\wrote:Bas Oskam denk ik dan.
mm eerst wel, in de tijden van malboro man en aliens
maar nu?
\wrote:Bas Oskam denk ik dan.
Emotions, de Pavo tracks (Raven!), Pavelow... Ik weet het wel hoor!wrote:\wrote:Bas Oskam denk ik dan.
mm eerst wel, in de tijden van malboro man en aliens
maar nu?NEE
Raven. :') 1 van de slechtste nummers van 2009.wrote:Emotions, de Pavo tracks (Raven!), Pavelow... Ik weet het wel hoor!wrote:\wrote:Bas Oskam denk ik dan.
mm eerst wel, in de tijden van malboro man en aliens
maar nu?NEE
Ik twijfel tussen die track en Emotions, voor de bestewrote:Raven. :') 1 van de slechtste nummers van 2009.wrote:Emotions, de Pavo tracks (Raven!), Pavelow... Ik weet het wel hoor!wrote:mm eerst wel, in de tijden van malboro man en aliens
maar nu?NEE
D.O.N.K.E.Y.wrote: Vanaf Huwex/Fruxaq heb ik geen enkele plaat meer gehoord die me echt aanspreekt, en de meeste vind ik gewoonweg slecht.
Same here, al zijn Michel Pollen, Frontliner en Crypsis (mag ik Chain Reaction daar ook bij rekenen?) toch degene die me het vaakst aanspreken met hun platen.wrote:Echt een favoriet heb ik niet. Het gaat me meer om de platen zelf dan de artiest.