Ruubiie schreef:
Het komt ook meer omdat ik zoiets heb van: Shit, voor die 60euro pak ik 3 kleine feestjes waarvan de Line-up me meer aanstaat
Dit vind ik altijd van die rare redeneringen, je maakt op die kleine feesten toch ook genoeg geld op? Dus uiteindelijk ben je duurder uit met 3 kleine feesten dan met 1 grote hoor

Maar het is idd wel een hoop geld, maar ik heb het er wel voor over, vooral 2 jaar geleden vond ik het echt een ge-wel-dig feest.
J9_ schreef:
Ken binnen wel mensen hoor, maar niet super veel ofzo. Maar ik vind het niet erg, voor Aly & Fila doe ik alles

Je mag mij wel als date meenemen hoor

Maar mij lijkt een groot trance feest idd ook geniaal, maar dan ook wel echt trance en niet van die half gare house die je tegenwoordig ook op trance feesten ziet.