Zou het kunnen dat de White verdwijnt ten voordele van de Purple ?
Viel me net op dat de Purple twee dagen geprogrammeerd staat ipv 1 ...
Zou dus kunnen betekenen dat ze (eindelijk) een echte stage krijgen ipv die tent, wat een set bijwonen bij de purple zonder twijfel meer aantrekkelijk zal maken.
In mijn 4 Defqon weekenden nog geen enkele keer een stap in de purple gezet. Niet zozeer omdat de artiesten mij niet liggen, integendeel maar meer om wat Timo al aangeeft. Als ik daar langs loop krijg ik nou niet bepaald zin om daar een kijkje te gaan nemen haha.
Chroman wrote:Ben daar 1 keer gaan schuilen voor de regen, staan alleen maar van die rare Chilenen en andere aparte figuren binnen
Op dat moment misschien, ben er een paar keer geweest afgelopen jaren en hing toch altijd wel een leuk sfeertje.
Maar ik snap nog steeds niet dat ze het in zo'n klein tentje doen jaren achter elkaar. De purple moet het juist hebben van langs lopen en horen hoe het klinkt
Leuk man, de Purple. Vorig jaar paar uurtjes in vertoefd (Airtunes, Primeshock) en mega gezellig. Wel een graadje of 25 te warm, maar ach. Misschien dat de White nu weg is zodat ze de Indigo eens groter kunnen maken? Zal weinig in de Indigo te vinden zijn omdat de line-up grotendeels echt mega zaad is, maar het zou geen overbodige luxe zijn als dat iets meer man in zou passen.
Overigens nog een beetje gemixte gevoelens over de line-up. Vrijdag ziet er top uit en als ze de Silent Disco wederom toevoegen is het helemaal mooi. Red op zaterdag is heel sterk, maar is dan ook een van mijn minst favoriete plekken om te staan op zaterdag. Blue is wel heel inspiratieloos. UV staan leuke namen (Primeshock, dik en dik verdiend!), Indigo zijn MD en The Purge leuk als potentiële afsluiters (hopen dat ze de laatste 2 uur staan en eens niet b2b). Verder zal de zaterdag hopelijk lekker euforisch worden en tussendoor weer lekker de horizon verbreden bij bijvoorbeeld de Silver. Nightparty wordt (hopelijk) de Koperen Hond.
Zondag is een stuk interessanter. Leuke euforische namen op de Red. Benieuwd naar wat Defqon Legends dit jaar zal zijn. Sub Zero Project als onderdeel van de Closing Ceremony is dan weer opvallend. SEFA had niet perse gehoeven van mij (zeker niet als hij een uur krijgt). Geen euforisch op de UV op zondag is kut. Leuke namen in de Blue (Delete VIP, 10 Years of Thera, Clockartz). Magenta is niet echt denderend te noemen, maar op de een of andere manier vind ik de Magenta op Defqon sowieso nooit zo heel leuk (m.u.v. Theracords Allstars in 2017 nondeju). Purple staan wel erg weinig namen, maar blij dat Envine er staat. Verder met Remi vast nog wel langs onze oude leraar Engels (50% TOA).
Dus dat.
Last edited by RomanAnthony on , edited 1 time in total.
RomanAnthony wrote:Leuk man, de Purple. Vorig jaar paar uurtjes in vertoefd (Airtunes, Primeshock) en mega gezellig. Wel een graadje of 25 te warm, maar ach. Misschien dat de White nu weg is zodat ze de Indigo eens groter kunnen maken? Zal weinig in de Indigo te vinden zijn omdat de line-up grotendeels echt mega zaad is, maar het zou geen overbodige luxe zijn als dat iets meer man in zou passen.
De momenten dat ik in de indigo was was hij juist te groot afgelopen jaar.
Maar toch apart dat ze de freestyle geheel weg halen op de zaterdag. Op decibel op 1 na grootste en hier gewoon weg.
RomanAnthony wrote:Leuk man, de Purple. Vorig jaar paar uurtjes in vertoefd (Airtunes, Primeshock) en mega gezellig. Wel een graadje of 25 te warm, maar ach. Misschien dat de White nu weg is zodat ze de Indigo eens groter kunnen maken? Zal weinig in de Indigo te vinden zijn omdat de line-up grotendeels echt mega zaad is, maar het zou geen overbodige luxe zijn als dat iets meer man in zou passen.
