L
Hardtraxx Veteran
last seen Feb 2024 3,473 postssince 2013
SVB for mod! :thumbup:
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 4 hours ago 3,014 postssince 2011
Iets wat nu toch echt wel nodig is: een restyle van de gehele website. Tegenwoordig is bijvoorbeeld bijna elke grote website wel responsive.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 4 hours ago 14,349 postssince 2011
Helicaze wrote:Leuk topic!
Koen wrote:Ja maar het probleem zit er niet in of het wel of niet kan software matig. Maar dat Jor-D niet actief is en Kees niet alle rechten heeft om dingen aan te passen.
Dit vind ik sowieso al een vreemde gang van zaken. Er moet toch altijd een actieve mod zijn die alle rechten heeft? Dat Jord-D inactief is maakt niet uit, maar dan geef je toch de fakkel door aan iemand anders? Of ben ik nu te kortzichtig?
Als je dat doet leg jij wel in een keer heel hardtraxx en wat Jor-D heeft opgebouwd bij iemand neer dat eigenlijk alleen functioneerd als een tijdelijke oplossing. Ik denk niet dat Kees en Jor-D de beste vrienden zijn en snap dan best wel dat Jor-D de elevated rights voor zich zelf houd. met die rechten kun je namelijk flink wat aanpassingen doen op de site, goed of slecht.
User avatar
Hardtraxx Admin
last seen 3 days ago 10,593 postssince 2010
JeftaElachouri wrote:Iets wat nu toch echt wel nodig is: een restyle van de gehele website. Tegenwoordig is bijvoorbeeld bijna elke grote website wel responsive.
Gaat niet gebeuren, er is teveel custom code. Jordy en ik hebben besloten het zo te houden. Is niet anders.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 17 minutes ago 7,277 postssince 2009
Moet je eerlijk zeggen dat ik dat simplistische juist wel chill vind ^^ .
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Sep 2026 5,475 postssince 2013
JeftaElachouri wrote:Iets wat nu toch echt wel nodig is: een restyle van de gehele website. Tegenwoordig is bijvoorbeeld bijna elke grote website wel responsive.
Ik heb het via PM daar ook een keer over gehad met Jor-D. Door de jaren heen met telkens wat toevoegen en wijzigen is het niet echt de moeite om van de huidige website te starten en terug mooi te maken.

Wat ik kon afleiden is dat als je de website responsive etc wilt hebben dat je best vanaf 0 begint.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2026 14,529 postssince 2010
Is SVB nu al eindelijk mod?
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 5 hours ago 17,581 postssince 2010
patrickjeb wrote:Is SVB nu al eindelijk mod?
Vgm is z'n account zelfs non-actief gezet. Geen idee waarom.

Vaak nutteloze discussies met hem gehad over van alles en nog wat, maar potverdomme je gaat die gekke Sander zelfs bijna missen :cry:
User avatar
Hardtraxx Veteran
3,379 postssince 2013
Nope.

Active topics in Algemeen

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 25 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 3 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 22 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 5 days ago