Jammer dat ik er niet ben. Had geen zin om in mn eentje te gaan en ik voel me niet welkom bij de hardtraxxers. Heb nu wel enorm spijt trouwens.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
- View the latest post: Sunset Festival (19-09-2026, Lilse Bergen, Lille)
- View the latest post: Loft Goes Hard - Unofficial Hard Bass pre-party (Classics edition) - (10 oktober 2026, Loft Arnhem)
- View the latest post: Jay Reeve presents Melodic Madness (26-09-2026, Poppodium 013, Tilburg)
- View the latest post: Dirty Workz 20 Years ADE (21-10-2026, Chicago Social Club, Amsterdam)
- View the latest post: Vroeger Was Alles Beter Indoor (24-10-2026, Brabanthallen, Den Bosch)
Moderators
-
N
Was dikke fissa. Deathmachine, Embrionyc en The Relic bazen van de avond voor mij.
Peter Kurten, Sei2ure en Deathmachine waren bazig, maar man man man wat ging het ongelooflijk hard in de tweede zaal bij Embrionyc, The Relic en Moleculez

Starving Insect was baas, geluid tijdens Raum 107 was jammer genoeg ruk (maar Daniel zien losgaan is geweldig
), Sei2ure draaide zeer goed maar was niet echt interessant om naar te kijken, Cubic Nomad zat er de hele tijd naast en het kon niemand inclusief ik ene ruk schelen, en Embrionyc was gewoon geweldig. Ik heb zo ontzettend genoten van zijn set. Spacen op die muziek is geweldig. En bij Thoughts Against Thoughts mezelf helenaal kapot gemaakt.
En ook nog es Draidy en Stan ontmoet
en beslist mog een paar andere haatee'ers waar geen naam bij zat. Communiceren daar was toch kut.
Waar waren ze in hemelsnaam mee bezig toen ze de Chill-Out area bedachten? Die plek was de hele tijd leeg
En ook nog es Draidy en Stan ontmoet
Waar waren ze in hemelsnaam mee bezig toen ze de Chill-Out area bedachten? Die plek was de hele tijd leeg
Zeker dik feestje. Embrionyc en Deathmachine zoals verwacht erg vet. Deathmachine die 3 van de 4 nieuwe Genosha 175's draaide was helemaal vet. The Relic had ook een stevig setje en ik was ook verbaasd hoe hard Cubic Nomad nummers gaan, in tegenstelling tot thuis. Moleculez ronduit saai. Erg monotoon allemaal en alleen maar distortion.
Geluid geweldig trouwens in deze zaak, beide zalen. Volgende NORAD is in November en daar zal ik zeker proberen bij te zijn
Geluid geweldig trouwens in deze zaak, beide zalen. Volgende NORAD is in November en daar zal ik zeker proberen bij te zijn
Niet tijdens Raum 107Ordinary Joe wrote:Geluid geweldig trouwens in deze zaak, beide zalen.
Vond je? Ik vond het echt heel vetOrdinary Joe wrote:Moleculez ronduit saai.
Oh ja, voor wie er niet is geweest.. Kijk dit filmpje en je weet dat je er volgende keer gewoon bij moet zijn
View on YouTube
-
P
Wat maakt dat uitNerazzurro93 wrote:Jammer dat ik er niet ben. Had geen zin om in mn eentje te gaan en ik voel me niet welkom bij de hardtraxxers. Heb nu wel enorm spijt trouwens.
Je gaat toch niet feesten voor anderen
-
N
Weet ik. Ik ga vaak alleen maar voor deze keer had ik daar ff geen zin in. Bovendien zit ik ook met tentamens dus maar besloten om niet te gaan. Muziek zit toch in je hart en niet op een feest.