Dirkiepower wrote:Niet meer boos
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Er komt 100% ZEKER (zo goed Wootum)?een Act of Rage Album (MIM insta)
Clockartz hinten zijn met een live act (Clockartz insta)
Clockartz hinten zijn met een live act (Clockartz insta)
Last edited by Leonidas on 29 Jul 2017 10:14, edited 1 time in total.
Laat dat 'waarschijnlijk' maar wegLeonidas wrote:Er komt waarschijnlijk een Act of Rage Album (MIM insta)
Oke, aangepast.wootum wrote:Laat dat 'waarschijnlijk' maar wegLeonidas wrote:Er komt waarschijnlijk een Act of Rage Album (MIM insta)
TopLeonidas wrote:Er komt 100% ZEKER (zo goed Wootum)
Re-1st komt met een album

Ben echt fan geworden van z'n tracks, dus die kan alleen maar goed wordenRe-1st - Album Teaser
There it is! A first taste of my upcoming tracks Check it out
#hardstyle #reversebass
View on Facebook
Het podium van Tomorrowland Barcelona in de fik is gevlogen 
View on YouTube Q-Base anthem!
Best fikkie wel: http://www.ad.nl/buitenland/duizenden-b ... ~aea199b3/Het podium van Tomorrowland Barcelona in de fik is gevlogen
-
A
jeetje schaamteloos afgekeken en overgenomen van Dreamfields!!1!!!1
-
THardtraxx Addict
- 1542 posts member since 2016
- last seen Oct 2023
Unresolved komt misschien met een album, natuurlijk niet 100% zeker maar hij heeft ongeveer 15 nieuwe tracks klaar liggen en hij released niet zoveel. Wss gaat het ook Revolution heten en hij zei op insta "huge announcement soon".
Edit: Hij poste vandaag op Snap/Insta "Revolution 02.08.2017"
Edit: Hij poste vandaag op Snap/Insta "Revolution 02.08.2017"
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Album. Ze hebben heel wat materiaal in de maak volgens mij 
Denk wel album door al die nieuwe platen, maar wat moest er "hersteld" worden dan?
Misschien hun eigen connectie met Hardstyle?YWalen wrote:Denk wel album door al die nieuwe platen, maar wat moest er "hersteld" worden dan?
Ze zijn toch best een tijdje daar minder mee bezig geweest en wellicht nu tot hetzelfde inzicht gekomen dan Headhunterz.
hun passie voor hardstyle? iets in die trend, omdat ze een soort comeback maken nuYWalen wrote:Denk wel album door al die nieuwe platen, maar wat moest er "hersteld" worden dan?
Dus hun 'antidote' voor het verliezen van de passie voor hardstyle is hardstyle? 
En dat zouden ze dan ook niet hebben verwacht
En dat zouden ze dan ook niet hebben verwacht
De Merwedebrug? Relatie Geer en Goor?YWalen wrote:Denk wel album door al die nieuwe platen, maar wat moest er "hersteld" worden dan?
DBSTF komen met een album. De naam "Antidote" refereeert naar een "remedie" tegen de hardere stroming.
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 14 days ago
Het laatste wat deze scène nodig heeft is een verharding van de strijd tussen eufo en Raw. De term remedie tegen hardere stroming komt zo wel op me over. Een antwoord op de verharding was misschien beter geformuleerd. Maar dat brengt natuurlijk geen stoere titel met zich mee.
Waar maak je dit uit op dan? Of denk je dat. Maar zoals hier boven wordt gezegd, dit is het laatste wat we nodig hebben. Zou er geen fan van zijn. Dan toch liever zoals Headhunterz het verwoorde op het einde van z'n laatste podcast.Mark With A Tarrel wrote:DBSTF komen met een album. De naam "Antidote" refereeert naar een "remedie" tegen de hardere stroming.
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 14 days ago
Dit vond ik ook ijzersterk verwoord. Het allemaal omarmen maar zelf maken wat je het beste past.makrooy wrote:Waar maak je dit uit op dan? Of denk je dat. Maar zoals hier boven wordt gezegd, dit is het laatste wat we nodig hebben. Zou er geen fan van zijn. Dan toch liever zoals Headhunterz het verwoorde op het einde van z'n laatste podcast.Mark With A Tarrel wrote:DBSTF komen met een album. De naam "Antidote" refereeert naar een "remedie" tegen de hardere stroming.
http://www.dbstf.com/
"We never anticipated hardstyle to be the antidote, but here we stand.
Healing what we thought would forever be broken."
En tot zover een andere betekenis.
"We never anticipated hardstyle to be the antidote, but here we stand.
Healing what we thought would forever be broken."
En tot zover een andere betekenis.
