Shoutbox | Zoeken (tijdelijk uitgeschakeld)
Vorige  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 333  Volgende
Ongelezen bericht Geplaatst op 18 mrt 2014 18:40 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Ziyech zou inderdaad doelwit nummer 1 zijn wanneer Tadic vertrekt, van Hazard wist ik niet, zou een leuke zijn. Over Van La Parra kan ik kort zijn: dat wordt hem niet. Ontzettende momentenvoetballer, wisselt prachtige goals af met urenlange ellende
Ongelezen bericht Geplaatst op 19 mrt 2014 12:27 
 
Hardtraxx Addict
Avatar gebruiker

Ziyech heeft ergens aangegeven dat hij Ajax ook wel zag zitten, en Ajax hem ook. Maar wie weet

Zivkovic is al binnen, en Twente zou er idd goed aan doen bij die Thorgan Hazard, die mag van mij ook wel naar Ajax komen :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 19 mrt 2014 12:28 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

JEFSKI schreef:
Ziyech heeft ergens aangegeven dat hij Ajax ook wel zag zitten, en Ajax hem ook. Maar wie weet

Aaahh wat schattig. :$ Schuivelen op een fuif is de eerste stap.
Ongelezen bericht Geplaatst op 19 mrt 2014 12:44 
 
Hardtraxx Addict
Avatar gebruiker

Echte lieVVVVVde
Ongelezen bericht Geplaatst op 19 mrt 2014 12:48 
 
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

Het is misschien wel gunstig dat de goeie spelers in de eredivisie een beetje geclusterd worden naar 2/3 teams. In dit geval zoals ik het nu hoor en zie zijn dat Twente Feyenoord en Ajax.

Misschien kunnen ze dan eindelijk echt duidelijk boven de rest uitspringen en eens een sterk front vormen om de CL en de EL in te gaan.
Nu lijkt AZ met dat laatste niet echt moeite te hebben maar als je kijkt naar wat voor tegenstanders AZ heeft/had was dat nou niet echt het meest moeilijke.
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 18:25 
 
Hardtraxx Veteran

Misschien ook wel interresant

Citaat:
Oproep! Doe aangifte tegen burgemeesters van Eredivisieclubs!
Gepubliceerd op 24 maart 2014 - 07:00
We schrijven 15 september 2013. Een gitzwarte dag in het Nederlandse voetbal. Niet zozeer vanwege hetgeen op de velden gebeurde, maar wel de schandalige gebeurtenissen bij het Goffertstadion in Nijmegen voorafgaand aan het Eredivisieduel tussen NEC en Feyenoord. Verschillende supporters werd de toegang tot het stadion ontzegd op basis van hun woon- en/of geboorteplaats. Zowel Feyenoord- als NEC-supporters. Je reinste discriminatie op basis van afkomst! En dit alles onder het gezag en in opdracht van burgemeester Hubert Bruls.

We schrijven 22 maart 2014 als op de website van de stad Nijmegen het volgende verschijnt: “Het college van burgemeester en wethouders gaat gezamenlijk aangifte doen tegen PVV-leider Geert Wilders vanwege discriminatie.” Dit alles onder aanvoering van diezelfde burgemeester Hubert Bruls. Zo zegt hij: “We doen dit bewust op deze manier om namens de Nijmeegse samenleving een signaal af te geven dat hier grenzen ver zijn overschreden. Wat mij betreft is iedereen welkom om met ons mee te lopen en ook aangifte te doen.”

Hypocrisie van het ergste soort! Iets met pot en ketel principe. Op 15 september 2013 zijn er pas grenzen overschreden. Veel en veel te ver! Maar daar hebben wij de burgervader van Nijmegen nooit over gehoord!

Meer dan terecht is dan ook het stuk wat afgelopen vrijdag op onze website stond: http://www.lunaticnews.nl/nieuws/ich-bi ... supporter/

Verander de subcultuur Marokkaan in de subcultuur voetbalsupporter en je krijgt een hele andere discussie. Bewijs hierboven geleverd. En wij van Lunatic News zijn die selectieve verontwaardiging in Nederland spuugzat. Voetbalsupporters zijn ook mensen, net als Marokkanen, Antillianen, Turken, Nederlanders of welke medelanders dan ook! En in geen van de gevallen is discriminatie goed te praten!

