Dat is heeeel licht uigedruktwrote:@Paling: Wow...Just...wow
Related topics
Active topics in Off-Topic
Moderators
Hier ookwrote:Dat is heeeel licht uigedruktwrote:@Paling: Wow...Just...wowWat een debiele lui wonen daar zeg
https://www.nu.nl/coronavirus/6047702/r ... -haag.html
Zaten ook demonstranten bij tegen 5G, vaccinaties, en Bill Gates
-
A
Moet je voor de grap eens comments op Bill Gates's Insta gaan kijkenwrote:Hier ookwrote:Dat is heeeel licht uigedruktwrote:@Paling: Wow...Just...wowWat een debiele lui wonen daar zeg
https://www.nu.nl/coronavirus/6047702/r ... -haag.html
Zaten ook demonstranten bij tegen 5G, vaccinaties, en Bill Gates
Die gast in dat blauwe proud to be corona virus free shirt
levert echt ff de meest ideale vocals voor een conspiracy gekkies track
Holy shit, arme man.wrote: Moet je voor de grap eens comments op Bill Gates's Insta gaan kijken![]()
Wat zijn er toch veel idioten op de wereld.
Hoezo arme man? Ik wil niet beweren dat hij achter de uitbraak zit, maar hij heeft er toch alle baat bij dat er pandemieën ontstaan zodat hij zijn vaccinaties kan verkopen en wie weet wat hij nog wilt bereiken zoals vaccinatiepaspoorten. Hij heeft ook het patent op contactloos betalen met het eigen lichaam.wrote:Holy shit, arme man.
Ik vind hem een vuile leugenachtige manipulator & opportunist, maar zeker geen arme man.
Ook een beetje flauw om mensen met een afwijkende mening steeds in het hoekje van de gekkies te plaatsen.
Voor de Nederlanders: je kan nu je mening geven over de exit-strategie / versoepeling van de coronamaatregelen. Of nouja, vanaf 14:00 uur vandaag weer, want de servers konden het blijkbaar niet helemaal aan :')
https://www.tudelft.nl/tbm/pwe/pwe-basi ... nederland/
https://www.tudelft.nl/tbm/pwe/pwe-basi ... nederland/
Even niet speciefiek gericht op Gates, maar dat beroep op meningen en daarmee vrijheid van meningsuiting / een alternatieve zienswijze is precies het probleem in de context van de hele fake news stroom en complot theoriën. Er is een heel verschil tusen meningen gebaseerd op onderbuikgevoel, cherry picking, verkeerd geintepreteerde informatie e.d., en meningen gebaseerd op traceerbare, evidente, holistische, beschikbare en verifieerbaare informatie.wrote:Ook een beetje flauw om mensen met een afwijkende mening steeds in het hoekje van de gekkies te plaatsen.wrote:Holy shit, arme man.
Ik had onlangs een discussie met iemand die geloofde dat de aarde plat is. Zij kon de middernachtzon op Antarctica niet verklaren, dus ontkende ze, net zoals een hele meute aan flat earthers, simpelweg het bestaan van Antarctica. Toen ik vertelde dat dat ridicuul is verdedigde ze zichelf door te zeggen: "Ik sta tenminste open voor een alternative zienswijze! Het is maar een mening! Fijne dag!". Snap je 'm? In onze hele maatschappij en educatie leeft natuurlijk het idee nieuwe inzichten en andere zienswijze goed zijn, maar dit schiet daar overduidelijk overheen. Het is wat naar en onpopulair om te zeggen, maar echt niet ieder zijn mening heeft dezelfde waarde.
Maar betreffende Gates. Wat hij doet is een verlenging van het streven van veel overheden, het voltooien van de demografische transitie. Er is vanalles aan op te merken, maar een stabiele instantie die buiten de overheid staat kan leveren wat veel overheden in ontwikkelingslanden gewoon niet kunnen (zelfs een VN niet). Ik weet uit persoonlijke ervaring dat de ontwikkelingswereld best wel bol staat van hele vieze dingen, maar dat zijn eerder symptomen van de onzichtbare wetten van ons sociaaleconomisch systeem dan een persoon, groep of instantie die daar boven staat.
En een oppertunist? Tsja wellicht wat trekjes, maar dat is nogal makkelijk om te projecteren op een van de rijkste personen ter wereld. Wil je bereiken wat hij voor ogen heeft dan moet je ook een bewezen op zich zelf staand systeem opbouwen wat ook nog gedijd als jij zelf de pijp uit bent. De enige taal waarin je op dat niveau kan communiceren is geld.
Wat ik in ieder geval zie in al die fake news berichten en complot theorieën is een hoop ongefundeerd cynisme.
EDIT:
deze aflevering van Tegenlicht is wel interessant in deze context:
https://www.npostart.nl/vpro-tegenlicht ... ON_1310204
-
A
Er zitten veel 'ridicule complet gekkies' die het vooral verneuken voor mensen die in bepaalde dingen anders denken. Die krijgen meteen die stempel ook.
Symptomen van de gepolariseerde wereld waarin we in leven. Mensen zijn geprogrammeerd om in zwart wit te denken, maar de wereld is niet zwart wit.wrote:Er zitten veel 'ridicule complet gekkies' die het vooral verneuken voor mensen die in bepaalde dingen anders denken. Die krijgen meteen die stempel ook.
Mooie uiteenzetting, Mark. Ik probeer ook steeds naar de feiten te kijken. Al lijkt het steeds moeilijker om de juiste feiten boven water te krijgen in een zee van leugens en complotdenken.
