Mooi volk die Chilenen! Erg dedicated, mooi om te zien!hurricane wrote:Dedication @ Chile wanneer PsykoPunkz bij zn hotel komt![]()
View on Facebook
Vind Wietse wel een sympathieke gozer!
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
Zeker weten! Ik denk dat ze het meest uit hun plaat gaan van allemaal. Ieder filmpje die je bekijkt, echt alles en iedereen gaat los daar. Misschien komt t ook wel omdat er maar 1 groot festival per jaar is en wij verwent zijn geraaktTSFH wrote:Mooi volk die Chilenen! Erg dedicated, mooi om te zien!
Maar als ik kijk naar een filmpje zoals bij TNT dan kan ik daar met open mond naar kijken en dan verdienen ze ook echt het hebben van een Hardstyle festival
View on Facebook
Dat is sowieso de reden. Hier in Nederland heb je bijna elk weekend wel een groot feestje. Zo bijzonder is het hier allemaal niet meer haha.hurricane wrote:Zeker weten! Ik denk dat ze het meest uit hun plaat gaan van allemaal. Ieder filmpje die je bekijkt, echt alles en iedereen gaat los daar. Misschien komt t ook wel omdat er maar 1 groot festival per jaar is en wij verwent zijn geraaktTSFH wrote:Mooi volk die Chilenen! Erg dedicated, mooi om te zien!![]()
Maar als ik kijk naar een filmpje zoals bij TNT dan kan ik daar met open mond naar kijken en dan verdienen ze ook echt het hebben van een Hardstyle festival![]()
View on Facebook
Dat zou mooi zijn. Nu nog een hogere cap (10 uur ofzo).
heuj
Chill, dat soundcloud Go lijkt mij wel wat, kan ik eindelijk het einde van de maand redden met mijn MB's, benieuwd naar wat het zal kosten!
idd, wij hebben zo'n betaalde account waarmee je 6 uur kunt uploaden, maar eigenlijk is dat nog geen drolHelicaze wrote:Dat zou mooi zijn. Nu nog een hogere cap (10 uur ofzo).
Wel chill dat Soundcloud weer heel iets gebruiksvriendelijke wordt (al heb ik de laatste tijd niet meer zo heel erg veel last van die claims gehad)
Zojuist het artwork voor The Funky Cat #4 gelanceerd..
gemaakt door Mesloes!
Check het topic: The Funky Cat #4 (27-01-2017, P60, Amstelveen)

Check het topic: The Funky Cat #4 (27-01-2017, P60, Amstelveen)

een collab in de maak is tussen E-force en Psyko Punkz (bron: FB E-force)
Die is echt al een flinke tijd bezig toch?B-rent wrote:een collab in de maak is tussen E-force en Psyko Punkz (bron: FB E-force)
Kan een goude combi worden.
Met het pro account heb je 0,0 last van claims etc.Rickzel wrote:idd, wij hebben zo'n betaalde account waarmee je 6 uur kunt uploaden, maar eigenlijk is dat nog geen drolHelicaze wrote:Dat zou mooi zijn. Nu nog een hogere cap (10 uur ofzo).10 zou perfect zijn.
Wel chill dat Soundcloud weer heel iets gebruiksvriendelijke wordt (al heb ik de laatste tijd niet meer zo heel erg veel last van die claims gehad)
Regelmatig Fusion platen (grootste gezeik) gebruikt als zowel eerste plaat als ergens anders in een setje, nooit iets van gehoord. Ook vaak genoeg gelezen dat pro users voordeel krijgen, wat mij overigens ook vrij logisch zou lijken vanuit financiële oogpunt van SC.Delt-A wrote:Jawel.
Ik heb ook een Pro account, gezeik gehad met Solar, Epic (Tillt), en Apocalypse (Fusion).
Edit: En nu net Phuture Noize - Spacetravel (Anarchy)
Edit: En nu net Phuture Noize - Spacetravel (Anarchy)
Last edited by Delt-A on 13 Dec 2016 14:11, edited 2 times in total.
Fantasy Island geannuleerd, 2 dagen Freshtival incl camping. Bron: http://www.freshtival.nl/breaking-fresh ... r-camping/
Ik ben nog nooit op Freshtival geweest, maar ben benieuwd hoe zij zichzelf gaan onderscheiden tov andere weekenders. Het stikt namelijk al van de weekend festivals en mijn gevoel zegt dat het merendeel van de bezoekers uit de regio komt, waardoor een camping minder attractief is. Maar wie weet zit ik er volledig naast
Ik ben nog nooit op Freshtival geweest, maar ben benieuwd hoe zij zichzelf gaan onderscheiden tov andere weekenders. Het stikt namelijk al van de weekend festivals en mijn gevoel zegt dat het merendeel van de bezoekers uit de regio komt, waardoor een camping minder attractief is. Maar wie weet zit ik er volledig naast
-
SHardtraxxer
- 878 posts member since 2011
- last seen Dec 2024
Bezoekers komen meer uit de buurt dan de bezoekers van Fantasy inderdaad. Verschil in drukte bij de fietsenstalling was al jarenlang gigantisch op de twee dagen. Ontzettend zonde dat een mooi festival al als Fantasy moet verdwijnen om Freshtival verder door te laten groeien 
Waarom zou je uberhaupt Soundcloud betalen voor iets wat middels bijvoorbeeld Mixcloud gewoon prima gratis werkt? Als het geld nou nog naar producenten ging ofzo, maar het is echt enkel voor het systeem. Systeem wat ook nog eens uberkut werkt, het zoeken bijvoorbeeld
Mixcloud heeft veel minder gebruikers nog en is wat aan de tragere kant. Plus, het is nog redelijk gebruikelijk om artiesten en dj's op Soundcloud op te zoeken als je hun muziek wil checken. Mixes horen daar dan ook tussen te staan imo.TiMOTHYb wrote:Waarom zou je uberhaupt Soundcloud betalen voor iets wat middels bijvoorbeeld Mixcloud gewoon prima gratis werkt? Als het geld nou nog naar producenten ging ofzo, maar het is echt enkel voor het systeem. Systeem wat ook nog eens uberkut werkt, het zoeken bijvoorbeeld
-
GHardtraxxer
- 755 posts member since 2012
- last seen 5 hours ago
wellicht de nieuwe thema van Intents is geshowt op snapchat. Ik denk een circus thema
Wat is de snapchatnaam van Intents?Goku wrote:wellicht de nieuwe thema van Intents is geshowt op snapchat. Ik denk een circus thema
Dat er minder gebruikers zitten op Mixcloud is toch geen reden om als DJ je eigen mixjes er niet op aan te bieden?PNXRMX wrote: Mixcloud heeft veel minder gebruikers nog en is wat aan de tragere kant. Plus, het is nog redelijk gebruikelijk om artiesten en dj's op Soundcloud op te zoeken als je hun muziek wil checken. Mixes horen daar dan ook tussen te staan imo.
10 euro per maand betalen om de muziek van anderen, die er vervolgens niets voor terugzien, in gemixte versie aan te bieden zou voor een huis-tuin-keuken-DJ juist wel reden moeten zijn om voor MC te kiezen. En dan heb ik het nog niet eens gehad over die vage takedowns
IntentsOfficial, letterlijk 5 seconden googlenB-rent wrote:Wat is de snapchatnaam van Intents?Goku wrote:wellicht de nieuwe thema van Intents is geshowt op snapchat. Ik denk een circus thema