En zoals de burgemeester van Nijmegen hebben ook de burgemeesters van Deventer (dhr. Andries Heidema), Waalwijk (dhr. Nol Kleijngeld), Almelo (mevr. Jon Hermans-Vloedbeld), Heerenveen (dhr. Tjeerd van der Zwan), Rotterdam (dhr. Ahmed Aboutaleb), Kerkrade (dhr. Jos Som) recentelijk zich schuldig gemaakt aan discriminatie van voetbalsupporters. En als je dat over de afgelopen jaren trekt heeft vrijwel elk college van Burgemeester & Wethouders – in steden waar een Betaald Voetbal Organisatie huist – zich schuldig gemaakt aan discriminatie. Vordering uit steden, vordering uit provincies, gebiedsverboden, beperking bewegingsvrijheid middels speciale vervoersregelingen en zo kunnen we wel nog even doorgaan.

Ontzeg een groep Marokkanen de toegang tot het centrum van Deventer, omdat Marokkanen op afstand de criminaliteitslijsten in Nederland aanvoeren en heel de wereld staat op zijn kop. Waarom is dit wel geoorloofd bij voetbalsupporters dan? Hen straffen voor het gedrag van een ander? Discrimineren op basis van afkomst? Hen de toegang ontzeggen tot een gehele provincie voor een halve dag? JUIST, ook dat is te gek voor woorden!

Lunatic News roept een ieder in Nederland dan ook op om aangifte te doen, zowel met terugwerkende kracht over het afgelopen seizoen als bij datgene wat nog komen gaat bij elk college van Burgemeester en Wethouders die zich schuldig maken aan discriminatie en vrijheidsberovende maatregelen.

Voetbalsupporters zijn ook mensen! #ichbineinvoetbalsupporter

Digitaal aangifte doen van discriminatie en geweld jegens voetbalsupporters kan helaas niet. Wij roepen dan ook iedereen op om onze aangifte te steunen middels volmacht door via het contactformulier op deze website ons een e-mail te sturen met je volmacht, bestaande uit:

Voor- en achternaam
Adres
De regel “ik geef hierbij Lunatic News de volmacht om namens mij aangifte te doen tegen elke burgemeester van een stad waar een Betaald Voetbal Organisatie huist en zich schuldig heeft gemaakt aan discriminatie jegens voetbalsupporters”
Uiteraard worden alle gegevens met vertrouwen behandeld.

Hartelijk dank!

Redactie Lunatic News


Inmiddels meer dan 1000 aangiftes gedaan, door zowel Feyenoord supporters als door supporters van andere clubs.
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 18:27 
 
Hardtraxx Elite

Haten op NEC :")
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 18:31 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Andromeda schreef:
Haten op NEC :")

Het bericht niet lezen of snappen :')
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 18:56 
 
Hardtraxx Elite

Steffnov schreef:
Andromeda schreef:
Haten op NEC :")

Het bericht niet lezen of snappen :')

Het was maar een grapje, beetje rustig aan steff :)
Ik heb het bericht wel gelezen, maar het begon over NEC daarom.
achja boeie
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 19:17 
 
Hardtraxx Veteran

Andromeda schreef:
Steffnov schreef:
Andromeda schreef:
Haten op NEC :")

Het bericht niet lezen of snappen :')

Het was maar een grapje, beetje rustig aan steff :)
Ik heb het bericht wel gelezen, maar het begon over NEC daarom.
achja boeie


Als je wel eens naar een uitwedstrijd geweest bent gaat je dit zeker wel boeien. Omdat ik bijvoorbeeld uit regio Rotterdam komt en ik ben bijvoorbeeld voor NEC, dan zou ik niet op de thuis tribune mogen zitten, ookal heb ik een clubkaart en op een legale manier de kaarten gekocht. Puur vanwege het feit omdat ik uit de regio Rotterdam kom. Het is een vorm van discriminatie, het iniatief van LN kan ik daarom zeker waarderen. Ook goed dat de supporters van andere clubs hier aan mee doen. Zoals bijvoorbeeld Go Ahead, waarmee de Feyenoord supporters een goed band hebben, moeten persé van Aboutaleb via een Combi naar Feyenoord - Go Ahead. Reden? Die is er niet.
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 19:26 
 