De momenten dat ik in de indigo was was hij juist te groot afgelopen jaar.
Maar toch apart dat ze de freestyle geheel weg halen op de zaterdag. Op decibel op 1 na grootste en hier gewoon weg.
Op Decibel noemen ze hem zelfs de 2e mainstage sinds 2 jaar..
Ik vind het ergens toch bijzonder dat je als Spoontech een 2e area krijgt op Qapital, maar dat er dan op Defqon geen plekje is in de Purple voor bijv. Stratos en/of Reaperz. Ideale stage voor die gasten, plus wat extra diversiteit op de line-up.
Sowieso eens met iedereen hier qua (het verdwijnen van) diversiteit. Erg zonde.
Vrijdag:
D-Block & S-Te-Fan
The Spotlight: Phuture Noize
Zaterdag:
Adrenalize & Devin Wild
B-Front
Frequencerz & Phuture Noize
Headhunterz
KELTEK
Hard Driver [LIVE]
Delete & Rebelion
Dither
Activator
Mind Dimension
Retaliation
Riot Shift (Soms)
The Purge
Mindustries
Zondag:
Gunz For Hire
Wildstylez
10 Years of Thera
Clockartz
Delete VIP
MYST
Ophidian & Ruffneck
Ophidian as Raziel
The Outside Agency
Genoeg interessante namen! Had van mij alleen wel iets meer variatie gemogen. Vorig jaar waren alleen MD en The Purge er van Spoontech, en dit jaar weer. Jammer dat Vyral of Infirium er niet staan. Daarnaast had ik een Dolphin of [KRTM] op de Silver, of een Geck-o/e op de Magenta ook wel kunnen waarderen. Maar ik vermaak me hier toch wel. Vorig jaar amper met de lineup bezig geweest.
Moet nog wel echt wennen aan het volledige anthem. Ik denk dat de extended versies beter tot hun recht komen eerlijk gezegd. Ik vond namelijk dat het stukje van PN er niet helemaal lekker bijpaste of zo, terwijl het als een afzonderlijke plaat enorm goed zou zijn. De tussenstukjes van JDX zorgen eerlijk gezegd ook niet helemaal voor een vloeiende overloop, maar meer als een soort pauze wat de drive van het anthem er compleet uithaald. Het anthem is oprecht vet, maar het had vetter gekunnen denk ik. Complimenten voor het stukje van KELTEK trouwens, dat stukje is echt ongekend lekker.
In ieder geval leuk dat er wat meer interessante namen op de Red staan vergeleken met vorig jaar. Ik heb vorig jaar geen enkele stap op de Red gezet namelijk en dat vond ik wel jammer. Vind het ook wel een leuk idee dat ze de Blue, Black en de UV hebben omgewisseld, ontdek je toch net wat meer van het festival. De hype is lichtelijk begonnen
JB12394 wrote:Mis ik een Crypsis of ben ik nou blind?
Crypsis ontbreekt inderdaad. Technoboy en Tuneboy zijn ook nergens te vinden ondanks dat het toch erg bekende namen zijn.
Zou het zelf wel leuk vinden als Crypsis bij de Defqon legends staat dit jaar. Kan me eigenlijk niet voorstellen dat ze zo'n grote naam passeren wanneer hij ook nog eens een album in de maak heeft.
JB12394 wrote:Mis ik een Crypsis of ben ik nou blind?
Crypsis ontbreekt inderdaad. Technoboy en Tuneboy zijn ook nergens te vinden ondanks dat het toch erg bekende namen zijn.
Zou het zelf wel leuk vinden als Crypsis bij de Defqon legends staat dit jaar. Kan me eigenlijk niet voorstellen dat ze zo'n grote naam passeren wanneer hij ook nog eens een album in de maak heeft.
Partofthehard wrote:
Ook is Q-Dance er in geslaagd de Indigo (een van mijn favoriete area's een paar jaar terug) om weten te turnen naar een van de saaiste stages met namen die nergens op slaan. The Apexx Machine (vorig jaar ook al), Tartaros, Dark Pact, Typhoon... Waarom staan zij er? Hebben de afgelopen periode totaal niets relevants gedaan en staan gewoon weer op Defqon.1.