Een 7. Redelijk steady producer die nooit echt uitschieters naar beneden heeft maar ook niet echt naar boven imo. Eigenlijk een 6,5 maar rond het in dit geval naar boven af.
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
Prima producties, heeft voor mij nooit Supersonic kunnen verbeteren echter. 7.
Een 8, heeft met oa Fallen Horizon, Perfect Love en Supersonic platen gemaakt die tot mijn favoriete euforische platen horen. Altijd goede melodieën en kicks zijn ook prima in orde. Wel aan het wachten op een goede opvolger van een van bovenstaande platen.
Maakt echt prima platen. Sommige platen zijn echt sterk (Supersonic en Fallen Horizon
), andere platen zijn wat middelmatig, naar mijn mening dan.
Een 7 dus.
Een 7 dus.
Voor mij samen met Devin Wild de beste euforische producer van 2018. Een 9!
Een van de beste producers atm naar mijn mening.
Altijd verfrissende melodieën/platen, vaak heel herkenbaar door zijn sound en ook altijd uniek. Nooit 13/12 spul.
Krijgt van mij een dikke 9.
Altijd verfrissende melodieën/platen, vaak heel herkenbaar door zijn sound en ook altijd uniek. Nooit 13/12 spul.
Krijgt van mij een dikke 9.
-
WHardtraxxer
- 362 posts member since 2017
- last seen Jun 2026
Lekker constant de laatste tijd. Lekkere sfeer in de platen met best wel stevige kicks. Hij moet een keer met een hitje komen. Een 7 van mij.
Demi kanon net geen plek 10, nu Warface.
Kan altijd prima een uurtje vermaken op Warface sets. Heeft een mindere periode gehad maar kan hem tegenwoordig wel aardig hebben, 7.
3, op een paar platen in de Spoontech periode zijn er zo goed als geen platen van Warface die mij iets doen. Vind het te veel op elkaar lijken, de kicks missen zo goed als altijd kracht/subbass mits het een collab is en hij gebruikt al jaren het zelfde trucje.
Dit is dan puur beoordeeld op de muziek, als persoon (online in ieder geval) is het ook een kwal.
Dit is dan puur beoordeeld op de muziek, als persoon (online in ieder geval) is het ook een kwal.
Hierdoor vind ik het wel lastig om een beoordeling te geven. Doe ik dat op basis van zijn historie of op basis van nu?wrote:3, op een paar platen in de Spoontech periode zijn er zo goed als geen platen van Warface die mij iets doen.
Spoontech periode vond ik top en in de periode 2013-2016 ging ik vrijwel altijd naar zijn sets op feesten/festivals. Eigenlijk pas de laatste 2 jaar (met zijn laatste album als dieptepunt) ben ik al mijn interesse verloren..
Gemiddeld zou ik uitkomen op 5,5. Rond ik het af naar boven omdat er soms nog toffe platen voorbij schieten.
@Stoux Ik beoordeel altijd altijd over alles gezien (alle tijden, producties en setjes), maar het is aan jezelf natuurlijk hoe je het wilt beoordelen 
Snap ik, maar op basis van het laatste jaar zou ik hem een 2 of 3 geven. Leek me niet fair, dus vandaar mijn (toegelichte) cijfer.
5, vroeger vet. Tijd van Art of War vond ik het nog een baas, maar de laatste 2 jaar ook helemaal geen fan meer van.
Niet mijn muziek. Paar platen vind ik erg gaaf zoals FTP, Catalyst, Enfore the Beat & Goddamn Remix, maar de rest heb ik niet gek veel mee. 4.
Vroeger had hij wel dikke platen hier en daar. Tegenwoordig volg ik het niet echt meer, maar wat ik ervan mee krijg is totaal niet mijn ding. Een 4.
-
MHardtraxx Veteran
- 14193 posts member since 2013
Vroeger idd vet, nu maakt ie helaas bijna alleen maar kut muziek. Dus een 3 
Zal thuis niet snel z'n platen opzetten, maar vermaak me op z'n sets altijd meer dan prima. Nog altijd wel interessante collabs en ook regelmatig nog wel een vet soloplaatje. Daarom een 7.
Vroeger vet. Nu af en toe een prima plaat, maar over het algemeen niet echt mijn ding.
Bij voordeel van de twijfel een matige 6, al vind ik dat eigenlijk nog te hoog van mezelf
Bij voordeel van de twijfel een matige 6, al vind ik dat eigenlijk nog te hoog van mezelf
Een 4. Zijn Spoontech platen en Art Of War vind ik wel tof. Alles wat daarna komt de grootste eenheidsworst die je je maar kunt bedenken.
Een 4. Op Spoontech kwamen een aantal leuke platen uit en tegenwoordig sporadisch een interessante plaat. Maar overal gezien heb ik echt 0,0 met zijn/hun muziek.
wrote:Niet mijn muziek. Paar platen vind ik erg gaaf zoals Cosmic Sin, Catalyst, Live for This & Goddamn Remix, maar de rest heb ik niet gek veel mee. 4.
5 omdat hij nog wel soms gevarieerde setjes draait en dan zijn oude tracks erbij pakt (die wel erg vet zijn). Nieuwe platen zijn ook nog wel soms vet, vooral de collabs met D-Sturb, B-Front en Delete (meestal)
Lastig, heb hem een 7 gegeven maar dat is meer als gemiddelde tussen 5 en 8. Hij kan hele vette dingen doen (doom slayer, the mission, failure, day one etc), maar kan af en toe ook wel meuk uitpompen die net iets te veel op elkaar lijkt. Setjes hebben wel altijd een bak drive en ouder werk is voor een deel ook in orde 