Qlown wrote:Een 9, twee dikke tracks die ik nog vaak luister.
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Alphaverb - The Untitled Album (WAMALBUM-001)
- View the latest post: Ran-D - Level Up (Knockout Outdoor Anthem 2026) (ERA003)
- View the latest post: Devin Wild - ID (Imagination To Reality)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Dr. Ruthless - Get Wild (BNC002)
Moderators
-
AHardtraxx Elite
- 2912 posts member since 2013
Only when I'm drunk I sing a song like this 
Freedom een 8, still drunk een 6. Dat maakt een 7 gemiddeld.
-
DHardtraxx Veteran
- 4969 posts member since 2012
Exact hetzelfde als Paultheone. Freedom destijds heeeel vaak geluisterd 
Andromeda wrote:Qlown wrote:Een 9, twee dikke tracks die ik nog vaak luister.
Still Drunk
Freedom vind ik de mid heel vet van, maar de climax wat minder.
8,5 voor Still Drunk en een 7+ voor Freedom. Eindcijfer afgerond een 8.
8,5 voor Still Drunk en een 7+ voor Freedom. Eindcijfer afgerond een 8.
Die hoezen
Still Drunk een 8, Freedom een 7 --> 7.5 dus een 8
Still Drunk een 8, Freedom een 7 --> 7.5 dus een 8
Vind vooral de mid-intro in Still Drunk geweldig en de hele plaat wordt ondersteund door lekkere kicks. Dikke 8.
Freedom is me iets te vrolijk en blij, wel lekker energiek. Maar staat niet echt hoog in mn favorieten lijst.
Een 7 afgerond.
Freedom is me iets te vrolijk en blij, wel lekker energiek. Maar staat niet echt hoog in mn favorieten lijst.
Een 7 afgerond.
8 voor beide platen. Still Drunk heeft heerlijke kicks! Freedom's kicks zijn minder maar zit meer gevoel in de plaat zelf.
Still Drunk heel vet op die tergende vocalen na: 8
Freedom nooit zo veel geluisterd, niets bijzonders dus: 6,5
7 voor deze release dus
Freedom nooit zo veel geluisterd, niets bijzonders dus: 6,5
7 voor deze release dus
Beide zet ik nog heel vaak op. Vind dat stuk in Still Drunk vanaf 1 minuut in de preview zo gaaf! Daarnaast heeft Freedom zo'n ontzettend fijne break. Allebei een 8 door die heerlijke combinatie van melodieën en kicks.
Ik kan niet anders dan dit een 10 geven. Freedom is mijn all-time favoriet als het op hardstyle aankomt. 
Still drunk vind ik ook vet, maar lang niet zo gaaf als freedom.
Still drunk vind ik ook vet, maar lang niet zo gaaf als freedom.
8, twee dikkeeeee platen. Wat een vette platen heeft Zatox vroeger uitgebracht. Die vent is nog wel het ergst achteruit gegaan met z'n producties van de gehele scène
.
-
UHardtraxx Veteran
- 4743 posts member since 2012
- last seen 5 days ago
Krijgt van mij een dikke 9. Heb allebei de platen gigantisch vaak gedraaid (nog steeds
). Allebei dikke intro's met drive (met name die van Still Drunk). Breaks zijn totaal verschillend, maar beide erg lekker. Break & climax van Freedom doet me dan wel weer net wat meer. Vind het vooral erg vet hoe die melodie er als één grote bonk euforie in knalt 
Drive, dikke melodieen, dikke kicks, JA!
9
9
-
A
7,5 voor beide platen samen. Leuk, inderdaad vooral lekkere kicks in Still Drunk, maar niet veel meer dan dat.
.
Edit: ik mag geen 7,5 geven zie ik net
. Dan wordt het een 7 want ik kan wil dit geen 8 geven.
En deze platen doen me weer heel erg aan dit denken. Eeuwig zondechas1n wrote:Zatox. Die vent is nog wel het ergst achteruit gegaan met z'n producties van de gehele scène.
Edit: ik mag geen 7,5 geven zie ik net
Freedom is toch wel een van mijn favoriete hardstyle platen
Still Drunk vind ik wat minder. Gemiddeld een 8,5 maar omdat ik een 9 wat te hoog vind voor deze combinatie ga ik toch voor een 8.
Still Drunk vind ik wat minder. Gemiddeld een 8,5 maar omdat ik een 9 wat te hoog vind voor deze combinatie ga ik toch voor een 8.
Freedom luister ik nog steeds vaak, geweldige plaat. Still Drunk vind ik wat minder maar als gehele release vind ik het een 8 waard.
-
THardtraxx Addict
- 1171 posts member since 2012
- last seen Nov 2023
Freedom blijft een absolute knalplaat 
-
A
Still Drunk 
-
SHardtraxxer
- 168 posts member since 2012
- last seen Jun 2017
Freedom is gewoon 1 van de geniaalste platen ooit. Dikke 9 voor deze release!
De nieuwe release staat online! Laat maar horen wat jullie vinden van Luna & Thilo - Existence. De Freedom EP bezet nu een mooie derde plaats in de tussenstand. 
-
QHardtraxx Veteran
- 6154 posts member since 2012
Voor mij: Existence = DBSTF 2008 Remake > DBSTF Remix
Een 8 voor de gehele release.
EDIT: shit, ik stemde op 9.
Een 8 voor de gehele release.
EDIT: shit, ik stemde op 9.