Op de valreep besloten om toch heen te gaan, kon met Alain meerijden. Zeker geen spijt van gehad om toch naar GZ te gaan, gaaf feest gehad.
Geluid in de RAW tent vond ik gewoon slecht. Geluid op de hardstyle main daarentegen was top, net als de aankleding, vond het de vetste stage (qua lichten, stage, geluid etc. en oké: ben een hardstyle liefhebber). Overal een kijkje wezen nemen. Geluid op de hardcore mainstage was wel erg schel/hard, gelukkig had ik mijn oordoppen bij me. Uurtje hardcore is leuk, maar wat een tempo, niet om bij te houden.
Nachtfeest blijft bruut, ook een van de redenen waarom ik uiteindelijk toch nog ben gegaan, ook leuk om al die VDK hoofdjes te zien toen het om 06.15 uur weer licht werd. Viel me mee dat we zo snel weg waren van de parkeerplaats, pluspuntje. In het filmpje hierboven hebben ze het trouwens over 15.000 man... zo veel nog? Voor mijn gevoel was er een mannetje of 8000-10.000.