En zo wel dan kende nog niemand het. Vandaar ook nooit MEER iets kwijtrakenDjThera wrote:Volgens mij bestond ten tijde van die track Dropbox nog niet eens
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
Misschien bij sommige artiesten, maar zeker niet bij alle (bij mij sowieso niet in ieder geval). Wel is het zo dat t alleen eigen producties zijn. In het geval van Theracords LIVE doen we alleen Theracords gerelateerde tracks (ongeacht welke artiesten er in de samenstelling zitten, al voeren de eigen tracks van de artiesten erin wel de boventoon)Lenny wrote:Live = pre mixed.
De platen zijn wel pre-mixed. Wat hij ermee doet (het pianospel bijvoorbeeld) is echter echt live.J oey wrote:Zeker niet altijd. Ophidian bijvoorbeeld doet dat niet.Lenny wrote:Live = pre mixed.
-
SHardtraxxer
- 819 posts member since 2011
- last seen Apr 2017
Heeft er toevallig iemand een mail van q-dance gehad met een code voor tomorrowland tickets?
Ik zou die heel graag willen hebben
Ik zou die heel graag willen hebben
Aan het mixwerk in z'n Dominator set is duidelijk te horen dat het niet premixed is. Een vriend van mij kent hem best goed en hij heeft altijd wel dat hij dingen anders deed dan hij eerst wilde (bijv. openen met een andere plaat).Steffnov wrote:De platen zijn wel pre-mixed. Wat hij ermee doet (het pianospel bijvoorbeeld) is echter echt live.J oey wrote:Zeker niet altijd. Ophidian bijvoorbeeld doet dat niet.Lenny wrote:Live = pre mixed.
-
LHardtraxx Veteran
- 3475 posts member since 2013
- last seen Feb 2024
Ik ben bij die HDE coferance over live acts geweest. Ophidian doet echt live en had leuke discussies met MM en DR 
Hoe herkennen programma's als Virtual DJ, Traktor enzovoorts het bpm van platen? 
Mijn aanname is dat ze kijken naar de frequenties van de track binnen een bepaald bereik, bijvoorbeeld 25hz tot 400hz en daar een ritme/herhaling in herkennen als het BPM. Maar het zou ook kunnen door naar het gehele frequentiespectrum te kijken, ik denk dat het dan wel lastiger wordt om pieken te herkennen, en misschien ook zwaarder voor de pc, omdat je dan veel meer frequenties moet analyseren.
-
DHardtraxx Elite
- 2496 posts member since 2012
- last seen Jan 2020
Dat denk ik ook ja. De kick is meestal iedere tel 1x precies op het begin van de tel. Ik denk dat je naar de bass kijken en daar de kick in terug proberen te vinden.Delt-A wrote:Mijn aanname is dat ze kijken naar de frequenties van de track binnen een bepaald bereik, bijvoorbeeld 25hz tot 400hz en daar een ritme/herhaling in herkennen als het BPM. Maar het zou ook kunnen door naar het gehele frequentiespectrum te kijken, ik denk dat het dan wel lastiger wordt om pieken te herkennen, en misschien ook zwaarder voor de pc, omdat je dan veel meer frequenties moet analyseren.
-
S
Volumeverschillen ook natuurlijk.
Ik dacht ook eerst aan de kick, maar er zijn ook nummers met triplets. Dan zou t bpm bijv 450 moeten zijn ipv 150.
-
DHardtraxx Elite
- 2496 posts member since 2012
- last seen Jan 2020
het hele nummer door de kick in triplets?Daveytl wrote:Ik dacht ook eerst aan de kick, maar er zijn ook nummers met triplets. Dan zou t bpm bijv 450 moeten zijn ipv 150.
View on YouTubeDJ_Tim wrote:het hele nummer door de kick in triplets?Daveytl wrote:Ik dacht ook eerst aan de kick, maar er zijn ook nummers met triplets. Dan zou t bpm bijv 450 moeten zijn ipv 150.
-
DHardtraxx Elite
- 2496 posts member since 2012
- last seen Jan 2020
Je hoort wel een accent op de eerste kick, misschien dat hij die herkent? t zou ook kunnen dat hij hem verkeerd aangeeft, virtual dj heeft het lang niet altijd goed
wel erg vette track 
Psytrance.TiMOTHYb wrote:Tyfus wat vet.wat is dat?
Zit ook nog wel redelijk wat van dit soort tracks in deze set als je daarin geïnteresseerd bent: Daveytl - Space Journey 4 Vanaf 9 t/m 16 is psytrance.
Patroonherkenning speelt een grote rol bij het lezen van de waveformsDJ_Tim wrote:Je hoort wel een accent op de eerste kick, misschien dat hij die herkent? t zou ook kunnen dat hij hem verkeerd aangeeft, virtual dj heeft het lang niet altijd goedwel erg vette track
-
DHardtraxx Elite
- 2496 posts member since 2012
- last seen Jan 2020
KloptCruelty wrote:Dat is een bassline, niet een kick in triplets.
Hij zoekt normaal gesproken ook binnen een bepaalde range. Stel dat je een plaat hebt die echt 300 BPM is, komt ie wss met 150 aanzetten.Daveytl wrote:Ik dacht ook eerst aan de kick, maar er zijn ook nummers met triplets. Dan zou t bpm bijv 450 moeten zijn ipv 150.
Die grens zit op 165 bpm heb ik gemerktPNXRMX wrote:Hij zoekt normaal gesproken ook binnen een bepaalde range. Stel dat je een plaat hebt die echt 300 BPM is, komt ie wss met 150 aanzetten.Daveytl wrote:Ik dacht ook eerst aan de kick, maar er zijn ook nummers met triplets. Dan zou t bpm bijv 450 moeten zijn ipv 150.
-
DHardtraxx Elite
- 2496 posts member since 2012
- last seen Jan 2020
Kun je soms ook zelf instellen gelukkigSteffnov wrote:Die grens zit op 165 bpm heb ik gemerktPNXRMX wrote:Hij zoekt normaal gesproken ook binnen een bepaalde range. Stel dat je een plaat hebt die echt 300 BPM is, komt ie wss met 150 aanzetten.Daveytl wrote:Ik dacht ook eerst aan de kick, maar er zijn ook nummers met triplets. Dan zou t bpm bijv 450 moeten zijn ipv 150.alles eronder pakt hij goed, daarboven is het regelmatig slechts de helft van het echte bpm.
In traktor rechtermuisknop -> async inderdaad.DJ_Tim wrote: Kun je soms ook zelf instellen gelukkig
-
B
Een vriend van me vertelde pas dat hij op de laatste Q-Base iemand zag lopen met een erg mooi 'Age of the Reverse Bass' t-shirt. Wat googelen bracht me bij dit topic (Stel je vraag: (page 196)). Is hier toendertijd nog iets uitgekomen? Ben wel benieuwd namelijk, kan er nu geen foto's of andere info meer over vinden 
Als er genoeg animo voor is kan een persoon ze bestellen en dan laten bedrukken..BeHa wrote:Een vriend van me vertelde pas dat hij op de laatste Q-Base iemand zag lopen met een erg mooi 'Age of the Reverse Bass' t-shirt. Wat googelen bracht me bij dit topic (Stel je vraag: (page 196)). Is hier toendertijd nog iets uitgekomen? Ben wel benieuwd namelijk, kan er nu geen foto's of andere info meer over vinden
Ligt aan het ontwerp of ik er ook een shirt van wil, iemand die het ontwerp er nog van heeft?