kan je aanzetten via: rechtsklik op taakbalk >> eigenschappen >>systeemvak >> [X] Volumewrote:er staat niet eens zon geluidicoontjewrote:rechtsonderin op het geluidsicoontjes rechtsklik: Afspeelapparatenwrote:mijn geluid doen het niet meeeeeeeeeeeeer
snap er niks van als ik een liedje wil afspelen komt er
Windows Media Player kan het bestand niet afspelen omdat er een probleem met uw geluidsapparaat is geconstateerd. Misschien is er geen geluidsapparaat op de computer geïnstalleerd, wordt het geluidsapparaat gebruikt door een ander programma of functioneert het niet op de juiste wijze.
en dan ff checken of je je boxen geselecteerd hebt als standaard?
G
D
Artist
7488 posts member since 2010
last seen Apr 2019
Waarom hebben we 2 drugstopics?
R
Hardtraxx Veteran
4240 posts member since 2010
last seen May 2025
People like drugs mkayy?wrote:Waarom hebben we 2 drugstopics?
Omdat ze hier zo nodig voorlichting moeten gevenwrote:Waarom hebben we 2 drugstopics?
D
Artist
7488 posts member since 2010
last seen Apr 2019
Waarom hebben we dan maar 1 Lekkerste kick topic... people like kicks too mkay?wrote:People like drugs mkayy?wrote:Waarom hebben we 2 drugstopics?
nee vind 2 wel overbodig, heb wel gevolgd waarom de gebruikers (van zowel het topic als de stuff zelf
1 topic waar je kan laten weten hoe hard je wel niet gespaced hebt op een pilletje of een wit lijntje, want dat willen sommigen blijkbaar. Het andere topic is puur bedoelt voor het uitwisselen van kennis wat je beter wel en niet kan doen. Simple as that.
D
Artist
7488 posts member since 2010
last seen Apr 2019
in other words een
Drugsvoorlichting topic en een Junkie XL topic
Drugsvoorlichting topic en een Junkie XL topic
Het ene topic is puur informatief, het andere topic is wat meer zonder dat je een heel inhoudelijk verhaal moet blijven lullen.
Waarom hebben we hier 10 topics die allemaal op het zevertopic lijken? Boeiend.
Waarom hebben we hier 10 topics die allemaal op het zevertopic lijken? Boeiend.
D
Artist
7488 posts member since 2010
last seen Apr 2019
Ik ken maar 1 zevertopicwrote:Het ene topic is puur informatief, het andere topic is wat meer zonder dat je een heel inhoudelijk verhaal moet blijven lullen.
Waarom hebben we hier 10 topics die allemaal op het zevertopic lijken? Boeiend.
Geniet/Irritatie momentjes, wist je dat offtopic, wat ben je straks van plan...wrote:Ik ken maar 1 zevertopicwrote:Het ene topic is puur informatief, het andere topic is wat meer zonder dat je een heel inhoudelijk verhaal moet blijven lullen.
Waarom hebben we hier 10 topics die allemaal op het zevertopic lijken? Boeiend.zou niet weten welke er verder op lijken.
Komt allemaal op hetzelfde neer...
nieuwe makenwrote:Geniet/Irritatie momentjes, wist je dat offtopic, wat ben je straks van plan...wrote:Ik ken maar 1 zevertopicwrote:Het ene topic is puur informatief, het andere topic is wat meer zonder dat je een heel inhoudelijk verhaal moet blijven lullen.
Waarom hebben we hier 10 topics die allemaal op het zevertopic lijken? Boeiend.zou niet weten welke er verder op lijken.
Komt allemaal op hetzelfde neer...
- wat slik je vandaag
- wat snuif je vandaag
- wat spuit je vandaag
- hoe brak ben je
- irritatie aan je pil
- aan welke drugs denk je
Wanneer werd vorig jaar Q-Dance presents Fusion bekend gemaakt? in die Feestfabriek krant of was het al bekend toen? Ben wel benieuwd of we in juni/juli weer zo'n aankondiging kunnen verwachten 
In Julie volgens mij: http://www.hardtraxx.nl/nieuws/q-dance- ... level.html .wrote:Wanneer werd vorig jaar Q-Dance presents Fusion bekend gemaakt? in die Feestfabriek krant of was het al bekend toen? Ben wel benieuwd of we in juni/juli weer zo'n aankondiging kunnen verwachten
Maar dit jaar is dat dus niet Fusion he, elke jaar wat anders.