Hardtraxx Elite

Wees blij dat ze niet met een Tessera werken :lol: xd

Maar ik begrijp je punt, dat is wel lastig. Al is die controle ook niet helemaal top volgens mij, ik zat laatst bij NEC en toen zaten er gewoon utrecht supporters achter mij :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 19:26 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

iMark schreef:
Als je wel eens naar een uitwedstrijd geweest bent gaat je dit zeker wel boeien. Omdat ik bijvoorbeeld uit regio Rotterdam komt en ik ben bijvoorbeeld voor NEC, dan zou ik niet op de thuis tribune mogen zitten, ookal heb ik een clubkaart en op een legale manier de kaarten gekocht. Puur vanwege het feit omdat ik uit de regio Rotterdam kom. Het is een vorm van discriminatie, het iniatief van LN kan ik daarom zeker waarderen.

Zelf discrimineren mag natuurlijk wel (irritatiemomentjes topic), maar oh wee als iemand anders het doet :cry:


Overigens ben ik het hier wel met je eens.
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 19:36 
 
Hardtraxx Veteran

Daveytl schreef:
Zelf discrimineren mag natuurlijk wel (irritatiemomentjes topic), maar oh wee als iemand anders het doet :cry:


Ik heb enkel gezegt dat de criminele allochtonen weg moeten uit dit land, en dat ik de Islam een gevaarlijke godsdienst vindt. Als dat al discrimineren is...
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 21:33 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

iMark schreef:
Ontzeg een groep Marokkanen de toegang tot het centrum van Deventer, omdat Marokkanen op afstand de criminaliteitslijsten in Nederland aanvoeren en heel de wereld staat op zijn kop. Waarom is dit wel geoorloofd bij voetbalsupporters dan? Hen straffen voor het gedrag van een ander? Discrimineren op basis van afkomst? Hen de toegang ontzeggen tot een gehele provincie voor een halve dag? JUIST, ook dat is te gek voor woorden!


Er is een verschil tussen racisme en discriminatie.
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 23:38 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Wat hebben wij, Ajax, toch twee geweldige keepers :worship:.
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mrt 2014 23:58 
 
Hardtraxx Veteran

Ik heb wel eens andere berichten gezien toen hij niet in vorm was. Hij houd 4 ballen uit het doel, iets wat ik Cillesen iedere week ziet doen. Ik blijf Vermeer een stresskip vinden als hij opgejaagd wordt, iedere bal gaat dan de tribune in.
Wel gaaf voor PEC dat ze Europa in gaan. Mooie sympatieke club, gun het ze van harte!
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 00:55 
 
Hardtraxx Crew
Avatar gebruiker

HardstyleForEvah schreef:
Wat hebben wij, Ajax, toch twee geweldige keepers :worship:.

:lol:
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 01:15 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

iMark schreef:
Ik heb wel eens andere berichten gezien toen hij niet in vorm was. Hij houd 4 ballen uit het doel, iets wat ik Cillesen iedere week ziet doen. Ik blijf Vermeer een stresskip vinden als hij opgejaagd wordt, iedere bal gaat dan de tribune in.
Wel gaaf voor PEC dat ze Europa in gaan. Mooie sympatieke club, gun het ze van harte!

Ik heb niks tegen je, maar ik voel de behoefte om hier weer dwars op te reageren. Wat Vermeer vandaag presteerde is echt wel een vermelding waard, hij is degene die Ajax naar de finale van de beker heeft gebracht. Ik vind je opmerking hier dus niet echt sterk, omdat je hier mijns inziens appels met peren vergelijkt.
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 01:54 
 
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

wootum schreef:
HardstyleForEvah schreef:
Wat hebben wij, Ajax, toch twee geweldige keepers :worship:.

:lol:


Vergeleken met de rest van de wereld, nee.
Vergeleken met de eredivisie, Cilessen wellicht, is discutabel met Velthuizen en Zoet.
Vermeer nee.
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 02:23 
 
Hardtraxx Crew
Avatar gebruiker

Broken Balance schreef:

Vergeleken met de rest van de wereld, nee.
Vergeleken met de eredivisie, Cilessen wellicht, is discutabel met Velthuizen en Zoet.
Vermeer nee.