Ik ben nu eenmaal wat argwanender ingesteld dan de gemiddelde mens. Toch lijkt het mij verstandig om aannames van de W.H.O, de Volksrepubliek China en in het verlengde alle belanghebbende zoals virologen, Bill Gates ect. met een kritische bril te blijven bekijken. Ook vooral als ondeskundige burger.
Ik ben nu eenmaal wat argwanender ingesteld dan de gemiddelde mens. Toch lijkt het mij verstandig om aannames van de W.H.O, de Volksrepubliek China en in het verlengde alle belanghebbende zoals virologen, Bill Gates ect. met een kritische bril te blijven bekijken. Ook vooral als ondeskundige burger.
Dat zijn geen meningen maar onnozele aannames die nergens op zijn gebaseerd, zoals de 5g tokkies. Ja dan ben je een gekkie.wrote:Ook een beetje flauw om mensen met een afwijkende mening steeds in het hoekje van de gekkies te plaatsen.wrote:Holy shit, arme man.
Ik had het over het algemeen over afwijkende/onpopulaire meningen en gedachtegangen, niet in het bijzonder over 5G. Zelf daar vind ik het niet zo gek dat er vragen worden gesteld bij de gevolgen van stralingen als je daar op doelt.
Als er dan mensen zijn die 5G met corona willen verbinden moeten ze dat toch lekker zelf weten. "De gedachten zijn vrij" vind ik.
Als er dan mensen zijn die 5G met corona willen verbinden moeten ze dat toch lekker zelf weten. "De gedachten zijn vrij" vind ik.
Dat is het zeker. En het wordt waarschijnlijk nog erger in de toekomst. Het baart me oprecht zorgen.wrote:Mooie uiteenzetting, Mark. Ik probeer ook steeds naar de feiten te kijken. Al lijkt het steeds moeilijker om de juiste feiten boven water te krijgen in een zee van leugens en complotdenken.
De WHO is een instantie van de verenigde naties en doordat China een permanent lid is van de veiligheidsraad moeten ze naar hun pijpen dansen. Op dat gebied is er zeker iets van te zeggen. Kritiek op China zal niet van hun kant komen.Ik ben nu eenmaal wat argwanender ingesteld dan de gemiddelde mens. Toch lijkt het mij verstandig om aannames van de W.H.O, de Volksrepubliek China en in het verlengde alle belanghebbende zoals virologen, Bill Gates ect. met een kritische bril te blijven bekijken. Ook vooral als ondeskundige burger.
Maar doordat dit door mensen geroepen wordt en zogenaamd wetenschappelijk onderbouwd zijn er vervolgens wel idioten die zendmasten in de fik gaan steken. Afgelopen nacht wéér een. En de video's die deze theoriën debunken lijken deze mensen niet te bereiken, buiten hun bubbel.wrote: Als er dan mensen zijn die 5G met corona willen verbinden moeten ze dat toch lekker zelf weten. "De gedachten zijn vrij" vind ik.
Als die mensen dan ook eens met valide argumenten komen zou ik er nog geen bezwaar tegen hebben nee, maar het is, zoals zovaak in de huidige maatschappij, degene die het hardst schreeuwt wordt het vaakst gehoord.
"China rolt 5G netwerk uit en het Coronavirus ontstaat, dat is GEEN toeval. Wordt WAKKER mensen."
Dit is ongeveer 95% procent van die mensen, en de 5% die op een normale manier een discussie willen aangaan sneeuwen volledig onder waardoor die niet opvallen. Een mening formuleren op basis van aannames is normaal, maar het dan als feiten zien/brengen is toch wat meer wetenschappelijk bewijsmateriaal voor nodig.
"China rolt 5G netwerk uit en het Coronavirus ontstaat, dat is GEEN toeval. Wordt WAKKER mensen."
Dit is ongeveer 95% procent van die mensen, en de 5% die op een normale manier een discussie willen aangaan sneeuwen volledig onder waardoor die niet opvallen. Een mening formuleren op basis van aannames is normaal, maar het dan als feiten zien/brengen is toch wat meer wetenschappelijk bewijsmateriaal voor nodig.
-
A
Dat 5G het corona virus in je spuit is ook gewoon een media cover up story>> echte verhaal: de vaccins die 'zogenaamd' werken tegen corona bevatten micro-chips die door de 5G masten kunnen worden bestuurd. Daarom moeten er dus zoveel van zijn, anders raak je disconnected duh
Vragen stellen is natuurlijk top, maar als die vragen verkeerd beantwoord worden of de feiten worden weggewuifd als 'is niet waar, want time2wakeup.me zegt iets anders', dan ga je de verkeerde kant op.wrote:Zelf daar vind ik het niet zo gek dat er vragen worden gesteld bij de gevolgen van stralingen als je daar op doelt.
Hahahah dit is echt het nieuwe trucje van complotdenkers. Normale mensen van complotdenken beschuldigen. Zou eens een paar maandjes van de dope afblijven.wrote:Mooie uiteenzetting, Mark. Ik probeer ook steeds naar de feiten te kijken. Al lijkt het steeds moeilijker om de juiste feiten boven water te krijgen in een zee van leugens en complotdenken.
-
A
en het trucje van 'normale' mensen is om anders denkende mensen complotdenkers te noemen

Als complotdenkers ook effectief met wetenschappelijke argumenten komen dan wil ik er gerust naar luisteren. Echter ontbreekt dat zo goed als altijd, zoals al eerder aangehaald werd.wrote:en het trucje van 'normale' mensen is om anders denkende mensen complotdenkers te noemen
EDIT: Maar we zijn wel wat van het topic zelf aan het afwijken. Ook al valt er niet super veel meer over te zeggen.
Last edited by Grim on , edited 1 time in total.