S_D schreef:
hier is er eentje van mij!
Klinkt wel lekker! Vind de break alleen niet zo lekker in het gehoor liggen. Die vocal "shake the core" vind ik wel vet! De melodie en kick passen na mijn idee ook prima bij elkaar, klinkt lekker! De screech klinkt voor mij wel iets te veel als auto die remt met de handrem haha.
robdeV schreef:
Hoi,
Ik maak sinds een paar weken Hardstyle Tracks en heb mijn eerste tracks af, ben reuze benieuwd
wat mensen ervan vinden.
Ik post er nu eentje, meerdere kan ik posten als er positieve reacties zijn.
http://soundcloud.com/robbie89-1/nothin ... -1/s-SlxAEHooi
Het hoeft toch niet persee positieve reacties te zijn? Als het maar opbouwende kritiek is toch?
Ik kan je zeggen, ik wou dat mijn eerste hardstyle zo klonk haha. Best netjes voor iemand die t voor t eerst maakt. De kick komt alleen niet lekker door. Kick is natuurlijk ook wel echt een pokke ding om te maken. Verder zou ik even kijken naar de opbouw van hardstyle nummers. Misschien voor opvulling van de break een passende vocal zoeken? Maar al met al, ik zou zeggen, ga lekker door.
Da Fenix schreef:
Hey iedereen,
Ik zou het super vinden als iemand kan vertellen wat die van mijn track vindt

Ben nu een jaartje bezig ofzo met hardtyle maken

(de vocals zijn idd van internet en moeten weg xD )
link:
http://www.youtube.com/watch?v=zvCV-drlrvwDe rest allemaal zelf gemaakt

dankjewel alvast !
Gelukkig zeg je zelf al dat de vocals weg moeten haha, die vind ik nu wel een beetje te makkelijk.

Verder is natuurlijk niets mis met vocals van internet. Alleen zijn deze vocals wel heel standaard.
Over de rest, klinkt lekker! Kan ik niet zo heel veel kritiek op leveren, de opbouw is lekker, de geluiden zijn lekker, kick niets mis mee voor iemand die een jaar bezig is! Alleen zou ik wel dat applaus en gejuich weghalen.
