wrote:Hardtraxx bepaalt wat inflatie is: het topic
wrote:wrote:Hardtraxx bepaalt wat inflatie is: het topic
R
Hardtraxxer
666 posts member since 2021
last seen 9 days ago
Domme opmerking.wrote:Hardtraxx leert wat inflatie is: het topic
Digitale tickets zijn de schaamte voorbij, maar exorbitante prijsstijgingen geen enkel probleem.
Ik zie een leuk idee voor een darkroom met die puntige zwaarden die Q altijd gebruikt.wrote:Betaal denk ik liever honderden euro's aan Defqon dan dat ik me in m'n hol laat naaien in die gore HIV bunker.wrote: Berghain worde
R
Hardtraxx Veteran
5555 posts member since 2013
last seen 23 days ago
According to the Euro Inflation Calculator, the inflation rate in the Eurozone between 2013 and 2023 was 25.65% 123. This means that €95 in 2013 is equivalent to €119.31 in 2023 123.wrote:Hardtraxx leert wat inflatie is: het topic
Calculation:
Inflation rate=Price index in 2013Price index in 2023−Price index in 2013×100%=100125.65−100×100%=25.65%
Value of €95 in 2023=Value of €95 in 2013×(1+Inflation rate)=€95×(1+0.2565)=€119.31
Therefore, €95 in 2013 is worth approximately €119.31 in 2023.
€290 is een stijging van 205%!!!!!! ten opzichte van 10 jaar geleden.
Ik zie dat een huisje op Europarcs Zuiderzee nu met vroegboekkorting ook neerkomt op zo'n €445 per persoon. Dat is toch ook niet meer te doen, 2 jaar terug zaten we daar voor <€200 per persoon. Ben dus weer gedoemd (net zoals afgelopen editie al) weer op de camping plaats te nemen.
Ticketprijs niet het enige wat dus flink duurder is geworden
Het enige waar ik deze editie wel wil naar kijken is om voor de priority parking te gaan , dat scheelt wel op hoop gezeik, met name als je wat later op de donderdag aan komt daar. Die wandeling vanaf de parking bij veld 6 tot aan achteraan veld 0 (omdat veld 5 & 6 al vol waren) staat nog in mn geheugen gegrift
Ticketprijs niet het enige wat dus flink duurder is geworden
Het enige waar ik deze editie wel wil naar kijken is om voor de priority parking te gaan , dat scheelt wel op hoop gezeik, met name als je wat later op de donderdag aan komt daar. Die wandeling vanaf de parking bij veld 6 tot aan achteraan veld 0 (omdat veld 5 & 6 al vol waren) staat nog in mn geheugen gegrift
Dit is makkelijk roepen, heb je zelf wel gekeken naar de daadwerkelijke inflatiestijging per jaar en de prijsstijging van de tickets?wrote:Is toch logisch en te verwachten verhaal die prijsverhoging. Iedereen weet dat er dit jaar enorme inflatie is geweest. Lonen gaan ook omhoog, dus dit moet toch geen verrassing zijn. Opmerking waar dan dat extra geld naar toe gaat is onzin, want door deze prijzen is er geen extra geld gezien ook voor Q alles duurder word. meer dan logisch dat Q mee gaat in prijsverhogingen. Of je het waard vind is een tweede natuurlijk.
De gemiddelde inflatie in 2022 was 10%, in 2023 hangt hij op dit moment op 5%. De CPI in 2023 ligt lager dan 2022.
Weekendprijs 2022: 225,95
Weekendprijs 2023: 258,95 (+14,61%)
Weekendprijs 2024: 289,95 (+11,97%)
De ticketsprijs is op het eerste gezicht minder hard gestegen dan vorig jaar, maar gezien de gemiddelde inflatie per jaar is hij juist relatief gezien veel meer gestegen.
Tuurlijk dingen zijn duurder, maar Q-Dance lijkt qua prijzen altijd veel harder te stijgen dan inflatie dat doet. Ook voor Corona al. En zoals al gezegd, 2023 was niet echt een grote verbetering t.o.v. 2022 oid. Sommige dingen zoals de eindshow waren juist kariger.
Dus het is Q-Dance of Biddinghuizen dat de prijzen opeens naar de maan doet, want voor de overige zaken kan je altijd naar een concurrent gaan. Gezien de prijzen van extra dingen vorig jaar, en het alles uit de campinggangers knijpen door middel van velden en luxes achter een paywall zetten die voor corona gewoon in de basistickets zaten, lijkt het me meer Q-Dance.