Jah weet ik, maar ik bedoel ook eenzelfde concept, of iig een feest in de HMH, daar ben ik wel weer aan toe namelijkwrote:In Julie volgens mij: http://www.hardtraxx.nl/nieuws/q-dance- ... level.html .wrote:Wanneer werd vorig jaar Q-Dance presents Fusion bekend gemaakt? in die Feestfabriek krant of was het al bekend toen? Ben wel benieuwd of we in juni/juli weer zo'n aankondiging kunnen verwachten
Maar dit jaar is dat dus niet Fusion he, elke jaar wat anders.
Het bericht kwam er uit rond 13 juli denki, gezien de meeste sites dit nieuws toen plaatste.
bellen met klantenservice meteen? dan kunnen ze t misschien nog aanpassen!wrote:Kut! Heb net game besteld op internet, maar heb de verkeerde postcode ingevuld (Nee ik ben geen autie, heb de postcode van mijn vaders huis ingevuld en het adres van mijn moeder)
Dan komt ie niet aan, ofwel? Heb ze al gemaild maar hopen dat ze dat zien voordat ze versturen
Ik denk dat je het beste kan bellen, dat is altijd sneller.wrote:Kut! Heb net game besteld op internet, maar heb de verkeerde postcode ingevuld (Nee ik ben geen autie, heb de postcode van mijn vaders huis ingevuld en het adres van mijn moeder)
Dan komt ie niet aan, ofwel? Heb ze al gemaild maar hopen dat ze dat zien voordat ze versturen
Bij watvoor webshop heb je besteld dan?wrote:Kan niet, je kunt ze wel mailen of ze jou willen bellen maar dat is dus waarschijnlijk even snel als een normaal mailtje.
Elke webshop kan je toch wel bellen? Staat meestal wel een nummer bij Contact ofzo.
gewoon de hele aankoop annuleren dan, dat kan volgens die website.
en gewoon opnieuw bestellen?
en gewoon opnieuw bestellen?
haha straks krijg je er 1 bij je vader, 1 bij je moeder, en is ie nog geannuleerd,dus gratis ook :')
L
Hardtraxxer
855 posts member since 2010
last seen Dec 2014
als je via ht een bericht stuurd, pb/pm.. en hij komt bij postvak uit te staan, is ie dan verzonden of niet 
Jah, maar dan heeft diegene hem nog niet gelezen volgens mij. In ieder geval is ie wel verzondenwrote:als je via ht een bericht stuurd, pb/pm.. en hij komt bij postvak uit te staan, is ie dan verzonden of niet
Kloptwrote:Jah, maar dan heeft diegene hem nog niet gelezen volgens mij. In ieder geval is ie wel verzondenwrote:als je via ht een bericht stuurd, pb/pm.. en hij komt bij postvak uit te staan, is ie dan verzonden of niet
Wat maakt het nou uit of je er een seconde naastzit ofzo? 
J
Hardtraxx Veteran
5794 posts member since 2011
last seen 18 days ago
wss wordt het X-Qlusive Italy, aangezien Scantraxx - Holland en Fusion al weer zijn geweestwrote:Jah weet ik, maar ik bedoel ook eenzelfde concept, of iig een feest in de HMH, daar ben ik wel weer aan toe namelijkwrote:In Julie volgens mij: http://www.hardtraxx.nl/nieuws/q-dance- ... level.html .wrote:Wanneer werd vorig jaar Q-Dance presents Fusion bekend gemaakt? in die Feestfabriek krant of was het al bekend toen? Ben wel benieuwd of we in juni/juli weer zo'n aankondiging kunnen verwachten
Maar dit jaar is dat dus niet Fusion he, elke jaar wat anders.