Qlimax is o.a een feest waar dit heel erg gebeurt. Gaan om er een keer te zijn geweestSpitta wrote:Daar kan ik me dood aan ergeren, een aantal jaar geleden denk ik stond ik op de decibel MainStage tijdens zo hard te maaien.. werd ik serieus een dik kwartier gewoon aangekeken door 3 dames die verder beetje voor hun uit stonden te staren..MelvinFR wrote:Werkt er natuurlijk ook wel aan mee dat festivals bezoeken tegenwoordig populair/hip is. Veel vrouwen (en ook mannen) die alleen naar een festival komen om gezien te worden en later een berichtje op Facebook te plaatsen hoe leuk ze het wel niet hebben gehad.
Active topics in Off-Topic
Moderators
Dat klopt helemaal, ook zo'n gaapfestijn.. Tijdens de allereerste B-front set stond ik linkshalverwege de zaal, met alleen maar toeschouwers (daar hebben ze nou de tribune voor uitgevonden!)Nuracore wrote:Qlimax is o.a een feest waar dit heel erg gebeurt. Gaan om er een keer te zijn geweestSpitta wrote:Daar kan ik me dood aan ergeren, een aantal jaar geleden denk ik stond ik op de decibel MainStage tijdens zo hard te maaien.. werd ik serieus een dik kwartier gewoon aangekeken door 3 dames die verder beetje voor hun uit stonden te staren..MelvinFR wrote:Werkt er natuurlijk ook wel aan mee dat festivals bezoeken tegenwoordig populair/hip is. Veel vrouwen (en ook mannen) die alleen naar een festival komen om gezien te worden en later een berichtje op Facebook te plaatsen hoe leuk ze het wel niet hebben gehad.
Ik heb het idee dat de verhouding man/vrouw 60/40 is op dit moment.
Er zijn alsnog meer mannen dan vrouwen inderdaad maar het ontloopt elkaar niet veel denk ik. Was afgelopen donderdag trouwens in Tivoli en daar leek wel 65 % vrouw te zijnTSFH wrote:Ik heb het idee dat de verhouding man/vrouw 60/40 is op dit moment.
Oh ja, mooi verhaal van donderdag. Ik sprak een meisje aan, was net 1 minuut aan het praten toen ik opeens weggeduwd werd door een of andere gast. Dus ik dacht echt van waarom moet dit nou zo. Ik loop terug naar dat meisje, word ik door haar vriendin aangesproken die zegt: 'Ja, wij zijn poly amoureus met zijn drieën'
Dit was een once in a life time momentje denk ik dat ik daar tegenaan loop
Moet je eens lesgeven aan de opleiding Luchtvaart Dienstverlening of verzorgenden, 2/98TSFH wrote:Ik heb het idee dat de verhouding man/vrouw 60/40 is op dit moment.
RoyAPO wrote:Oh ja, mooi verhaal van donderdag. Ik sprak een meisje aan, was net 1 minuut aan het praten toen ik opeens weggeduwd werd door een of andere gast. Dus ik dacht echt van waarom moet dit nou zo. Ik loop terug naar dat meisje, word ik door haar vriendin aangesproken die zegt: 'Ja, wij zijn poly amoureus met zijn drieën' .
Dit was een once in a life time momentje denk ik dat ik daar tegenaan loop
Poly amoureus? Ik denk dat je Polyamorie bedoelt 
Jaa dat is de definitie toch? Iemand is poly amo(u)reus en polyamorie is gewoon 'een relatie met meerdere mensen hebben'ErikZ wrote:Poly amoureus? Ik denk dat je Polyamorie bedoelt
Cruelty wrote:Seeker of Fire was een keer op verjaardag en gooide ipv een suikerklontje een olijf in zijn koffie
Goede verandering.Delt-A wrote:Dat gevoel heb ik ook, kijk hier bijvoorbeeld maar eens naar het publiek:RTM93 wrote: Speaking of which, ik vind dat het aandeel aan vrouwelijk schoon op feesten echt skyrocket gestegen is.
5 jaar geleden was een verhouding 80:20 man/vrouw heel normaal op een feest en nu lijkt het soms echt 40:60. Ik heb ook wel kleinere feesten meegepakt waarin de vrouwen duidelijk in de meerderheid waren.
95:5 als het niet meer isMaar denk eerder dat het op 60:40 zit dan andersom tegenwoordig.
Doordeweekse biertjes sluipen er wel weer in 
Ik zag Brace gister snuiven op de wc tijdens het stappen in Hilversum haha echt fet toevallig
Serieus?Pommer wrote:Ik zag Brace gister snuiven op de wc tijdens het stappen in Hilversum haha echt fet toevallig
Ik had gister een BBQ en uiteraard was er weer bier, het was Hertog Jan en ik vond het top, doei.
Ik heb mijn stappenrecord verbroken op Dominator. 36.400 stappen in 1 dag. Groetjes.
Geen idee hoe die app dat doet berekenen want dat zou in totaal 40 km zijn.
Geen idee hoe die app dat doet berekenen want dat zou in totaal 40 km zijn.
Netjes! Vraag mij ook af hoe die stappenteller dat doet... mijne was tijdens defqon ook bizar hoog.Thommy wrote:Ik heb mijn stappenrecord verbroken op Dominator. 36.400 stappen in 1 dag. Groetjes.
Geen idee hoe die app dat doet berekenen want dat zou in totaal 40 km zijn.

Tijd voor een stappenteller topic?
36.4k stappen = 40km? Best grote stappen die je zet en dan nog enkel tijdens het hardlopen (zoals jullie dat noemen) lijkt me :pThommy wrote:Ik heb mijn stappenrecord verbroken op Dominator. 36.400 stappen in 1 dag. Groetjes.
Geen idee hoe die app dat doet berekenen want dat zou in totaal 40 km zijn.
Tijdens defqon op zaterdag meer dan een marathon gelopen en op zondag bijna een marathon.DerBeuker wrote:Tijd voor een stappenteller topic?Volgens mij zijn er mensen hier die records breken.
Ja, iets meer dan 1 meter per stap gemiddeld zou dat dan zijn. In ieder geval, de spierpijn is aanwezig.
Welke app is dat? Verbruikt die veel accu? Wil het wel eens proberen op Decibel, maar telefoon moeten opladen is zo kut, gelukkig elk DB weekend nog niet nodig geweest.
De standaard 'gezondheid' app op iphone.Delt-A wrote:Welke app is dat? Verbruikt die veel accu? Wil het wel eens proberen op Decibel, maar telefoon moeten opladen is zo kut, gelukkig elk DB weekend nog niet nodig geweest.