Ja dit hoorde ik dus ookyowan wrote:Track heet Bring Us Some. DT gaf aan dat een collab met onbekend iemand zijn debuut ging maken. En de vocal is bring us some hardcore, if hoor ik het verkeerd?
Related topics
- View the latest post: Radical Redemption presents: The One Man Army | Full Set | Origins Artist Special
- View the latest post: Radical Redemption - Annihilate Live - The One Man Army
- View the latest post: Destructive Tendencies & Radical Redemption @ The One Man Army
- View the latest post: Minus Militia - Legion of Strength (MINUSCD??)
- View the latest post: Crypsis Live @ The One Man Army
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026)
- View the latest post: Hard Driver & Digital Punk - MONSTERS (DWX??)
- View the latest post: Bloodlust & Omnya - Paradise Denied
- View the latest post: Unload & Incult - Scumbag (Dirty Dog) (ACR??)
- View the latest post: Phuture Noize - Wait, What
Moderators
-
ZHardtraxxer
- 256 posts member since 2015
- last seen Feb 2026
Lijkt wel een flinke kick en drive in te zitten.
Alleen niet zo afwisselend heb ik het idee.
Alleen niet zo afwisselend heb ik het idee.
Dit, maar vind deze nog niet eens zo heel kut, dit BPM kan ik niks mee, maar vind het verder wel vet klinken.hotymoty wrote:Ik vind die uptempo hardcore echt helemaal niks..
Mij net iets te hoog bpm. Zou live wel heel lomp gaan.
Nee, dit is die standaard mc van DT. Loopt altijd overal doorheen te schreeuwenJellev1 wrote: Dat is MC Tha Watcher..
Klinkt inderdaad als een bak drive, maar dit gaat echt te snel 
In principe weet je nog niet waar dit op geproduceerd is natuurlijk. Als het nou 180 zou zijn kan ik het misschien nog wel hebben, als dit niet gepitched is, is het mij ook te snel. Kwaliteit is verder te slecht om wat te oordelen. Hoor alleen maar wat felle geluidjes en een (deel van) kick
Ik heb zojuist even gekeken, en tot nu tot zijn er 6 hardcore tracks aangekondigd (4 collabs en 2 solo's). De 7e werd in hetzelfde bericht gescheiden van de hardcore tracks genoemd en is een remix van I Spit On You van (vermoedelijk) Act of Rage.yowan wrote:Met 7 hardcore tracks heb je al een halve cd vol.
6 hardcore tracks is inderdaad nog steeds behoorlijk wat, misschien had ie beter de 2 solo's achterwege kunnen laten, maar ik ben er wel erg benieuwd naar. De collabs met Angerfist zijn tot nu toe altijd geslaagd, en Unparalleld Evil vond ik persoonlijk erg vet dus ben heel benieuwd naar de opvolger. Helaas vind ik de typische uptempo plaat met DT (van wat ik er nu van hoor) dan weer totaal niet op het album passen.
Had er om eerlijk te zijn meer van verwacht. Vind de eerste kick niet heel erg lekker. De daaropvolgende dan weer wel wat beter, maar dan mis ik weer iets van melodie. Had meer zoiets als Sound Becomes One verwacht. (zal live wel leuk zijn denk ik) Uitkijken naar de andere HC platen dan maar.
Ja hier heb je een punt, even op de preview wachten inderdaadTiMOTHYb wrote:In principe weet je nog niet waar dit op geproduceerd is natuurlijk. Als het nou 180 zou zijn kan ik het misschien nog wel hebben, als dit niet gepitched is, is het mij ook te snel. Kwaliteit is verder te slecht om wat te oordelen. Hoor alleen maar wat felle geluidjes en een (deel van) kick
Een beetje dit ja. Maar voor een paar plaatjes live is het wel lachen. Laatste uurtje kan nog net.Rickzel wrote:Dit, maar vind deze nog niet eens zo heel kut, dit BPM kan ik niks mee, maar vind het verder wel vet klinken.hotymoty wrote:Ik vind die uptempo hardcore echt helemaal niks..
Geproduceerd op 190 BPM, op Syndicate afgespeeld op 200 BPM. Zat ik ergens tussen de reacties op de FB pagina van Hard News te lezen, door DT zelf.TiMOTHYb wrote:In principe weet je nog niet waar dit op geproduceerd is natuurlijk. Als het nou 180 zou zijn kan ik het misschien nog wel hebben, als dit niet gepitched is, is het mij ook te snel. Kwaliteit is verder te slecht om wat te oordelen. Hoor alleen maar wat felle geluidjes en een (deel van) kick
Wanneer kunnen we het album pre orderen wil deze graag 
-
DHardtraxx Newbie
- 12 posts member since 2015
- last seen Sep 2016
Die plaat met DT is naar mijns inziens écht smullen. Wat een gruwelijke drive na die break. Kick na kick, ze winden er geen doekjes om. Ondanks de inferieure kwaliteit van het filmpje; zonder meer een collab om naar uit te kijken! 
Deze vind ik dan wel weer dik
! Geslaagdere collab dan met DT.
dat moest ik echt 3 keer lezen voordat ik het snaptechas1n wrote:Deze vind ik dan wel weer dik! Geslaagdere collab dan met DT.
nee, ik dacht dat je het over de preview had en daarmee de collab met dt bedoelde, en dat haalde ik door elkaar
mwaaah, had hier toch wel meer van verwacht. Vind de kick niet heel erg tof en had graag zoiets gezien als When You're Gone. Dat vind ik tot nu de de vetste blijven. Die had echt een vette melodie namelijk. Hier zit wel het Angerfist deuntje in maar mis toch nog wat meer. En de wat de kick betreft mist deze ook wat kracht, beetje een doffe. Misschien na wat vaker luisteren dat ik hem meer kan waarderen.

-
THardtraxx Addict
- 1171 posts member since 2012
- last seen Nov 2023
Met Sonnebloem eens. Vind het een vette plaat. Maar When you're Gone vind ik zelf ook leuker.