraxx Veteran
last seen 2 days ago
5,557 postssince 2013
Je moet toch wat als je nog niet naar feestjes mag...