Lyst schreef:
CiRiXxX schreef:
Precies

En mensen die toch bijna bij elk nummer gaan zeiken ga dan lekker een andere genre luisteren. En als de producer(s) je niet bevalt luister je niet naar de tracks die door diegene worden gemaakt.
WHAT?! So Simple A That?! .... Yup

Mensen die de hele tijd gaan zeiken op mensen met kritiek kunnen beter Facebook of Youtube bezoeken. En als je de mening van bepaalde mensen hier niet bevalt, dan kijk je eerst links wie gepost heeft en lees je de post niet als het van die mensen afkomstig is.
Nou gelukkig heb ik geen Facebook en Youtube is inderdaad helemaal erg
Maar je hebt gelijk ik zal inderdaad eerst links kijken
Het is mij meer dat sommige toch bij elke track van een bepaalde producer gaan zeuren dan is het toch duidelijk dat het je smaak niet is dus kan je net zo goed niet reageren
Snap bij jou soms ook niet waarom je hardstyle luistert want bijna bij elke track is er volgens jou wel iets niet goed

Maar het is en blijft natuurlijk een kwestie van smaak
