Ik lust wel bier!wrote:Gaan we weer eens ouderwets een biermeeting doen, incl. rondje van Shockerz?
Who's going
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Doe maar deze Brennan Heart
zou echt wel heel dik zijn!wrote:Zou project one een optie zijn voor de suprise act?
Dan is deze voor jou:wrote:Ik lust wel bier!wrote:Gaan we weer eens ouderwets een biermeeting doen, incl. rondje van Shockerz?
Het stel je vraag aan de volgende Hardtraxxer-topic (page 1186)
-
HHardtraxx Elite
- 2954 posts member since 2013
- last seen Jul 2026
Ik hoop als surprise act op Blademasterz (1x gezien op een classics feest in het klokgebouw, naam vergeten). Dit was vet!
Als tweede hoop ik op DBSTF, altijd top.
Als derde hoop ik op A-Lusion maar dat is meer een persoonlijke favoriet en lijkt met niet echt iets voor een surprise act.
Als tweede hoop ik op DBSTF, altijd top.
Als derde hoop ik op A-Lusion maar dat is meer een persoonlijke favoriet en lijkt met niet echt iets voor een surprise act.
Genesis 2018wrote:Ik hoop als surprise act op Blademasterz (1x gezien op een classics feest in het klokgebouw, naam vergeten).
Ga zelf niet maar zet mijn geld in op Zatox als verrassing, groot genoeg qua naam om de gecreeerde hype ''waar'' te maken
Onwaarschijnlijke naam zou Hard Driver zijn met een Fenix set
Onwaarschijnlijke naam zou Hard Driver zijn met een Fenix set
-
MHardtraxx Elite
- 2402 posts member since 2009
- last seen Jul 2026
Ik ben de surprise act
Een clownsact, ook wel eens leuk!wrote:Ik ben de surprise act
Was een dikke set inderdaad! Die beste man snapt het heus wel af en toewrote:Genesis 2018wrote:Ik hoop als surprise act op Blademasterz (1x gezien op een classics feest in het klokgebouw, naam vergeten).
Blademasterz lijkt mij ook wel vet ja. Maar dan moet hij geen Brennan Heart trucjes uithalen.
Zou me ook niet verbazen als The Prophet de suprise act is, omdat dit jaar zijn laatste is.
Wasted Penguinz zou me ook wel tof lijken!
Wasted Penguinz zou me ook wel tof lijken!
wrote:The Prophet
wrote:zou me wel tof lijken!
wrote:Wasted Penguinz
wrote:niet
-
PHardtraxx Veteran
- 5058 posts member since 2013
- last seen 19 hours ago
WP zou ik gruwelijk vinden! Kans op Prophet is inderdaad ook wel groot ivm dat hij stopt. Zou wel zonde zijn
Gezien de set van The Prophet vorige editie weet ik niet of je daar zo blij mee moet zijn 
Draaide in het begin wat leuke early maar ging snel over naar Wake Up, Just As Easy, Rock Civilization en nog wel meer grote hitjes rondom 2010 - 2013, zat ook een vreemd tempo verschil in die set. Het was wel feestig tijdens de set, maar muzikaal was het wat all over the place.
Draaide in het begin wat leuke early maar ging snel over naar Wake Up, Just As Easy, Rock Civilization en nog wel meer grote hitjes rondom 2010 - 2013, zat ook een vreemd tempo verschil in die set. Het was wel feestig tijdens de set, maar muzikaal was het wat all over the place.
-
JHardtraxxer
- 277 posts member since 2015
- last seen 21 days ago
WP draait morgenavond in Australië. Die kun je wegstrepen van het lijstje. The Prophet… Tja, laatste keer inderdaad, maar ik vond het vorig jaar geen beste set van hem. Maar het is een optie. Headhunterz draait zaterdag om 23.00 in Noord-Duitsland. Dat wordt behoorlijk racen als je tot 17.30 in Rosmalen staat, maar het is mogelijk.wrote:WP zou ik gruwelijk vinden! Kans op Prophet is inderdaad ook wel groot ivm dat hij stopt. Zou wel zonde zijn
Blademasterz of DBSTF zou kunnen en zouden echt wel een surprise act zijn. We gaan het zaterdag zien!
-
UHardtraxx Veteran
- 4743 posts member since 2012
- last seen 15 days ago
Tat & Zat / Wild Motherfuckers zou ik wel dik vinden als surprise act, of Bioweapon. Gok dat het idd The Prophet wordt ivm zn afscheid
-
HHardtraxx Elite
- 2591 posts member since 2017
- last seen 6 hours ago
Dat zou eigenlijk wel heel logisch zijn.wrote:Tat & Zat / Wild Motherfuckers zou ik wel dik vinden als surprise act, of Bioweapon. Gok dat het idd The Prophet wordt ivm zn afscheid
Als het zo'n set wordt als op hardclassics is het helemaal prima
Heb sowieso het gevoel dat hij veel vrijer draait nu hij gaat stoppen. (early hardcore op de pussylounge van db bvb)
-
DHardtraxxer
- 643 posts member since 2012
- last seen 23 days ago
Kunnen we al gaan? Gaat nog een lange dag worden en een dramatische nacht denk ik.. heb hier veel te veel zin in 
Ditwrote:Kunnen we al gaan? Gaat nog een lange dag worden en een dramatische nacht denk ik.. heb hier veel te veel zin in
Echt nu al de uren aan het aftellen. Morgen mooi om 12:30 aan de poort!
Prophet surprise zou mooi zijn! Een Max Enforcer zou ook mooi zijn.. P1, Heady zie ik niet gebeuren en op dbstf zit ik eigenlijk niet te wachten. Liever iets wat ik niet al 20x heb gezien
Iemand uit onze groep kan niet heel vroeg weg en we moeten heen met de trein. Hebben ze wat treinen geschrapt waardoor ik pas 14:30 uur daar ben ik Pitchert dus mis, had wel zin om daarmee in te komen. Nu starten met Davide Sonar, kutzooi. 
We sloegen steil achterover door de hoeveelheid warm-up mixen die jullie zelf hebben gemaakt! Hieronder 13 heerlijke mixen die het wachten op zaterdag een stuk aangenamer zullen maken.![]()
![]()
VWAB Warm-Up Mixen Door :
- Alan_Copeland: View on SoundCloud
- Alpineon: View on SoundCloud
- Chemical Alliance: View on SoundCloud
- D-Linerz: View on SoundCloud
- DJ Razz : View on SoundCloud
- DJ Brandon & Disruptiv: View on SoundCloud
- Gijs Overdijk: View on SoundCloud
- Jesper Klippel: View on SoundCloud
- Low Frequency: View on SoundCloud
- Nuracore: View on SoundCloud
- RevRon: View on SoundCloud
- Zelector: View on SoundCloud
-Zerox: View on SoundCloud

Last edited by Nuracore on , edited 1 time in total.
Wellicht dat Bass Modulators ook nog een optie is voor de surprise act?
Maar acht ook de kans het grootst dat het the Prophet is
Maar acht ook de kans het grootst dat het the Prophet is
Hoe toevallig! Zat daar vanochtend ook nog aan te denken maar zag op Partyflock dat ze hun eerste echte boekingen pas vanaf 2008-2009 hadden. Valt nog binnen de tijdsperiode dus al is het krap.. Zou wel echt een surprise zijn en een verfrissende toevoeging aan de lineup!wrote:Wellicht dat Bass Modulators ook nog een optie is voor de surprise act?
Maar acht ook de kans het grootst dat het the Prophet is