Ik bedoelde inderdaad qua releaseswrote:Ik heb denk ik nog nooit zoveel muziek gemaakt als het afgelopen jaar!wrote:B-Front? Aan boekingen geen gebrek, maar er komt wel erg weinig nieuws uit zijn studio. Misschien opnieuw met een album bezig? Heeft volgens mij ook nog een stuk of 3/4 ongereleasede platen liggen.
Heb veel ongereleasde dingen liggen! Het gaat dalijk allemaal komen
- Heb denk ik 4 unreleased track liggen voor b-front + veel opzetjes!!
- B-freqz album
- b-frontliner (bezig voor begin volgend jaar! Dit ivm de zomer 2019)
Natuurlijk vorig jaar mijn eigen album gedaan!![]()
Misschien niet het jaar geweest met de meeste releases! Maar komt goed!! Probeer dat dalijk wat sneller te gaan doen! Maar ben met genoeg dingen bezig!
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
De festivals worden altijd ruim van te voren ingeboektwrote:Vlak voor het festival seizoen is toch veel slimmer.
Ja, ik neem aan dat organisaties echt wel weten wanneer wie een album gaat releasen? Het boeken van bijvoorbeeld nu B-Frontliner voor een festival kan toch al wel in samenspraak als je weet dat ze voor de zomer het album releasen?wrote:De festivals worden altijd ruim van te voren ingeboektwrote:Vlak voor het festival seizoen is toch veel slimmer.
Het is niet zo lijkt me dat een organisatie er bij het bekend maken van de releasedatum er pas achter komt en den pas gaat boeken? Vooral de grotere organisaties weten dit allemaal toch al voor dat het bekend gaat worden?
Wellicht gaat het niet om boekingen, maar verwachten ze gewoon dat de tracks van het album tijdens het festivalseizoen beter aanslaan
Net als Malice net voor de winter een album released, want dan is toch al iedereen depressief.
wrote:Net als Malice net voor de winter een album released, want dan is toch al iedereen depressief.
Het album van N-vitral? Dat zou dit jaar uitkomen maar dan zou je onderhand toch wel iets van aankondigingen verwachten
En in plaats daarvan komt ie met een collab met fucking GPF...wrote:Het album van N-vitral? Dat zou dit jaar uitkomen maar dan zou je onderhand toch wel iets van aankondigingen verwachten
Ik vind dat sowieso wel "gevaarlijk", zeggen dat je met een album gaat komen, zonder dat je genoeg nummers hebt om op korte termijn (3-4 maanden) je album te kunnen releasen. Heb het idee dat die 1 jaar geleden een aankondiging deed voor een nieuw album. Schiet op dan.wrote:Het album van N-vitral? Dat zou dit jaar uitkomen maar dan zou je onderhand toch wel iets van aankondigingen verwachten
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Net als Malice net voor de winter een album released, want dan is toch al iedereen depressief.
GodverdommeNet als Malice net voor de winter een album released, want dan is toch al iedereen depressief.
Cyber? Je hoort er bijna niks meer van 
Oké dat had ik dus iets beter moeten omschrijven.. Dat Cyber nog muziek maakt weten we maar previews/free tracks komen op z'n eigen SC online en niet op DWX.. En hij treedt ook bijna nergens meer op.. Dat bedoel ik eigenlijkwrote:Letterlijk 8 uur geleden.
Misschien dat dat recente gebash en gejammer van hemzelf op anderen en dat verhaal over hemzelf er wel voor heeft gezorgd dat Q en DWX hem aan de kant zetten.
Wat ik van Cyber zijn snapchat en zijn Instagram kan verstaan is dat zijn interesse voor hardstyle wat verminderd is. Ik hoor op z'n snapchat wel steeds veel euforische melodieën, maar niet voor hardstyle. Volgens mij heeft hij ooit een keer afgelopen jaar gezegd dat hij op dit moment niet zoveel voor hardstyle voelt en dat hij emotioneel volgens mij niet zo in orde is, maar dat hij tijd nodig heeft.
Vind het wel jammer, aangezien zijn sound van 2 jaar terug met tracks als Everything is God en DLTBGY mij enorm interesseerde.
Vind het wel jammer, aangezien zijn sound van 2 jaar terug met tracks als Everything is God en DLTBGY mij enorm interesseerde.
Vertel meer ?wrote:Misschien dat dat recente gebash en gejammer van hemzelf op anderen en dat verhaal over hemzelf er wel voor heeft gezorgd dat Q en DWX hem aan de kant zetten.
-
JHardtraxxer
- 578 posts member since 2017
- last seen 18 days ago
Audiotricz?
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Headhunterz/Antifact - Esta Loca?
View on YouTube
View on YouTube
Klinkt nou niet echt releasewaardig.
Noisecontrollers?
Maar een handjevol releases dit jaar tot nu toe..
Maar een handjevol releases dit jaar tot nu toe..
Heeft ie toevallig deze week nog een bericht over geplaatst:wrote:Noisecontrollers?
Maar een handjevol releases dit jaar tot nu toe..
After a bit of a quiet year in terms of releasing music, I’m very excited for the upcoming months and year. New music is on it’s way!
Altijd paniek als er artiesten niet iedere week een track uitbrengen 
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Niet iedere week of een paar (achterstallige) releases per jaar zijn wel 2 verschillende dingen.
Maar 'wat is er met hem gebeurd' zou ook een overdreven vraag zijn ja. Post nog regelmatig op z'n socials
Maar 'wat is er met hem gebeurd' zou ook een overdreven vraag zijn ja. Post nog regelmatig op z'n socials
Ik bedoel de laatste paar pagina's. Audiotricz, B-Front, Noisecontrollers, Artifact, Wasted Penguinz zie ik voorbij komen. Sommigen releasen nu eenmaal iets vaker dan anderen, Soms zit je gewoon met een block, het zijn geen machines. Anderen maken wel veel muziek maar releasen het pas laat.