Welk cijfer geef jij : D-Block & S-Te-Fan

1
0
No votes
2
0
No votes
3
0
No votes
4
0
No votes
5
0
No votes
6
1
1%
7
10
11%
8
27
28%
9
35
37%
10
22
23%

Total votes: 95

User avatar
Bierkoning
last seen Aug 2026 25,305 postssince 2010
Er steken voor mij twee producers boven de rest uit, Zany (vooral door de Donkey's) en The Machine. Dat zijn dus de enige twee die ik een 10 ga geven.

Zijn sound pakt me gewoon helemaal en al die tracks zitten bomvol energie, daarin wisselt ie ook nog eens af tussen wat melodieuzer (NTB Remix) of gewoon snoeihard beuken (Place Of Terror, Better World). Z'n set op WiSH was ook heerlijk, en dat was de enige keer dat ik hem meegemaakt heb.
User avatar
Hardtraxxer
last seen Nov 2024 701 postssince 2010
een 9, echt geweldige tracks!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 11 days ago 6,677 postssince 2009
Een 7, misschien dat mijn keuze na het verschijnen van z'n album nog veranderd.
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2022 2,232 postssince 2009
Machine: 3. Heb ik dus helemaal niets mee.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2026 24,542 postssince 2008
Niet mijn producer. Tot nu toe alleen Sound Of The Machine en Insomnia remix echt de moeite waard.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2025 10,235 postssince 2009
8! Heerlijk eigen stijltje die vooral live erg goed gaat! Ook qua dj kan hij gewoon prima mixen, alleen stond hij er altijd als een zoutzak bij! Maar dat is verleden tijd gelukkig :) . Ook kijk ik erg uit naar zijn album!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Feb 2015 4,952 postssince 2011
the machine, is 1 van de weinige dj's die me totaal niet boeien! een 6-je voor de beste man!
T
PierrePruuk wrote:10. Samen met Zany de grootste held die er in de hardstyle te vinden is.
100% met je eens!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 2 hours ago 14,129 postssince 2008
5, zijn maar weinig tracks van hem die ik goed vind
P
Hardtraxxer
last seen Oct 2022 56 postssince 2011
Hele goede producer!, zijn tracks beginnen nooit te vervelen bij mij maar het is wel jammer dat hij door zijn album weinig meer uitbrengt :(
User avatar
Aan het typen...
last seen Oct 2024 11,373 postssince 2008
De beste hardstyle producer op dit moment vind ik. Hij weet als enige (of een van de weinige) de energie uit de early, de hardheid uit de raw en de emotie uit de mainstream perfect te combineren. Zijn producties zijn, sinds dat hij bij sys-x zit, altijd van een uitzonderlijk hoog niveau. Ik denk dat het laagste cijfer dat ik zijn tracks gegeven heb de laatste tijd een 8.3 ofzo is. Al zijn tracks zijn divers, vernieuwend en voegen enorm veel toe aan de scene. Zijn kicks zijn het schoolvoorbeeld van samenhang. Hij is als een van de weinige in staat om de punch en tail echt als één te laten klinken. De mastering/afmix? van zijn tracks zijn fenomenaal. Van euforische melodieën (die tenminste niet cheesy zijn) tot anticlimaxen, van breakbeats tot minimalisme. Hij maakt overal een meesterwerk van. Ik geef geen 10.0, omdat er altijd verbetering mogelijk is, maar afgerond kom ik wel uit op een 10.

Ik heb hem 1x horen draaien op defqon, waar hij gewoon een prima set neer zette en vergelijkend met de verhalen van loudness heeft hij echt een enorme vooruitgang geboekt in stageperformance. Zijn set bestond toen voornamelijk uit eigen werk, maar dat was volgens mij ook de insteek in verband met zijn nieuwe album.

Ben wel benieuwd naar wat de mensen slecht vinden aan the machine.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen May 2016 4,295 postssince 2010
Basscow wrote:een 9, echt geweldige tracks!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2018 5,048 postssince 2011
The Machine..Tja, ik vind het niks. Een 5 van mij :)
B
Hardtraxxer
last seen Feb 2013 252 postssince 2010
Een van de weinige artiesten binnen de Hardstyle die daadwerkelijk een 10 verdiend.
Snap ook niet waar die lage cijfers vandaan komen. Als je een beetje oren hebt ontwikkeld kan je wel horen dat de beste jongen kwaliteit brengt. :thumbup:
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Oct 2014 4,939 postssince 2009
Ik wil dat album :drool:
D
Artist
last seen Apr 2019 7,488 postssince 2010
Sterke sounds, mooi geheel, hoewel die mij zelden eigenlijk echt weet te boeien onder The Machine alias maakt hij mooie dingen, een 8.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Oct 2024 16,580 postssince 2009
10

wat deze man maakt is gewoon van heel erg hoog niveau imo :worship:
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Feb 2019 1,134 postssince 2010
Skedoedelefloeps wrote:Sterke sounds, mooi geheel, hoewel die mij zelden eigenlijk echt weet te boeien onder The Machine alias maakt hij mooie dingen, een 8.
Helemaal mee eens.

De muziek die hij een paar jaar geleden maakte onder zijn Mechanism E alias:
http://www.myspace.com/mechanisme/
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 1 day ago 5,464 postssince 2009
Heeft zich voor mij bewezen op Defqon, de producties ervoor waren wennen maar vallen steeds meer in mijn straatje. Cijfer 8.
D
Hardtraxxer
last seen Oct 2012 543 postssince 2011
Een 8, om zijn oudere producties!
Zijn nieuwere werk vind ik maar niks ...
User avatar
Hardtraxxer
112 postssince 2011
Een technisch goede producer, maar ik mis elk gevoel in zijn nummers. :( Een 6.
D
10,

wat een held is het toch :worship: elke productie geeft me kippenvel en die kicks rammen ook echt heerlijk! :bomb:
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 21 hours ago 7,276 postssince 2009
summergirl wrote: ik mis gevoel in zijn nummers.
:oh: Hoezo mis je gevoel in zijn nummers? Platen barsten van de energie en gevoel..
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen May 2023 1,872 postssince 2008
5.
Deze man heeft me nog niet echt kunnen overtuigen.
User avatar
Aan het typen...
last seen Oct 2024 11,373 postssince 2008
Henk-Jan wrote:
summergirl wrote: ik mis gevoel in zijn nummers.
:oh: Hoezo mis je gevoel in zijn nummers? Platen barsten van de energie en gevoel..
Inderdaad, dit is gevoel. De meeste melodietjes van de andere producers zijn bijna altijd too much, vergelijk het met een popzangeres die continu uithaalt. Snap niet dat mensen dat mooi vinden. The machine is een van de weinigen, vind ik, die dat cheesy gehalte weet te doorbreken.

Active topics in Algemeen

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 10 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 3 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 hour ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 1 day ago