wrote:Ik ben mijn fiets ook kwijt.
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
-
QHardtraxx Veteran
- 6154 posts member since 2012
əƃɐʇloʌ ɥƃıɥ @HighVoltage_RAW
Stereotuners @Stereotuners
Zatox @DJZatox
-----Building sounds with the big bad Titan "Flip Em Op Z'n Kanten Slipje" http://fb.me/1yV8vrKPM
Stereotuners @Stereotuners
-----with our new release coming up, we almost got 2 new bangers ready! And today we will start something fresh aswel. #ONFIRE
Zatox @DJZatox
Be prepared .... A storm is coming... Studio Time With codeblackmedia @daverevan bahamakitchen View on Instagram
-
RHardtraxxer
- 744 posts member since 2011
- last seen Aug 2021
http://www.q-dance.com/netherlands/en/n ... t-viagogo/wrote:Beste Q-dancers,
Afgelopen vrijdag hebben wij onze samenwerking met Viagogo aangekondigd. Sindsdien hebben wij een grote hoeveelheid negatieve feedback van jullie gezien.
Daarom willen we graag reageren op jullie belangrijkste vragen en zorgen. Je kunt onze uitleg hier vinden: http://bit.ly/FAQ-viagogo
wrote: Maar het is altijd verboden geweest om kaarten (met winst) door te verkopen op bijvoorbeeld Marktplaats of Ticketswap
WTF ?wrote: Hoe kan het dat de kaartprijzen zo hoog zijn bij Viagogo?
Net als op andere secundaire verkoopkanalen, mag de verkoper zelf bepalen welk bedrag hij voor zijn kaarten vraagt. Alleen de servicekosten worden door Viagogo bepaald.
-
PHardtraxx Addict
- 1034 posts member since 2012
- last seen Jul 2026
twee regels verder lezenViagogo is daarmee dus de enige plaats waar kaartverkoop met winstoogmerk tussen particulieren is toegestaan, maar wel met garantie van geldigheid van de kaarten.
-
JHardtraxxer
- 324 posts member since 2014
- last seen Apr 2017
Q-Dance kan er niet eens wat aan doen. SFX is nu de eigenaar van zowel Q als Viagogo en zij hebben beslist dat ze samen moeten werken. En omdat die deal 75 miljoen heeft gekost, moet Q dat wel aan gaan bieden 
-
MHardtraxxer
- 59 posts member since 2011
- last seen Nov 2020
Wist je dat raw net als TNT nummers een standaard protocol is
Een samenvatting hieronder
View on SoundCloud
View on SoundCloud
-
IHardtraxx Veteran
- 4391 posts member since 2012
- last seen Jun 2017
Waar tracks van afgeleid zijn.wrote:"Outbreak - #Bassface" Rip Off by Some Blonde DJ
https://www.facebook.com/SomeBlondeDJOfficial
[youtube]http://www.youube.com/watch?v=6fMfhePDPj4 [/youtube]
Original:
[youtube]http://www.youtbe.com/watch?v=YTJB9tfGcXA [/youtube]
stond er alwrote:Wist je dat raw net als TNT nummers een standaard protocol isEen samenvatting hieronder
View on SoundCloud
Hou toch op man. Rip-Offwrote:"Outbreak - #Bassface" Rip Off
Wel erg oncollegiaal om dit te doen vind ik. De scene groeit zo erg qua nieuwe producers dat er simpelweg te weinig ruimte is voor iedereen, daarom kan je de hedendaagse scene niet vergelijken met 'vroeger' vind ik. Ik vind het een beetje hypocriet dat Audiofreq hier over begint.wrote:Wist je dat raw net als TNT nummers een standaard protocol isEen samenvatting hieronder
View on SoundCloud
Het klopt dat het op elkaar lijkt, maar als er geëxpirimenteerd word met dit muziek word het ook vaak niet gewaardeerd. Vandaar dat de producers zich vast blijven houden aan een bepaald workflow met screeches en een lichtelijk dissonante melodie, en gek genoeg blijven mensen het leuk vinden. Ik vind het zelf ook heerlijk, een kick doet ook een hoop in een track. Als de sounddesign goed is maar een kick crap, dan is het vaak al een no-go voor mij.
Zoals Digital Mindz en riiho, die kicks van hun zijn zalig
En zo lang mensen raw leuk vinden, kan audiofreq dit plaatsen, maar echt veel verandering zal het niet brengen
Zoals Digital Mindz en riiho, die kicks van hun zijn zalig
En zo lang mensen raw leuk vinden, kan audiofreq dit plaatsen, maar echt veel verandering zal het niet brengen
Audiofreq heeft dat niet gemaakt, dat fragment is afkomstig van iemand van Harderstate. En ik vind het een onzin argument dat er te weinig ruimte is voor nieuwe producers. Misschien moet je als producer jezelf eens af vragen wat jouw toevoeging is. Wat ben je voor artiest als je anderen gaat kopiëren. Overigens staan er ook genoeg grote artiesten in dat rijtje. Het vat voor mij in ieder geval wel goed samen waarom ik raw hardstyle helemaal zat ben.
