Vind het al heel wat dat ie geen kaart pakt idd 
Related topics
Active topics in Off-Topic
Moderators
Echt een heerlijke middag gehad. Feyenoord - Twente was een hele mooie wedstrijd, mooi dat Twente verloren heeft. En PSV speelde ook echt heel lekker 
Kunnen jullie Mario Been aub mee terug naar Nederland nemen?
7e plek met Genk, die vorig jaar landskampioen geworden is. En wat lult die vent ook altijd maar van "het komt wel goed". Net als met Feyenoord vorig seizoen
-
A
Whahaha laat hem daar maar mooi zittennielstil wrote:Kunnen jullie Mario Been aub mee terug naar Nederland nemen?7e plek met Genk, die vorig jaar landskampioen geworden is. En wat lult die vent ook altijd maar van "het komt wel goed". Net als met Feyenoord vorig seizoen
-
C
AZ en Twente verloren..
PSV grote winnaar van het weekend!
PSV grote winnaar van het weekend!
Guidetti!
Wat een baasje is dat haha. Samen met Clasie geeft hij Feyenoord weer een gezicht!
Wat een baasje is dat haha. Samen met Clasie geeft hij Feyenoord weer een gezicht!
Ik vind hem steeds irritanter worden. Er hoeft maar tegen hem/Feyenoord gefloten te worden en je moet hem es tekeer zien gaan tegen de scheids/grensrechter.....Parvuz wrote:Guidetti!![]()
Wat een baasje is dat haha. Samen met Clasie geeft hij Feyenoord weer een gezicht!
Chris Two wrote:AZ en Twente verloren..
PSV en Ajax grote winnaars van het weekend!
Geen contract = transfer vrij = jammer voor PSV. Heb al een doos cleanex richting eindhoven gestuurd om m'n morele steun te betuigenwootum wrote: Maar PSV heeft altijd aangegeven dat ze met hem door willen. Rutten heeft hem zo vaak gesteund (verslaving, dronken achter het stuur gepakt), hij mocht elke keer terug komen. Maar ze wilde hem nog geen contract geven omdat het nog niet eens zeker of ie wel op niveau terug komt. Dan lijkt het mij wel zo logisch dat je wacht tot je helemaal gerevalideerd bent (die PSV dus ook nog eens helemaal betaald heeft) en dan gaat kijken wat de mogelijkheden zijn bij PSV.
Iemand overigens nog naar een Beker wedstrijd geweest/van plan te gaan een dezer dagen?
PSV moet niet zo zitten janken. Als ze die knul hadden willen hebben hadden ze 'm n contract aan moeten bieden. Hebben ze niet gedaan. Klaar. *mompelt iets over honden en potten*Project 141 wrote:Der bestaat ook nog iets als moraal :')Mannonymous wrote: Geen contract = transfer vrij = jammer voor PSV. Heb al een doos cleanex richting eindhoven gestuurd om m'n morele steun te betuigen![]()
Ben het helemaal met jou eens Project 141. Maar hij laatst heeft laten weten dat ie alleen onder Rutten bij PSV wil spelen en dan gaat ie naar Vitesse. Dan weet je ook wel hoe laat het is, omtrent Rutten.
-
THardtraxx Veteran
- 5491 posts member since 2010
- last seen Apr 2014
Laat Rutte eerst maar is leren de "s" normaal uit te spreken.
-
THardtraxx Veteran
- 5491 posts member since 2010
- last seen Apr 2014
'eens'Project 141 wrote:Als jij leert hoe je 'eens' schrijft![]()
zo geschreven
Nee maar snap echt niet dat iemand met zo'n functie en die zo vaak op tv komt geen spreekcursus neemt om dat slissen af te leren
Last edited by Trampoline on 21 Dec 2011 17:13, edited 1 time in total.
*kuch* de Boer, wenkbrauwen *kuch*
-
THardtraxx Veteran
- 5491 posts member since 2010
- last seen Apr 2014
Ik zal is voor je gaan kijken...Project 141 wrote:Ok als je het vanaf nu goed doet zal ik Fredje ff vragenHoofdcoach wrote:'eens'Project 141 wrote:Als jij leert hoe je 'eens' schrijft![]()
zo geschreven
Nee maar snap echt niet dat iemand met zo'n functie en die zo vaak op tv komt geen spreekcursus neemt om dat slissen af te leren![]()
Het is z'n goedrecht! PSV valt onder de sector 'slapers'. Ze wisten namelijk donders goed dat 'ie in overleg was met Vitesse.Project 141 wrote:
PSV heeft zo veel geduld met die knul, maar willen zichzelf toch ook een beetje indekken. Dus moet Reis er bij de eerste beste mogelijkheid hem er gewoon uitperen? Bij die club die zoveel voor jou doet?
WHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH wat een uberdikke actie van AZ

Wat een held, Alvarado _-_ !
Verbeek's hoofd spreekt boekdelen, schande, en niet afmaken! baas!
Verbeek's hoofd spreekt boekdelen, schande, en niet afmaken! baas!
-
DArtiest
- 7488 posts member since 2010
- last seen Apr 2019
Wat is er allemaal aan de hand? Iedereen heeft t er opeens over, maar wat is er aan de hand?
Esteban + veel
Terecht van Verbeek. BS van Nijhuis. En die mongool had wat mij betreft nog wel een paar trappen extra mogen krijgen. Afvoeren dat tuig.
Terecht van Verbeek. BS van Nijhuis. En die mongool had wat mij betreft nog wel een paar trappen extra mogen krijgen. Afvoeren dat tuig.
Persoon komt het veld op rennen en wil een karatetrap in Esteban zijn rug plaatsen. Esteban ziet dat net op tijd stapt uit en trapt de persoon 2x na. Esteban krijgt daarvoor rood en Verbeek heeft geen zin meer om verder te spelen.Skedoedelefloeps wrote:Wat is er allemaal aan de hand? Iedereen heeft t er opeens over, maar wat is er aan de hand?
AZ gaat naar huis. Kan ik heel goed begrijpen.
-
DArtiest
- 7488 posts member since 2010
- last seen Apr 2019
Lees het net op teletekst, groot gelijk die Verbeek en Esteban, ik zou hem ook slaan. Wat een gek zeg, ik steun Verbeek. Stadionverbod voor die IQ loze walnoot aub.
Zeer zeer terrecht dat AZ dit doet. Welke achterlijke mongool heeft daar ook ooit voor verzonne om er rood voor te geven. Zo wil je niet uit de beker vliegen, omdat 1 achterlijke mongool van ajax het veld op komt rennen en Esteban aanvalt. Mooie actie van AZ en verbeek!!!!