Nerazzurro93 schreef:
SamdV schreef:
Zal dit lukken met een leeftijd van 17,5? Normaal gesproken ben ik voor wachten tot m'n 18e maar ik wil hier echt heeeel graag bij zijn.
Denk wel dat het lukt. Mijn ervaring met Loudness is dat je erin komt als je een kaartje hebt. Ze vragen niet naar ID. Natuurlijk heb je hier niet veel aan, maar als meerderen dit zeggen dan zal het wel waar zijn.
Vorig jaar in Rotterdam werd je per aantal naar binnen gelaten, dan werden de hekken gesloten en moest je wachten tot degene die hun kaartjes lieten controleren weg waren en dan mocht de volgende groep doorlopen. (Hopelijk beetje duidelijk uitgelegd

) Toen wezen ze gewoon een paar man aan, waaronder ik en nog een maat die al 25 was (Volgensmij), die hun ID moesten laten zien. Wij waren er wel om 10 uur precies, dus misschien als je later aan komt dat ze iedereen gewoon laten doorlopen
