Heb t eerste kwartier gemist, maar hij gleed uit ofzo? Bonbon en Barzagli zijn dit jaar echt geweldig.wrote:Verdediging was te zien WoutChiellini, dat kon toch niet man
A
Hardtraxx Elite
2912 posts member since 2013
Gaat makkelijk, het zelfde zou als je Atletico of Chelsea daar hebt. Ze gooien het achter gewoon dicht en veel blijven achter. Veel knapper als een kleinere groep dat kan oplossen.wrote:Zij de beste aanval, wij de beste verdediging.wrote:Ben wel benieuwd naar Juventus in de halve finales. Ken eigelijk niets van die ploeg dus erg benieuwd hoe ze 1 van de 3 best aanvallende teams in de wereld gaan afstoppen
Ik vond sommige Real spelers zich echt verschrikkelijk aanstellen zoals Carvajal, Ramos en Ronaldo. Ik snap alleen nog steeds niet hoe Pepe geel kreeg
Wel grappig trouwens dat Turan rood kreeg voor die overtreding, terwijl hij wel duidelijk voor de bal ging. Wel met de noppen er in dat is het foute. Vervolgens doet Thiago het zelfde bij James, niet voor de bal, en daar werd niks aan gedaan.
B
Hardtraxx Veteran
4098 posts member since 2012
last seen 29 days ago
Hij gleed uit ja. Maar daarna dacht hij even dat hij op handbal zatwrote:Heb t eerste kwartier gemist, maar hij gleed uit ofzo? Bonbon en Barzagli zijn dit jaar echt geweldig.wrote:Verdediging was te zien WoutChiellini, dat kon toch niet man
A
Hardtraxx Elite
2912 posts member since 2013
Kans is sowieso erg klein dat ze doorstoten naar de finale. Ben al heel blij dat ze zover zijn gekomen.
A
Hardtraxx Elite
2912 posts member since 2013
Barca - Bayern
Juve - Real
Best mogelijke loting voor Juve, wordt desalniettemin een zeer zware klus.
Juve - Real
Best mogelijke loting voor Juve, wordt desalniettemin een zeer zware klus.
Hmm, ik hoopte op Bayern - Juve en Real - Barca. Zodat je in ieder geval zeker geen twee Spanjaarden in de finale hebt.
Een finale tussen 2 landen is de laatste 2 jaar altijd geweest, maar ben het met je eens dat liever niet te zien.wrote:Hmm, ik hoopte op Bayern - Juve en Real - Barca. Zodat je in ieder geval zeker geen twee Spanjaarden in de finale hebt.
Juve al op voorsprong, nu doorgaan aub en niet op die 1-0 verdedigen, want dat is te weinig voor de volgende wedstrijd.
Aaand it´s gonewrote:Juve al op voorsprong, nu doorgaan aub en niet op die 1-0 verdedigen, want dat is te weinig voor de volgende wedstrijd.
Je zag het van mijlenver aan komen
1-0 vinden ze genoeg, maar dat is dus niet zo.
Vooral eerste helft een leuke wedstrijd. Denk dat de 2-1 niet genoeg gaat worden voor Juve, maar we zullen zien.
S
Ik moest wel een paar keer lachen om Ramos, wat was die slecht 
A
Hardtraxx Elite
2912 posts member since 2013
4 minuten Champions League ervaring en Sturaro had James & co afgestopt.



Last edited by Andromeda on , edited 1 time in total.
Ramos was inderdaad iedere mogelijkheid aan het verprutsen, raar dat hij niet werd gewisseld. Was een leuke wedstrijd gisteren, hoog tempo gezien. Toch vermoed ik dat Real over 2 wesdstrijden beter is.
Hopelijk vanavond net zo leuk!
Hopelijk vanavond net zo leuk!
A
Hardtraxx Elite
2912 posts member since 2013

Pirlo kan niet meer lopen?
Die zit er dus gewoon nog tussen met zn voet, waardoor de bal er niet in gaatwrote:4 minuten Champions League ervaring en Sturaro had James & co afgestopt.
Ik acht Juventus verder echt alles behalve kansloos. Real moet komen, want die MOETEN scoren en Juventus is via de counter echt dodelijk. Ik heb zo'n vermoeden dat Real het vreselijk moeilijk gaat krijgen en ik vrees voor ze dat ze het niet eens gaan redden (ik hoop het overigens ook
Juventus gisteren verdiend gewonne. Real was enkel de laatste 25 minuten van de eerste helft goed aan het spelen. En zit de trainer nu echt niet dat Ramos op het middenveld niet werkt? Naar mijn mening had Ramos achteraan gemoeten en dan 4-3-3 gaan spelen met Hernandez in de spits en carvajal op de bank.
Wel erg benieuwd naar de terugwedstrijd, weet nu al zeker dat het spannend wordt
Wel erg benieuwd naar de terugwedstrijd, weet nu al zeker dat het spannend wordt
A
Hardtraxx Elite
2912 posts member since 2013

Zo zie je maar dat je met middelmatige spelers niet per se hoeft te verliezen van een team met topspelers 
Mooi dat Juve gewonnen heeft. Ik zou het nice vinden als ze weer een toonaangevende club in Europa kunnen worden. Mooie tijden waren dat met Del Piero, Trezeguet, Nedved, Zidane, Zambrotta, Cannavaro etc.
Voor vanavond voorspel ik een 2-0 overwinning voor Barca.
Voor vanavond voorspel ik een 2-0 overwinning voor Barca.
Denk niet dat tegen een barça in deze vorm iets te beginnen valt
Beste wedstrijd van het seizoen gezien
Dit was by far de beste wedstrijd die ik gezien heb dit seizoen in de CL. 2 clubs die echt willen voetballen ipv afbraakvoetbal spelen, voor de neutrale toeschouwer moet dit toch gewoon genieten zijn lijkt mij 