hier ook Q.Q
R
Hardtraxxer
240 posts member since 2010
last seen Jun 2012
Mn baas heeft het er maar wat druk mee 
DSC 4 loopt nog als een trein.wrote:Stream is dood.
C
Vertonghen speelt met vuur, mag van mij zijn 2e geel wel pakken. Zou niet gek zijn voor volgende week 
lens had ook wel een kaartje gemogen
Sinouh door de bocht, drama is het ook. Leuke wedstrijd, kan nog alle kanten op.
pfff blind stop met voetballen ofzo
C
Ook fijn programma hoor
za 24/9 Ajax FC Twente
di 27/9 Real Madrid Ajax
zo 2/10 FC Groningen Ajax
za 15/10 Ajax AZ
di 18/10 Dinamo Zagreb Ajax
zo 23/10 Ajax Feyenoord
za 24/9 Ajax FC Twente
di 27/9 Real Madrid Ajax
zo 2/10 FC Groningen Ajax
za 15/10 Ajax AZ
di 18/10 Dinamo Zagreb Ajax
zo 23/10 Ajax Feyenoord
wrote:Ook fijn programma hoor
za 24/9 Ajax FC Twente
di 27/9 Real Madrid Ajax
zo 2/10 FC Groningen Ajax
za 15/10 Ajax AZ
di 18/10 Dinamo Zagreb Ajax
zo 23/10 Ajax Feyenoord
worden echt drama wedstrijden
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
C
wat is deze
dat heet gewoon een schwalbe scheids
2-2 en misschien ook wel terrecht. Vet dat Bulykin scoorde, wat een vent blijft dat haha
Benieuwd hoe het nu met Tyton is..
Benieuwd hoe het nu met Tyton is..
Kan wel leven met de 2-2. Maar wat een misselijke zielige supporters zijn dat toch ook!!! 'Wat zijn die boeren stil' en 'Laat maar liggen die is dood' zingen als een keeper een kwartier bewegingsloos op het veld ligt! Goed bezig, BAH BAH!!! 
T
Hardtraxx Veteran
5491 posts member since 2010
last seen Apr 2014
Tja andersom zou hetzelfde gebeuren dusjawrote:Kan wel leven met de 2-2. Maar wat een misselijke zielige supporters zijn dat toch ook!!! 'Wat zijn die boeren stil' en 'Laat maar liggen die is dood' zingen als een keeper een kwartier bewegingsloos op het veld ligt! Goed bezig, BAH BAH!!!
Jeej toto gewonnen 
Hoop wel dat het goed gaat met Tyton, dat zag er niet best uit.
Maar goed, we gaan verder met Spurs - Liverpool, lekkere goal van Modric
Hoop wel dat het goed gaat met Tyton, dat zag er niet best uit.
Maar goed, we gaan verder met Spurs - Liverpool, lekkere goal van Modric
X2wrote:Tja andersom zou hetzelfde gebeuren dusjawrote:Kan wel leven met de 2-2. Maar wat een misselijke zielige supporters zijn dat toch ook!!! 'Wat zijn die boeren stil' en 'Laat maar liggen die is dood' zingen als een keeper een kwartier bewegingsloos op het veld ligt! Goed bezig, BAH BAH!!!
wrote:Kan wel leven met de 2-2. Maar wat een misselijke zielige supporters zijn dat toch ook!!! 'Wat zijn die boeren stil' en 'Laat maar liggen die is dood' zingen als een keeper een kwartier bewegingsloos op het veld ligt! Goed bezig, BAH BAH!!!
heeft er ook wel mee te maken gehad dat psv in 2008 1 minuut stilte verpeste voor het overlijden van sjakie wolfs
dat vind ik nog misselijker en zijn psv mannetjes ook maar zielige supporters
D
Artist
7488 posts member since 2010
last seen Apr 2019
Ja, een minuut stilte verpesten is respectloos. Geintjes maken over een speler die buiten bewustzijn op het veld ligt vind ik net iets erger. Dus het zijn allemaal maar trieste mannetjes, overigens als ik teletekst mag geloven, lucky Ajax?
volgens teletekst was PSV de betere ploeg, maar daar koop je niet zoveel voor natuurlijk.
wrote:Ja, een minuut stilte verpesten is respectloos. Geintjes maken over een speler die buiten bewustzijn op het veld ligt vind ik net iets erger. Dus het zijn allemaal maar trieste mannetjes, overigens als ik teletekst mag geloven, lucky Ajax?volgens teletekst was PSV de betere ploeg, maar daar koop je niet zoveel voor natuurlijk.
psv was ook beter
al had de scheids ook wel een paar keer kaart voor een psv'er mogen trekken
ik vond ze wel gelijk waardig!wrote:Ja, een minuut stilte verpesten is respectloos. Geintjes maken over een speler die buiten bewustzijn op het veld ligt vind ik net iets erger. Dus het zijn allemaal maar trieste mannetjes, overigens als ik teletekst mag geloven, lucky Ajax?volgens teletekst was PSV de betere ploeg, maar daar koop je niet zoveel voor natuurlijk.
psv heeft wel een moment gehad dat ze veeeeel beter speelde, maarja, psv had wel een penalty nodig om hun 2e goal te maken, maar ik als Ajax supporter ben tevreden over de 2-2, hele spannende wedstrijd, alleen vertonghen en blind speelde waardeloos!
@the anim0l, Manolev, deze sukkel had wel 5 keer geel kunnen hebben als ik floot!
vond ze nou niet echt gelijkwaardig spelen
ajax heeft miss in totaal 15/20 min redelijk tot goed gevoetbalt voor de rest was het 3x niks
ajax heeft miss in totaal 15/20 min redelijk tot goed gevoetbalt voor de rest was het 3x niks