Laten we wat moois van het Hardculture forum maken als het up en running is?!
H
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2026
2,954 postssince 2013
Ik denk dat er, hoe symbolisch, op 5 mei een massale unban plaats zal vinden.
Wat een grap is dit dan, staat je goed Jor-D.wrote:Goed argument. Ik zie dit maar als bevestiging van mijn puntenwrote:Ahum. Lees het bericht van Kees even goed, dat hebben anderen veroorzaaktwrote:Want je hebt ons een stel toffe leden en een goede mod gekost.
Verder Broken Balance; jij en ik zullen nooit door een deur kunnen, en willen. Heb verder geen reactie voor je onzin reactie
Het enige wat ik hier zie is Jor-D die Sybrand Buma nadoet ("Dat is toch niet te geloven, dat is echt erg!") en daarmee denkt gelijk te hebben. Verplaatsen in een ander perspectief is er niet bij, terwijl er van de andere kant ook geopperd wordt voor (lagere) straffen en dat een stuk beter onderbouwd wordt.
-lange post verwijderd wegens bans teruggeschroefd, waarmee het wel weer oké is-
Last edited by Redman on , edited 1 time in total.
Spijker wederom heel hard op de kop geslagen.
Als je mijn bericht gelezen hebt weet je dat dit gewoon klopt. Stop het bashen om het bashen...wrote:wrote:Ahum. Lees het bericht van Kees even goed, dat hebben anderen veroorzaaktwrote:Want je hebt ons een stel toffe leden en een goede mod gekost.![]()
![]()
![]()
edit wegens toch willen blijven
Last edited by Jeffrey2107 on , edited 2 times in total.
Ik ben er bij geroepen omdat de mods ook even niet meer wisten wat ze ermee aan moestenwrote:bijna nooit zien, en een beheerder die het forum te onbelangrijk om omaar iets aan te doen vind behalve als er nazi grappen gemaakt worden.
Zie FAQwrote:dus bij wie verwijder je je account nu?
B
Hardtraxx Veteran
last seen 11 days ago
4,099 postssince 2012
Hoe maak je een forum kapot in 1 dag. Gezellig mannen.
Kijk kinders het is heel makkelijk, teup (geen idee wie dat is) heeft ooit een keer een filmpje geplaatst over joden enzo. Hierdoor heeft hij een ban gehad. Mijn inziens wist iedereen van dit akkefietje. Om dan vervolgens 3 dubbel eroverheen te gaan is je eigen verantwoordelijkheid.
Ben het ook zeker niet altijd eens met jord en kees en de rest van de crew, maar stop eens met bashen joh.
Niet mee eens? Kom maar knokke, sla jullie allen lens
Ben het ook zeker niet altijd eens met jord en kees en de rest van de crew, maar stop eens met bashen joh.
Niet mee eens? Kom maar knokke, sla jullie allen lens
En na deze wijze les dan maar on toppa?
Jor-D heeft een aantal bans teruggedraaid naar een week. M.i is het er hiermee wel af.
Jor-D heeft een aantal bans teruggedraaid naar een week. M.i is het er hiermee wel af.
indeed, nobele actie van jort. Laten we nu weer allemaal 'klaplongen' afzeiken!wrote:En na deze wijze les dan maar on toppa?
Jor-D heeft een aantal bans teruggedraaid naar een week. M.i is het er hiermee wel af.
edit: kan iemand mij een ban geven? Ik wilde dat woord nooit in de mond nemen en heb t nu toch gedaan.
R
Hardtraxx Veteran
last seen 9 hours ago
5,557 postssince 2013
Jij denkt echt dat je grappig bent of niet ? 
Een klaplong in de mond nemen is nooit grappig.
Ja ja, vrede op aarde.
Nu maar weer OT
Nu maar weer OT
U
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2026
1,518 postssince 2011
Degos & Re-done samen met Digital Punk in de studio
Endymion komt met een album in 2018, voor hun 20 jarig bestaan.
20 nieuwe tracks, exclusive remixes.
Juni 2018, Invincible.
View on Facebook
20 nieuwe tracks, exclusive remixes.
Juni 2018, Invincible.
View on Facebook
Zou gaaf zijn als daar ook wat nieuwe endymion hardcore op komtwrote:Endymion komt met een album in 2018, voor hun 20 jarig bestaan.
20 nieuwe tracks, exclusive remixes.
Juni 2018, Invincible.
View on Facebook
Dat zou wel gewaardeerd worden inderdaad. Zijn Hardcore platen waren altijd goed te doen en in de Hardstyle doet hij het ook niet slecht.
S
Hardtraxxer
last seen May 2025
811 postssince 2015
P
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2025
13,099 postssince 2015

