Steffnov schreef:
Heb je de beelden gezoen? Dat waren er echt wel meer dan 50. En dan heb ik het niet over 60 of 70. Natuurlijk is niet elke Feyenoord supporter een hooligan, maar dat deel van het publiek bepaald het imago. En daar hoort ook het regelmatog verstoren van trainingen en het aanvallen van eigen spelers (meest recente voorbeeld: Fer) bij. Plus dat ik nog maar moet zien hoe het afloopt, als Feyenoorf Europa weer eens in gaat, laatste keer (hoofdfase dan) was het niet al te best.
Er waren er wel meer dan 1000 die met de protestmars meeliepen, maar degene die het maasgebouw bestormden waren er echt niet veel meer als 50/60 man.
Bovendien, hoe kom je erbij dat supporters regelmatig de trainingen verstoren? Dat is 1x gebeurd (2 seizoenen terug toen ajax en twente kampioen konden worden).
Wat je over Europa zegt is gewoon suggereren dat het fout gaat, voordat er uberhaupt iets aan de hand is?!