Bierisvies schreef:
Als het in de Haghorst maar geen kinderfeestje wordt, wat ik overigens wel verwacht.
Maar de Hekkendam is wel heel klein als je daar 5 wagens kwijt wil.
2 jaar geleden stonden er 4 wagens en toen was er al niet veel ruimte tussen de wagens op het plein.
Hoe zijn ze dat dit jaar van plan??????
Moergestel heeft dit jaar wel betere voorzieningen getroffen hoorde ik. Paar dagen vooraf wordt de complete parkeerplaats geëgalliseerd en de gaten opgevuld, om een modderpoel te voorkomen.
Ook kan je hier wel gewoon je eigen drank mee brengen en opzuipen. Beter zeg ik.

Was het vorig jaar in moergestel geen kinder feestje dan? Zoiets kun je niet voorkomen, ga gewoon bij mensen van me wagen staan, is 18+ .
Heb gehoord dat er zo'n 2000 man kan staan... Lijkt me niet verkeerd
En dat je niet zelf bier mee mag brengen vind ik niet meer dan terecht. Voorgaande jaren betaalde alleen de wagens (indirect dus de mensen op de wagens) de gehele feesten. Lijkt me niet meer dan fair, dat als je niet voor een wagen betaald hebt, gewoon moet betalen voor bier