User avatar
Hardtraxxer
last seen Jul 2013 299 postssince 2011
Heeft Code Black een zuivere kick van Rip The Jacker?
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Jul 2025 1,745 postssince 2011
TakkU wrote:Dat mensen hier zo gigantisch over Corey heenvallen zeg.. Eindelijk is een keer iemand die zn mond open trekt wanneer er iets niet klopt, in plaats van iedere keer dat achterkamertjes gedoe! Kicks rippen vind ik 1 van die dingen die je als producer echt niet kan maken... De kick is bepalend voor de track die je maakt, het is het belangrijkste element in een Hardstyle track. Daarnaast is een kick ongeveer het moeilijkste te maken. Wanneer je dan een kick van een ander ript omdat het je zelf niet lukt, ben je in mijn ogen geen echte producer.

Wat betreft melodieën, hoelang luisteren jullie nou Hardstyle? Ik heb nieuws voor jullie, ongeveer de helft van HS melo's worden afgeleid van andere melodieën, soms van andere genres, soms van oudere hardstyle platen. T is niks nieuws dat dit gebeurd, en zelfs de allergrootsten doen dit aan de lopende band zonder dat er gezeik over is. Nu is het ineens een grote ramp omdat Corey zn mond open doet?

Overigens zag ik eerder in dit topic een comment staan waarin iemand zei dat ze wellicht de kick hetzelfde gedistort hebben, en dat ie daarom erop lijkt.. Laat ik je maar gelijk uit die waan halen, geen enkele kicks zijn hetzelfde. Als ik een kick maak, en ik ga er een week later mee aan de gang om exact dezelfde kick te maken, dan klinkt ie al anders. Bij Hardstyle kicks zijn er zoveel variabelen die je op elkaar af moet stemmen, het is nagenoeg onmogelijk om puur op gehoor een kick perfect na te maken.
Ik ben het roerend eens met dit verhaal, maar vind je niet dat Corey een beetje hypocriet is in zijn bewoording enzo wanneer blijkt dat hy zelf ook gewoon zit te jatten. De argumenten die ten grondslag liggen van zijn verhaal maakt hij een stuk minder sterk vind ik, door zelf ook gewoon productie's na te apen :p
J
Erg jammer dit, had zo gehoopt op een eventuele samenwerking tussen Code Black & Atmozfears. xd
D
TP-Project wrote:Heeft Code Black een zuivere kick van Rip The Jacker?
Weet niet, zal je even aan Corey moeten vragen.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Oct 2021 6,376 postssince 2010
Festuca wrote:
mrazura wrote:
Festuca wrote:idd als je die kick layert en dan wat eq't wellicht zelf nog wat distortion, krijg je hem makkelijk wat anders.
Dan kan hij nooit zoveel kracht hebben als hij nu heeft. Het zal in ieder geval wat je ook doet nooit zo klinken als het nu doet. Hardstyle is nou eenmaal niet bekend om zijn originaliteit over het algemeen. Deal with it zou ik zeggen.
Tuurlijk wel gewoon bass support effectje ofzo en dat kan met eq ookwel.
Probeer het maar is zou ik zeggen. Ik zeg je bij deze: het is niet mogelijk.
H
Hardtraxxer
last seen Feb 2019 57 postssince 2010
Ik hoor nog wel meer overeenkomsten tussen Dotn & Rip the jacker...
De kick van Dotn vind k wat rauwer dan die van Rip the jacker.
Vind rip the jacker wel een lekkere track en de kick past er goed bij.
User avatar
Artist
last seen Aug 2024 478 postssince 2010
Gelukkig maak ik mijn eigen kicks en hoef ik mij daardoor nooit te verantwoorden.
D
Tenzij iemand jou kicks jat! :D
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Oct 2014 4,939 postssince 2009
Neilio wrote:Gelukkig maak ik mijn eigen kicks en hoef ik mij daardoor nooit te verantwoorden.
Ja en?

