Cruelty schreef:
DirtyNoizeZ schreef:
Gister een stukje gepost ben er nu mee verder gegaan dit is het resultaat

enjoy!
Ga even een maand spenderen aan je mixdown en zo. Het is al beter dan andere dingen, maar doe het. Zoek wat tutorials op op youtube, of ga op google rond zoeken.
Verder klinken de kick en melodie wel goed

.
En kickfx zal ook wat toevoegen denk ik. Bijvoorbeeld op 1.04, en voor die kicks waar ik zei dat er reverb mooi op zou klinken. Verder vind ik toch de tail niet zo mooi, hij 'snijdt' te erg, als je snapt wat ik bedoel.
Ik wil graag nog iets laten horen, waarbij ik zeer aan het twijfelen was of ik het af zou maken. Bij 'demon' is de reverse bij de intro nog een beetje verneukt, maar ik ben er nog mee bezig. Excuses voor de abrupte einden. Dus, afmaken of niet?

Edit: Qua volumes, wat je hier boven zegt, produceer altijd minsten op -3 decibel. Ja volumes omhoog halen gebeurt pas na het produceren als je gaat masteren

Linkje vergeten

:
http://soundcloud.com/pimm-1/sets/preview2/