Ik dacht eerst dat ie spastisch aan het klappen was.
zoveel vragen... drugs handjes?klapstoel wrote:Ik dacht eerst dat ie spastisch aan het klappen was.
zoveel vragen... drugs handjes?klapstoel wrote:Ik dacht eerst dat ie spastisch aan het klappen was.
Dat is ie volgens mij ook xDklapstoel wrote:Ik dacht eerst dat ie spastisch aan het klappen was.
https://oneplus.net/nl/3tPommer wrote:Mag binnenkort een nieuwe telefoon. Heb al jaren Samsung, maar twijfel om een keer wat anders te nemen (wel android). Iemand een tip? Hoef ook niet perse het nieuwste van het nieuwste.
ErikZ wrote:https://oneplus.net/nl/3tPommer wrote:Mag binnenkort een nieuwe telefoon. Heb al jaren Samsung, maar twijfel om een keer wat anders te nemen (wel android). Iemand een tip? Hoef ook niet perse het nieuwste van het nieuwste.
Ja dit heb ik ook, zou eigenlijk voor mij ook veel beter zijn om naar Vodafone te gaan, alleen moet ik dan dus nog een half jaar wachten . Misschien maar even een nieuwe accu halen voor m'n huidige telefoon en dan hopen dat ik het nog een half jaar trek met dit ding.rakkietakkie wrote:
Ga waarschijnlijk naar Vodafone/Ziggo... bieden momenteel iets meer, dekking is beter dan vroeger en omdat ik Ziggo heb meer acties (dubbel data etc).
Rapey as fuckklapstoel wrote:Hardtraxxer die me plots volgt op instagram
Pommer wrote:Ja dit heb ik ook, zou eigenlijk voor mij ook veel beter zijn om naar Vodafone te gaan, alleen moet ik dan dus nog een half jaar wachten . Misschien maar even een nieuwe accu halen voor m'n huidige telefoon en dan hopen dat ik het nog een half jaar trek met dit ding.rakkietakkie wrote:
Ga waarschijnlijk naar Vodafone/Ziggo... bieden momenteel iets meer, dekking is beter dan vroeger en omdat ik Ziggo heb meer acties (dubbel data etc).
Is een klap geld ja, maar uiteindelijk eigenlijk altijd wel goedkoper dan tel+abbo.ErikZ wrote:https://oneplus.net/nl/3tPommer wrote:Mag binnenkort een nieuwe telefoon. Heb al jaren Samsung, maar twijfel om een keer wat anders te nemen (wel android). Iemand een tip? Hoef ook niet perse het nieuwste van het nieuwste.
Exposen die handelklapstoel wrote:Hardtraxxer die me plots volgt op instagram
Naam?Exterkate wrote:Follow is follow back op insta
TERROR!Rickzel wrote:Als je van je handen een soort klauwtjes maakt moet het wel een ironische zijn toch?
Of is het een HT'er?