Sjonge jonge als alle artiesten dat hier komen zeggen -.-
User avatar
Artist
last seen May 2026 6,117 postssince 2010
Dysphoria wrote:Tenzij iemand jou kicks jat! :D
Wie wil die :D (geintje neeeilllllll)
J
Neilio wrote:Gelukkig maak ik mijn eigen kicks en hoef ik mij daardoor nooit te verantwoorden.
Ik ben trots op je!
M
Hardtraxxer
last seen Feb 2013 500 postssince 2012
Danny H wrote:
Dakpan wrote:Ik denk dat de kick hiervandaan geript is:

View on YouTube
ik hoor duidelijk de overeenkomsten.
Dakpan, held :lol:
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 1 hour ago 14,129 postssince 2008
Neilio wrote:Gelukkig maak ik mijn eigen kicks en hoef ik mij daardoor nooit te verantwoorden.
ik ook :cool:
User avatar
Hardtraxxer
last seen Jul 2013 299 postssince 2011
Misschien even een topicje openen in de producers corner: "wie ript als best een kick!" :P
J
Hardtraxx Addict
last seen Mar 2020 1,528 postssince 2011
TP-Project wrote:Misschien even een topicje openen in de producers corner: "wie ript als best een kick!" :P
Nah dan winnen de Atmozfears het :(
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2026 24,542 postssince 2008
Mensen lezen blijkbaar niet alle comments.

Code Black heeft zelf gemeld dat hij Atmozfears al 6 maanden probeert te bereiken over dit probleem. Als dan na 6 maanden dezelfde preview verschijnt bij Scantraxx als degene waarop hij heeft gereageerd kan ik ook best begrijpen dat je best flink pissig bent, zonder erbij te betrekken hoe en wat met Code Black zelf.
User avatar
Hardtraxxer
last seen Jul 2013 299 postssince 2011
Khadber wrote:Mensen lezen blijkbaar niet alle comments.

Code Black heeft zelf gemeld dat hij Atmozfears al 6 maanden probeert te bereiken over dit probleem. Als dan na 6 maanden dezelfde preview verschijnt bij Scantraxx als degene waarop hij heeft gereageerd kan ik ook best begrijpen dat je best flink pissig bent, zonder erbij te betrekken hoe en wat met Code Black zelf.
Hmmm... Dat is wel een beetje jammer, toch denkmik nog steeds dat de kick niet is geript.
Hij lijkt er wel heel erg veel op
J
Hardtraxxer
last seen Apr 2016 299 postssince 2011
Maar het is toch onmogelijk om een kick te rippen?

Aangezien de kick nooit los word afgespeelt in het nummer, maar altijd met fx/sounds/melodien.
D
Is de titel 'Rip The Jacker' bewust of onbewust gekozen?
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen Apr 2021 2,280 postssince 2008
Luister DOTN maar is, aan t einde zitten op een paar stukken weldegelijk de kale kicks!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 7 days ago 7,211 postssince 2009
Jarno wrote:Maar het is toch onmogelijk om een kick te rippen?

Aangezien de kick nooit los word afgespeelt in het nummer, maar altijd met fx/sounds/melodien.
Soms wel los, en anders kun je met bewerken waarschijnlijk (een deel van) de kick rippen. Wildstylez heeft iig wel een paar free releases waar de kick gewoon zonder fx in zit volgens mij.
User avatar
Artist
last seen May 2026 6,117 postssince 2010
Code Black - Dead of The night vs Atmozfears - Rip The Jacker
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen May 2023 10,779 postssince 2009
Festuca wrote:Code Black - Dead of The night vs Atmozfears - Rip The Jacker
Ik denk, dat wanneer je hem in nog 2 topics plaatst, die heel misschien grappig wordt.
S
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2013 1,458 postssince 2011
Festuca wrote:Code Black - Dead of The night vs Atmozfears - Rip The Jacker
Trololol :lol:
Niet mee eens overigens, ik blijf erbij dat ze deze kick zelf hebben gemaakt en dat Corey niet zo zielig moet doen.
Moet je je voorstellen (ervanuit gaande dat ze de kick zelfgemaakt is) dat je zulke tracks maakt, een release krijgt op Scantraxx (waarschijnlijk een van hun grootste dromen) en dan onterecht op deze manier beschuldigd worden.. ongeacht of Corey zelf ook dingen jat vind ik dit een hele laffe streek..
S
Hardtraxxer
last seen Mar 2013 358 postssince 2012
De kick uit DOTN heeft een heel andere sinusstructuur dan die uit rip the jacker... Als je er een beetje iets van kent dan kan je dat wel zien.

Active topics in Algemeen

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 6 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 10 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 19 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 6 days ago