-
IHardtraxx Veteran
- 4391 posts member since 2012
- last seen Jun 2017
Geef toe, door de raw scene mist een uniek iets doormiddel van de eentonigheid. Het is net als de house een cirkel.wrote:Het klopt dat het op elkaar lijkt, maar als er geëxpirimenteerd word met dit muziek word het ook vaak niet gewaardeerd. Vandaar dat de producers zich vast blijven houden aan een bepaald workflow met screeches en een lichtelijk dissonante melodie, en gek genoeg blijven mensen het leuk vinden. Ik vind het zelf ook heerlijk, een kick doet ook een hoop in een track. Als de sounddesign goed is maar een kick crap, dan is het vaak al een no-go voor mij.
Zoals Digital Mindz en riiho, die kicks van hun zijn zalig![]()
En zo lang mensen raw leuk vinden, kan audiofreq dit plaatsen, maar echt veel verandering zal het niet brengen
Mix-intro -> Break -> Anti -> Break -> Anti - Mix-outro.
Van mij mag de raw heel snel in elkaar storten als het zo blijft. De raw in 2011/2012 was nog uniek omdat iedereen zijn eigen dingetje deed. Nu lijkt alles op elkaar, zoals Audiofreq al aan geeft.
Dan begrijp ik al helemaal niet waarom hij dat post. Hoezo is dat een onzin argument? Als er 10 mensen zijn die hetzelfde doen valt het niet (of minder) op, maar als er 50 mensen zijn die hetzelfde doen dan gaan mensen zich er langzamerhand aan ergeren. Mensen kijken naar welke geluiden ze horen en classificeren deze, maar luisteren niet naar de manier waarop het gebruikt wordt. Overigens duurt het vaak wel een tijdje voordat je je eigen draai en sound vindt. Tot die tijd maak je wat je zelf vet vindt en geef je daar je eigen visie op. Het is allemaal heel logisch dat dit gebeurt, want vergeet niet dat het grootste gros dit nog steeds geweldig vindt. Ik kan me overigens wel goed voorstellen dat jij en vele andere mensen het zat zijn.wrote:Audiofreq heeft dat niet gemaakt, dat fragment is afkomstig van iemand van Harderstate. En ik vind het een onzin argument dat er te weinig ruimte is voor nieuwe producers. Misschien moet je als producer jezelf eens af vragen wat jouw toevoeging is. Wat ben je voor artiest als je anderen gaat kopiëren. Overigens staan er ook genoeg grote artiesten in dat rijtje. Het vat voor mij in ieder geval wel goed samen waarom ik raw hardstyle helemaal zat ben.
Hij post het, omdat hij het net als mij een goed beeld vind geven van wat er mis is met de raw hardstyle scene. En het gaat er niet om of het opvalt dat je hetzelfde doet, maar het gaat erom dat muziek draait om creativiteit en dit juist het tegenovergestelde daarvan is. Dat heel veel mensen niet creatief zijn is voor geen enkele individu een excuus dat zij dat ook zijn.
-
PHardtraxxer
- 275 posts member since 2011
- last seen Mar 2018
Leuke tegenspraak, die kicks mogen wel hard klinken thuis door je laptop of boxen maar technisch gezien zijn t nog kicks van niks, zit totaal geen kracht achterwrote:Het klopt dat het op elkaar lijkt, maar als er geëxpirimenteerd word met dit muziek word het ook vaak niet gewaardeerd. Vandaar dat de producers zich vast blijven houden aan een bepaald workflow met screeches en een lichtelijk dissonante melodie, en gek genoeg blijven mensen het leuk vinden. Ik vind het zelf ook heerlijk, een kick doet ook een hoop in een track. Als de sounddesign goed is maar een kick crap, dan is het vaak al een no-go voor mij.
Zoals Digital Mindz en riiho, die kicks van hun zijn zalig![]()
En zo lang mensen raw leuk vinden, kan audiofreq dit plaatsen, maar echt veel verandering zal het niet brengen
-
MHardtraxxer
- 59 posts member since 2011
- last seen Nov 2020
Dit;
Kan zijn dat mensen vinden dat ik er naast lul maar dit is mijn mening.
