En waardoor komt dat?The Indicator wrote:En zo kunnen we het omdraaien, Madrid heeft nu helemaal niks meer te vertellen.
Related topics
- View the latest post: Amateur voetbal
- View the latest post: Streiks & Kratchs - Voetbal EP (DARKUL091)
- View the latest post: voetbal|Champions League 2014 2015
- View the latest post: Zou je dr doen reeks met nu: voetbal international meid (updated).
- View the latest post: Hardtraxx EK Voetbal 2012 Pool
Active topics in Off-Topic
Moderators
Omdat Ronaldo zo dom doet als hij een vrije trap gaat nemen.
Als het al een flater moest zijn kan Webb er nietts aan doen , het is namelijk niet zijn taak om dat te beoordelen. Vond het overigens ook geen buitenspel, het is niet dat ie over de bal spring fzo.
Bayern zit er dicht op en is agressief.Chukkels wrote:En waardoor komt dat?The Indicator wrote:En zo kunnen we het omdraaien, Madrid heeft nu helemaal niks meer te vertellen.
Die handsbal (die had ik nog niet gezien) had hij daarentegen wél moeten zien, zeker gezien zijn positie. Verder kan de assistent niet zien of hij in de baan van het schot staat maar de assistent wel. Dus Webb had moeten vragen of Gomez achter de laatste man stond en daarop kon hij beslissen om de goal af te keuren. Dit is gewoon faal in het kwadraat van 3 man van de arbitrage. En die hebben we vaker gezien van het politiekorps Webb.Roebén wrote:Als het al een flater moest zijn kan Webb er nietts aan doen , het is namelijk niet zijn taak om dat te beoordelen. Vond het overigens ook geen buitenspel, het is niet dat ie over de bal spring fzo.
Het is sowieso een raadsel waarom webb fluit. Als er iemand constant dramatisch fluit is het Howard Webb... ook in Engeland!
Beetje jammer dat er zo bagger verdedigd word..
Chuckels, nog steeds ontevreden met de scheids? Dat was rood joh.
Ja, deze pipo zou nooit meer mogen fluiten. Hij fluit de wedstrijd helemaal dood met z'n trekjes.The Indicator wrote:Chuckels, nog steeds ontevreden met de scheids? Dat was rood joh.
Ik vind m eigenlijk heel sterk fluiten, zit er bijna bij elke fase recht op.
100% Penalty... webb wat fluit je kut!
Dit is de bal man! Wat is die commentator pro BayernThe Indicator wrote:100% Penalty... webb wat fluit je kut!
Ik schakel over naar Sport 1.
Last edited by Chukkels on 17 Apr 2012 22:33, edited 1 time in total.
Haha jullie 2 , elks voor de ander ploeg, en elke keer zeggen jullie het tegenovergestelde 
Ja, dat bedoel ik hahaProject 141 wrote:Pro-Bayern zul je bedoelen! Wat een gezeik van die commentator, dit was 100% geen penalty. Ramos tikt de bal naar buiten (je ziet hem weg hobbelen) en daarna raakt ie pas licht Gomez.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Ja, maar elke keer heb ik gelijk!Roebén wrote:Haha jullie 2 , elks voor de ander ploeg, en elke keer zeggen jullie het tegenovergestelde
In your dreams! Ramos moest rood hebben! Joh wat geeft ie nou voor kaart aan Higuain... die man heeft een verslaving aan gele kaarten trekken ofniet?
Last edited by The Indicator on 17 Apr 2012 22:35, edited 1 time in total.
-
SHardtraxx Addict
- 1417 posts member since 2012
- last seen Jul 2015
Waar de fuck is Ramos mee bezig deze wedstrijd.
Heb ik me ergens uitgelaten over die beslissing?The Indicator wrote:In your dreams! Ramos moest rood hebben!
Niet best van Casillas, maar wel leuk voor de return 
Dit is wel rood volgens mij, als hij niet uitgleed. 
Ja, dit is rood haha
Wat een clown die scheids! Niet meer serieus te nemen.
Ja, dit is rood haha
Wat een clown die scheids! Niet meer serieus te nemen.
Last edited by Chukkels on 17 Apr 2012 22:36, edited 1 time in total.
Naaa , dit moest donkerrood zijn voor Marcelo.