Erg lekkere plaat 
F
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2015
4,027 postssince 2012
leuke plaat alleen het mist het vette wat al hun andere platen wel hadde.
Luister deze eens, en Phuture Noize - Fire In The Hole
W
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2023
3,252 postssince 2011
wrote:Erg lekkere plaat
W
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2012
1,379 postssince 2010
wrote:Intro kick heeft wel iets weg van de kicks van Code Black.
Denk dat het een grapje was ivm die Code Black discussie gisteren.wrote:wrote:Intro kick heeft wel iets weg van de kicks van Code Black.echt totaal niet imo
W
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2012
1,379 postssince 2010
Die heb ik gemistwrote:Denk dat het een grapje was ivm die Code Black discussie gisteren.wrote:wrote:Intro kick heeft wel iets weg van de kicks van Code Black.echt totaal niet imo
E
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2015
2,020 postssince 2011
Denk dat het een grapje was ivm die Code Black discussie gisteren.
Je bedoelt op zijn fb? was wel mooie discussie ja, helaas heeft hij hem alleen verwijderd
N
Op t eerste gehoor lijkt t me niet veel.
F
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2015
4,027 postssince 2012
zou deze misschien op het zany album komen? of word dit een nieuwe release samen met die remix van een track van rammstein?
R
Hardtraxxer
last seen Jun 2013
69 postssince 2010
Dertien in een dozijn Fusion plaat, heeft niets van wat de vette Donkey releases van weleer zo goed maakte. Typisch zo'n plaat die je na een half jaar nooit meer hoort.
W
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2012
1,379 postssince 2010
Is dat niet zo bij alle tracks van tegenwoordigwrote:Dertien in een dozijn Fusion plaat, heeft niets van wat de vette Donkey releases van weleer zo goed maakte. Typisch zo'n plaat die je na een half jaar nooit meer hoort.
W
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2012
1,379 postssince 2010
ik denk dat deze me sleeping souls komtwrote:zou deze misschien op het zany album komen? of word dit een nieuwe release samen met die remix van een track van rammstein?
Kick lijkt op een verbeterde Chain Reaction / Crypsis kick.
Vind dit nummer echt een epische melodie hebben.
Zwaar dikke plaat. Mijn helden de donkey's stellen me wederom niet teleur 
Itt tot die Revolution Is Here-remix een doorsnee plaat. Veel te veel de typische Pitcher-stijl...
Niet dat ik het slecht vind, maar Donkey Rollers-platen zijn toch meestal net iets specialer dan dit
Niet dat ik het slecht vind, maar Donkey Rollers-platen zijn toch meestal net iets specialer dan dit
M
Hardtraxxer
last seen Mar 2013
214 postssince 2011
Wat een brute sfeer! 
B
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2017
13,722 postssince 2008
ga je oren en mond spoelenwrote:Kick lijkt op een verbeterde Chain Reaction / Crypsis kick.
Ik vind ook dat hierin veel te veel de Pitcher-stijl wordt gebruikt, terwijl Donkey Rollers altijd een eigen sound hebben gehad. Ik vind de track dan ook meer een dertien-in-een-dozijn track, iets wat ik nog nooit gehad heb bij een Donkey Rollers track. Leuk voor nu, geen blijvertje voor over een jaar.wrote:Itt tot die Revolution Is Here-remix een doorsnee plaat. Veel te veel de typische Pitcher-stijl...
Niet dat ik het slecht vind, maar Donkey Rollers-platen zijn toch meestal net iets specialer dan dit
Hele dikke track! Zowel de mid-intro als de climax
.
Hoodoo Voodoo is out
Heard the full version? Tell us what you think.