En heb zelf ook vaak het idee dat het frequencers/g4h/warface/RR volk een beetje gevoelig is voor commercie. Ze vinden het leuk omdat het leuk gevonden moet worden door iedereen. Uitgezonderd van liefhebbers natuurlijk, maar op het moment dat meisjes van 14 met radical redemption waaiers rondlopen denk ik meteen aan MTV en al die melodramatische programma's en shit die je ook zogenaamd leuk zou moeten vinden.wrote:Hij post het, omdat hij het net als mij een goed beeld vind geven van wat er mis is met de raw hardstyle scene. En het gaat er niet om of het opvalt dat je hetzelfde doet, maar het gaat erom dat muziek draait om creativiteit en dit juist het tegenovergestelde daarvan is. Dat heel veel mensen niet creatief zijn is voor geen enkele individu een excuus dat zij dat ook zijn.en ditwrote:Audiofreq heeft dat niet gemaakt, dat fragment is afkomstig van iemand van Harderstate. En ik vind het een onzin argument dat er te weinig ruimte is voor nieuwe producers. Misschien moet je als producer jezelf eens af vragen wat jouw toevoeging is. Wat ben je voor artiest als je anderen gaat kopiëren. Overigens staan er ook genoeg grote artiesten in dat rijtje. Het vat voor mij in ieder geval wel goed samen waarom ik raw hardstyle helemaal zat ben.
Kan zijn dat mensen vinden dat ik er naast lul maar dit is mijn mening.
-
IHardtraxx Veteran
- 4391 posts member since 2012
- last seen Jun 2017
Het heeft niet met een eigen sound te maken, het is gewoon te weinig creativiteit. In de tweet die bij het soundcloud geluid hoort zegt hij ook: Its time for a change, wouldn't you agree?
Eens, een half uur nadat Audiofreq het tweette stuurde RR ineens een tweet met: 'Jealousy is a bitch '. Alsof Audiofreq het erg vind dat RR meer boekingen binnen krijgt dan hijzelf.wrote:En heb zelf ook vaak het idee dat het frequencers/g4h/warface/RR volk een beetje gevoelig is voor commercie.
Dat zeg ik ook helemaal niet. Maar los van dat, wat ik wil zeggen is dat er zo veel nieuwe jongens bijkomen die hun eigen visie geven op de stijl van hun idool en/of de sound die hun nu vet vinden. Maar het komt zelden voor dat iemand direct met zijn eerste track een geheel nieuwe weg inslaat (die ook nog eens wordt gerespecteerd). Want zo is het ook, als iemand iets anders doet dan valt het vaak ook niet in de smaak. Overigens even los van dit, er zijn nu ook een aantal artiesten (ik ga verder geen namen noemen) die er nu bij komen en waarvan ik het idee heb dat ze 'hulp' krijgen en dat vind ik toch wel erg jammer om te zien, want zoals eerder vermeld ben ik van mening dat de scene te groot is en door bepaalde mensen voor te trekken geef je degene die hard hun best doen minder kans.wrote:Hij post het, omdat hij het net als mij een goed beeld vind geven van wat er mis is met de raw hardstyle scene. En het gaat er niet om of het opvalt dat je hetzelfde doet, maar het gaat erom dat muziek draait om creativiteit en dit juist het tegenovergestelde daarvan is. Dat heel veel mensen niet creatief zijn is voor geen enkele individu een excuus dat zij dat ook zijn.
Outlander ook bezig is met een album
Bron: Filmpje op zijn Facebook
Bron: Filmpje op zijn Facebook
-
MHardtraxx Veteran
- 14193 posts member since 2013
Stond hier al eerderwrote:Outlander ook bezig is met een album
Bron: Filmpje op zijn Facebook
weet niet of het al bekend is, maar er komt een collab aan tussen
Deepack & D-Block & S-Te-Fan
&
Deepack & Radical Redemption
Bron: Deepack zelf op XQ Legends
Deepack & D-Block & S-Te-Fan
&
Deepack & Radical Redemption
Bron: Deepack zelf op XQ Legends
-
IHardtraxx Veteran
- 4391 posts member since 2012
- last seen Jun 2017
Deepack & DBSTF - Rocking With The Bestwrote:weet niet of het al bekend is, maar er komt een collab aan tussen
Deepack & D-Block & S-Te-Fan
&
Deepack & Radical Redemption
Bron: Deepack zelf op XQ Legends
Deepack & Radical Redemption - The Triple Six
-
PHardtraxx Veteran
- 5058 posts member since 2013
- last seen 19 hours ago
haha die zijn zelfs al op Defqon 1 gedraaidwrote:Deepack & DBSTF - Rocking With The Bestwrote:weet niet of het al bekend is, maar er komt een collab aan tussen
Deepack & D-Block & S-Te-Fan
&
Deepack & Radical Redemption
Bron: Deepack zelf op XQ Legends
Deepack & Radical Redemption - The Triple Six