Cillessen is een van de betere keepers van de eredivisie, dat ben ik met jullie eens. Maar Vermeer, laat ik het zo zeggen; die mag van mij elke wedstrijd keepen bij Ajax. Dat vind ik echt het niveau Isaksson. En tuurlijk heeft ie ook punten gepakt voor Ajax, maar ik vind het 3x niks.
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 09:38 
 
Aan het typen...
Avatar gebruiker

iMark schreef:
Daveytl schreef:
Zelf discrimineren mag natuurlijk wel (irritatiemomentjes topic), maar oh wee als iemand anders het doet :cry:


Ik heb enkel gezegt dat de criminele allochtonen weg moeten uit dit land, en dat ik de Islam een gevaarlijke godsdienst vindt. Als dat al discrimineren is...

Allochtone criminelen een andere straf geven bij dezelfde misdaad ia discriminatie ja.
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 09:47 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

wootum schreef:
Broken Balance schreef:

Vergeleken met de rest van de wereld, nee.
Vergeleken met de eredivisie, Cilessen wellicht, is discutabel met Velthuizen en Zoet.
Vermeer nee.

Cillessen is een van de betere keepers van de eredivisie, dat ben ik met jullie eens. Maar Vermeer, laat ik het zo zeggen; die mag van mij elke wedstrijd keepen bij Ajax. Dat vind ik echt het niveau Isaksson. En tuurlijk heeft ie ook punten gepakt voor Ajax, maar ik vind het 3x niks.


Kijk, daar hebben we het al, Vermeer is niet voor niets Van gaal zijn 2e keeper (zou 1ste keeper zijn als hij gewoon regelmatig speelde). Ik vind Vermeer wel degelijk stukken beter, ik weet ook niet waarom jullie met die 2 keepers aankomen, want er zijn gewoon betere keepers in de Eredivisie dan die twee hoor. Dit is ook wel leuk om even te kijken voor de statistieken; http://www.voetbalzone.nl/inbeeld.asp?uid=210395#18
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 10:42 
 
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

Omdat Vermeer veel meer blunders en gevaarlijke acties heeft gemaakt dit seizoen en vorig seizoen. Hij raakt altijd in paniek bij 1 op 1 situaties. Als hij de bal heeft ramt hij hem hard weg naar niemand of de tegenstander, en als iemand op hem afkomt komt hij mijlenver zijn doel uit wat de helft van de keren faalt bij hem, als het niet meer is.

Dan nog vergeleken met ongeveer 3/4 van de BPL, Bundesliga Liga BBVA en 1/2 van de Ligue Un, Serie A hebben al ver betere keepers dan die twee. Daarbij zijn bijvoorbeeld voor Nederland Vorm en Krul sowieso beter.
Balletjes van Castaignos (die toch 3/4 mist), Pellé, Finnbogason (met geluk) en Piazon houden is wat anders dan die van Rooney, Suarez, Van Persie, Benteke en Aguero houden.
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 13:52 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Broken Balance schreef:
Balletjes van Castaignos (die toch 3/4 mist), Pellé, Finnbogason (met geluk) en Piazon houden is wat anders dan die van Rooney, Suarez, Van Persie, Benteke en Aguero houden.


Ja, daar valt geen speld tussen de krijgen, Captain Obvious xd. Maar die houden toch ook een stuk minder ballen tegen dan dat Cillessen er tegen houdt van die spelers die jij hierboven op noemt. Verder hebben ze daar ook weer een betere verdediging dan dat ze hier hebben, als we toch al deze open deuren in gaan trappen. Cillessen is gewoon de beste keeper van Nederland, is toch niet voor niets dat hij ook de eerste keeper is van het Nederlands elftal?
Ongelezen bericht Geplaatst op 28 mrt 2014 14:01 
 
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

Oneens, want wie zegt dat Louis daar gelijk in heeft als hij al met zulke belabberde opstellingen komt.

Van de Eredivisie ben ik het met je eens maar van Nederland vind ik toch echt Vorm of Krul door meer internationale ervaring en het hogere niveau alleen al want dat verwerp je nu alsof het onbelangrijk is, maar dat is ongeveer 50% van wat je moet hebben.
Vorige  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 333  Volgende
Forumoverzicht » Off-topic » Off-Topic