Denk jij dat Messi niet hard traint?Parvuz wrote:Messi, het pure voetbaltalent. Beter gaat er niet meer komen. Ronaldo komt heel dichtbij door knetter hard te trainen en fysiek ultiem voor de dag te komen. Maar Messi, Messi is gewoon puur voetbaltalent. Prachtig. Ik ben zo benieuwd hoe dat straks met Frenkie de Jong samen gaat spelen. Dat kon wel eens geniaal gaan worden.
Active topics in Off-Topic
Moderators
-
A
Nee hij denkt dat Messi niet zo hard traint als Ronaldo, waar die gelijk in heeft. Dacht dat dit wel beetje algemeen bekend was.Anonymous wrote:Denk jij dat Messi niet hard traint?Parvuz wrote:Messi, het pure voetbaltalent. Beter gaat er niet meer komen. Ronaldo komt heel dichtbij door knetter hard te trainen en fysiek ultiem voor de dag te komen. Maar Messi, Messi is gewoon puur voetbaltalent. Prachtig. Ik ben zo benieuwd hoe dat straks met Frenkie de Jong samen gaat spelen. Dat kon wel eens geniaal gaan worden.
Vond Barca maar laf spelen, geen mooi spel, elke keer maar aanstellen etc., maar goed dan heb je Messi
Wat een geweldenaar! Salah had die bal er op het laatst in moeten schieten, dan staan ze er al heel anders voor! Liverpool heeft zich tekort gedaan en ik denk dat deze opgave te lastig is geworden door gister 
Precies dit. Tuurlijk traint Messi ook hard. En is hij afgetraind. Maar ik denk dat alle cijfers over de fysiek van Ronaldo vele malen bijzonderder zijn. Messi zal met een bierbuikje en een conditie van een gemiddelde kelderklasse voetballer nog steeds heel goed zijn. Ronaldo een stuk minder, denk ik.makrooy wrote:Nee hij denkt dat Messi niet zo hard traint als Ronaldo, waar die gelijk in heeft. Dacht dat dit wel beetje algemeen bekend was.Anonymous wrote: Denk jij dat Messi niet hard traint?
-
A
Daar denk ik wel anders over, maar ben wel CR fanboy 
Ik moet Gijpie wel gelijk geven, als je zo'n vrije trap er van zover in schiet moet je gewoon geel krijgen. Niet OK meer dit. Als dit op FIFA gebeurde werd Messi generft.
Wat een speler
Wat een speler
Ik kan ook echt wel genieten van Ronaldo hoor. Stiekem wel iets meer van de Ronaldo in zijn Manchester United tijd dan nu. Puur omdat hij toen meer frivool speelde, nu is z'n rendement natuurlijk wel veel beter.Anonymous wrote:Daar denk ik wel anders over, maar ben wel CR fanboy
-
A
Dat geloof ik ook wel, alleen Ronaldo was vroegah ook gewoon heel goed, zonder dat overgetrainde fysiek. Ik snap nooit de "Messi is echt talent" argument niet, alsin dat aangeeft dat Ronaldo alleen maar veel traint.Parvuz wrote:Ik kan ook echt wel genieten van Ronaldo hoor. Stiekem wel iets meer van de Ronaldo in zijn Manchester United tijd dan nu. Puur omdat hij toen meer frivool speelde, nu is z'n rendement natuurlijk wel veel beter.Anonymous wrote:Daar denk ik wel anders over, maar ben wel CR fanboy
Soms denk ik wel: wat maakt het ook allemaal uit
Nou, tuurlijk heeft Ronaldo heel veel talent. Maar ben toch van mening dat Messi toch net klasse hoger zit qua talent. Pure aanleg. Maar goed, vergelijken tussen die twee is haast onmogelijk. Ze zijn beiden bizarre wereldtop.
Wat word ik toch altijd vreselijk moe van die 'Ronaldo is beter dan Messi' en vice versa. Geniet gewoon van beide voetballers joh.
Hier sluit ik me helemaal bij aan. Je kan het ook never nooit niet vergelijken, want het zijn totaal andere spelers. Ik geniet van beide.Indy wrote:Wat word ik toch altijd vreselijk moe van die 'Ronaldo is beter dan Messi' en vice versa. Geniet gewoon van beide voetballers joh.
Nee, jij mag alleen genieten van spelers uit Zeeland of Noord-Brabant. Support your locals!Indy wrote:Wat word ik toch altijd vreselijk moe van die 'Ronaldo is beter dan Messi' en vice versa. Geniet gewoon van beide voetballers joh.
Dan ben ik snel uit genoten denk ik 
Altijd achter je club/spelers blijven staan, in goede en vooral in slechte tijden! Wij komen altijd sterker terug!Indy wrote:Dan ben ik snel uit genoten denk ik
18 mei wordt gewoon genieten op het Wesselopark hoor.Indy wrote:Dan ben ik snel uit genoten denk ik
Zal je kruisbanden eens afschoppen 
Barca gaat toch gewoon winnen vanavond? Liverpool zonder Salat en Firmino.
Zonder Duitse salade lijkt Liverpool mij inderdaad kansloosGoldenstyle wrote:Barca gaat toch gewoon winnen vanavond? Liverpool zonder Salat en Firmino.
-
A
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025