Hopelijk heeft ijssie er ook wat van opgestoken.
Zou hier vooral niet te veel van verwachten.wrote:Hopelijk heeft ijssie er ook wat van opgestoken.
Dit wordt mij te duur. Goed moment om decibel keer te proberen.
I
Hardtraxxer
315 posts member since 2019
last seen Aug 2026
Neeeeee nu komen alle defqon gangers naar decibel.wrote:Dit wordt mij te duur. Goed moment om decibel keer te proberen.
Maar ff zonder dollen: Decibel zal in 2024 ook wel flink duurder worden
Niet zo hard als defqon. Maar dan nog, gaat om 200 euro verschil.
Prijzen zaten in lijn der verwachting maar is natuurlijk wel schofterig duur. Dit jaar geskipt en had uiteindelijk wel een beetje spijt. Daarom volgend jaar toch maar weer eens heen voor de laatste keer, daarna is het voor mij ook klaar. Gaat mijn 6e keer Defqon worden 
De hele stoet aan buitenlanders betalen toch wel voor deze woekerprijzen voor het Defqon Valhalla, maar dit loopt de spuigaten uit. Ik skip hem weer helaas.
A
Hardtraxxer
243 posts member since 2023
last seen 13 hours ago
Dit vind ik het ook zeker niet meer waard en skip hem wederom met de hele groep. Wat een prijzen man.. 
Blijkbaar was vandaag de 'travel sale' al, naast de dediqated sale van de 26e en de regular sale van de 28e. Minder dan een uur te laat de shop in maar de friends plekken zijn blijkbaar al uitverkocht, dus dat zit er helaas niet meer in voor onze groep
. Donderdag dan maar weekend tickets kopen in de dediqated sale en dan kijken we wel weer verder. Gok dat ook voor mij dit wel mijn laatste keer gaat worden gezien de prijs, dan volgend jaar toch maar eens op vakantie.
Verrassend hoe snel dat ging. We hadden met de groep op voorhand gekozen voor regular, maar uiteindelijk deluxe moeten nemen omdat regular al uitverkocht was.wrote:de friends plekken zijn blijkbaar al uitverkocht
H
Hardtraxx Elite
2591 posts member since 2017
last seen 5 hours ago
Iemand al een link naar de dediqated ticket shop ontvangen?
Vrijdag en Zaterdag tickets in the pocket! En een nier minder 
H
Hardtraxx Elite
2591 posts member since 2017
last seen 5 hours ago
Weekend tickets in de pocket en een lever minderwrote:Vrijdag en Zaterdag tickets in the pocket! En een nier minder
Hier ook weekendtickets binnen. Heel raar ook, ik kon vanochtend al priority-parking kopen, zonder een entreeticket te hebben.
J
Hardtraxxer
193 posts member since 2015
last seen 13 days ago
Priority parking verkoop begon al bij de Travel-salewrote:Hier ook weekendtickets binnen. Heel raar ook, ik kon vanochtend al priority-parking kopen, zonder een entreeticket te hebben.
Klopt, maar zoals ik het begreep kon je die parking tickets nog niet halen als je niks in de travel sale kocht.wrote:Priority parking verkoop begon al bij de Travel-salewrote:Hier ook weekendtickets binnen. Heel raar ook, ik kon vanochtend al priority-parking kopen, zonder een entreeticket te hebben.
H
Hardtraxx Elite
2591 posts member since 2017
last seen 5 hours ago
Heb er ook al een gehaald van de weekwrote:Klopt, maar zoals ik het begreep kon je die parking tickets nog niet halen als je niks in de travel sale kocht.wrote:Priority parking verkoop begon al bij de Travel-salewrote:Hier ook weekendtickets binnen. Heel raar ook, ik kon vanochtend al priority-parking kopen, zonder een entreeticket te hebben.
M
Hardtraxxer
160 posts member since 2021
last seen 14 days ago
Het is nu echt wel van de zotte.
Ik dacht afgelopen jaar nog komend jaar eens een Who tent samen met de vrouw doen.
Die is me even paar 100 pp duurder geworden. Kost gewoon 2250 als je die een weekend wilt doen met z'n 2en met een ticket erbij.
Tel daar nog je drank en eten bij op...
Ik dacht afgelopen jaar nog komend jaar eens een Who tent samen met de vrouw doen.
Die is me even paar 100 pp duurder geworden. Kost gewoon 2250 als je die een weekend wilt doen met z'n 2en met een ticket erbij.
Who was there
Nobody has said they're going yet.