Ontopic aub. De spam hier is nogal groot.
Related topics
Active topics in Nieuwe tracks
- View the latest post: Porter Robinson - Easier To Love You (Vertile Remix)
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026) (RBR039)
- View the latest post: Bloodlust & Omnya - Paradise Denied (EOL??)
- View the latest post: Atmozfears & Jesse Jax - In The Cold (DQ072)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
Moderators
-
MHardtraxxer
- 500 posts member since 2012
- last seen Feb 2013
Erg vermakelijk topic dit, D-mind maak vaker zulke tracks + clips heb ik weer wat te lachen! Kijk nu al uit naar je volgende! 
-
E
valt wel mee. dagelijks percentage om hier de actualiteit en leven erin te houden.Khadber wrote:Ontopic aub. De spam hier is nogal groot.
Haha, echt zo van: ''Het was een rustig dagje in huize Hardtraxx.. iedereen geniet van z'n avo.. huh? Een post van een knuppel die nog meer onzin brengt in 1 post dan DarkestSymphony in 100 posts?'' BAM, iedereen was weer straight to the point, het bloed is geroken!Daveytl wrote:Als een stel hongerige wolven wordt er ook op afgesprongen..... altijd bij zulke reacties![]()
Heerlijk!
Maar nu is het weer richting stand-by.
Michael v. Hoeijen heeft groot werk geleverd als cameraman! Waar kan ik contact met hem opnemen voor het maken van een factuur? Ik zou hem maar al te graag als cameraman willen voor mijn volgende videoclip met legopoppetjes.
Met vriendelijke groet.
Met vriendelijke groet.
Last edited by mrazura on 12 Jan 2012 22:03, edited 1 time in total.
-
D
Ik had gehoord dat A-Lusion nog een cameraman zocht. 
de manier waarop je hier je argumenten hard probeert te maken, geeft wel aan hoeveel "hardstylekennis" je bezit!Mikie wrote:hahahaha wauw, moeilijk veel haat gelijk, my bad jongens, ik heb nix gezegt
--weggejorist--
En toch heeft ie moeilijk veel views op al zijn video's
Hoe de fuck doet die knul dat? Meer views per video dan bijvoorbeeld de youtube-accounts Sasha F/ Solutio.
Weer een typisch gevalletje van:

?
Hoe de fuck doet die knul dat? Meer views per video dan bijvoorbeeld de youtube-accounts Sasha F/ Solutio.
Weer een typisch gevalletje van:

?
Tsja iedereen hier heeft denk ik al 1000x gekeken om de lachspieren te trainen 
Denk het niet hoor, hij weet namelijk meer dan wij...
https://hardtraxx.com/announces ... 20683.html
En onthou:
Hou het gezellig op Hardtraxx. Kwetsen, beledigen, uitschelden, reacties uitlokken of met opzet negatief neerzetten van personen of groepen mensen is niet gewenst en zal bestraft worden.
Kritiek geven en je mening uiten vinden wij prima! Echter, doe dit volwassen en onderbouwd of opbouwend. Daar hebben anderen veel meer aan dan een ongezouten mening en maakt het hier voor iedereen ook wat gezelliger dan constante negativiteit. De "alles kut enter" generatie is hier niet welkom.
Ben even met waarschuwing strooien. Ontopic mensen.Blijf zoveel mogelijk ontopic in de topics. Berichten die afwijken van het onderwerp waar het over gaat worden niet gewaardeerd en kunnen verwijdert of verplaatst worden door de Beheerders of Moderators.
En onthou:
Oneens met een beslissing?
Ben je het oneens met een beslissing van een beheerder of moderator, dan kan je contact opnemen met info@hardtraxx.nl. Mocht je doorgaan zagen in een topic over hoe oneens jij of anderen het zijn dan kan je opnieuw een waarschuwing verwachten.
-
E
nee dit is te melodieus om het zo te noemen. ik vind het wel mooi hoe jonge mensen zo hun geld verdienen. maar mijn smaak is het niet.
helaas dit vind ik niks.
helaas dit vind ik niks.
-
JHardtraxxer
- 521 posts member since 2011
- last seen Jun 2026
Mijn laatste sprankje hoop is toch wel weg na het luisteren van dit nummer.
Nee niet mijn ding dit :p
Nee niet mijn ding dit :p
Jammer dat zo iemand hier komt reageren, meteen in de verdediging. Andere artiesten maken zich er gewoon niet druk om. Om deze track geweldig te noemen? Nee, daarvoor is ie veel te 13 in een dozijn. Deze kicks goed? Ook zeker niet, dikke failpitch erin. En met zulke filmpjes kan je zulke reacties verwachten toch?
De kwaliteit van de filmpje is inderdaad niet alles, veelst te donker enzo, om nog maar over de kwaliteit van de track te spreken, maak eerst iets fatsoenlijk voor je met een video en toestanden afkomt 
-
MHardtraxx Addict
- 1379 posts member since 2011
- last seen Jun 2023
Oh oh oh wat amateuristisch, vreselijk. Baggertrack en die clip is abnormaal slecht! Maar de beeldkwaliteit is top hoor! 720p, codec 4 ditdat! Mikie, als je dit nog leest, je spoort niet
Leuk hoor mensen....echt sommige reacties gaan gewoon te ver
Zijn 2 heren die waarschijnlijk erg hard gewerkt hebben en dan zulke reacties krijgen. Ik ken ze allebei niet, track is ook niet mijn ding maar doe aub normaal en verlaag je niet tot zo'n niveau...
Volgens mij zit D-Mind bij mij op school
Of het is iemand die er gruwelijk veel op lijkt.
-
N
Ik snap het probleem niet zo goed van iedereen opeens hier. Anyway, matig nummer. Niks meer niks minder.
-
WHardtraxx Addict
- 1379 posts member since 2010
- last seen Nov 2012
is het niet beter om dit soort platen bij het eigen producties topic te plaatsen. Hebben zij er ook wat aan en scheelt dat gespamm etc.
-
EHardtraxx Elite
- 2020 posts member since 2011
- last seen Jul 2015
ziek hier zeik daar.
-
A
Khadber wrote:Ontopic aub. De spam hier is nogal groot.
-
RHardtraxxer
- 184 posts member since 2012
- last seen Apr 2012
omg, wat is hier nou mooi aan 
-
MHardtraxx Addict
- 1379 posts member since 2011
- last seen Jun 2023
Dan moet Mike maar niet zulke reacties uitlokkenSkiggyRapz18 wrote:Leuk hoor mensen....echt sommige reacties gaan gewoon te verZijn 2 heren die waarschijnlijk erg hard gewerkt hebben en dan zulke reacties krijgen. Ik ken ze allebei niet, track is ook niet mijn ding maar doe aub normaal en verlaag je niet tot zo'n niveau...