Zelfde hier, leuk idee en opzet, kijkt prima weg tot nu toe alleen zie ik de 'bigger picture' nog niet echt..TSFH wrote:Paar dagen geleden begonnen met The 100. Kwalitatief misschien niet de beste serie, maar wel erg vermakelijk!! Zetten toch een spannend en leuk verhaal neer, waarbij je bepaalde dingen wel met een korreltje zout moet nemen, maar goed. Ik vind het leuk!
Related topics
- View the latest post: Rerun Series #12: Technoboy @ FFWD Heineken Dance Parade 2006 // Deuntje & Dreuntje
- View the latest post: RERUN SERIES #10: Dana vs. Crypsis @ Thrillogy 2009 // Deuntje & Dreuntje
- View the latest post: Ophidian - Black Box Series 2 Part 1
- View the latest post: V.A. - Thunderdome Vinyl Series I/IV (TDM027)
- View the latest post: Noise Pollution Guest Mix Series - Ep. 076 - Silvio Aquila
Active topics in Off-Topic
Moderators
Klaar met Black Mirror. Regelmatig 'holy shit' momentjes gehad, wat een verhalen
ik wil meer afleveringen
ik wil meer afleveringen
Avatar The Last AirbenderSolis wrote:Iemand trouwens nog serie tips?
NostalgieTSFH wrote:Avatar The Last AirbenderSolis wrote:Iemand trouwens nog serie tips?
-
FHardtraxx Veteran
- 6061 posts member since 2010
- last seen 9 days ago
Wat vond je van 'San Junipero'? Voor mij hands down de beste aflevering van de serie.klapstoel wrote:Klaar met Black Mirror. Regelmatig 'holy shit' momentjes gehad, wat een verhalen![]()
ik wil meer afleveringen
Ik vind hem echt goed, met name omdat ie net wat anders was dan de andere afleveringen. Ik vind hem niet de beste. Shut Up And Dance en White Christmas zijn mijn favorieten. White Bear vind ik ook bizar goed. En San Junipero natuurlijkFiretrap wrote:Wat vond je van 'San Junipero'? Voor mij hands down de beste aflevering van de serie.klapstoel wrote:Klaar met Black Mirror. Regelmatig 'holy shit' momentjes gehad, wat een verhalen![]()
ik wil meer afleveringen
Last edited by klapstoel on 04 Feb 2017 13:59, edited 1 time in total.
Hahaha ik heb m ook laatst weer helemaal gekekenMeneerEend wrote:NostalgieTSFH wrote:Avatar The Last AirbenderSolis wrote:Iemand trouwens nog serie tips?. Ben ondertussen in het derde seizoen
Die tijden.... Wanneer Nickelodeon een marathon van Avatar hield...
Volledig terecht ook dat hoge cijfer. Machtig mooie serie.
Heb alles van de serie op DVD, geen spijt van
Heb alles van de serie op DVD, geen spijt van
Heb ik ook, alleen wel in het nederlands, als ik het nu kijk is het altijd in het engels, heeft toch net wat meerDaveytl wrote:Volledig terecht ook dat hoge cijfer. Machtig mooie serie.
Heb alles van de serie op DVD, geen spijt van
Al hoewel sommige dingen in het nederlands erg leuk zijn, zoals bliksem bliksem boeman
Last edited by Koen on 04 Feb 2017 18:52, edited 1 time in total.
Helemaal mee eens, echt een jeugdsentiment! 
Hahahaha bliksem bliksem boeman, machtig mooiKoen wrote:Heb ik ook, alleen wel in het nederlands, als ik het nu kijk is het altijd in het engels, heeft toch net wat meerDaveytl wrote:Volledig terecht ook dat hoge cijfer. Machtig mooie serie.
Heb alles van de serie op DVD, geen spijt van
Al hoewel sommige dingen in het nederlands erg leuk zijn, zoals bliksem bliksem boeman
"Mijn kolen!" vind ik in het nederlands ook veel leuker
Vorige week heb ik het eerste seizoen van Westworld bekeken. Wat een bizar vette serie. Ik ben echt benieuwd naar het vervolg.
Verder nog begonnen met Narcos en Vikings. Suits is ook terug bezig en binnenkort begint Better Call Saul en TWD terug. Zo kan ik er weer even tegen.
Verder nog begonnen met Narcos en Vikings. Suits is ook terug bezig en binnenkort begint Better Call Saul en TWD terug. Zo kan ik er weer even tegen.
Vorige week Prison Break afgekeken, benieuwd naar het nieuwe seizoen, al verwacht ik wel dat het wederom een voorspelbare bende gaat worden!
Ook gisteren begonnen met Breaking Bad, eerste paar afleveringen deden me niet zo heel veel, maar het begint nu toch erg vet te worden! Ook benieuwd naar de tweede seizoenshelft van TDW volgende week! 
-
BHardtraxx Veteran
- 4098 posts member since 2012
- last seen 10 days ago
Na de lovende reacties hier ook maar eens begonnen met Westworld. Ben nu bij aflevering 3, maar vind m aardig vet hoor! Houd wel van dit soort aparte/vage series!
Stranger Things: best een leuke serie, maar de hype snap ik niet. Zo bijzonder is het toch niet, of mis ik iets?
Daveytl wrote:Stranger Things: best een leuke serie, maar de hype snap ik niet. Zo bijzonder is het toch niet, of mis ik iets?
-
FHardtraxx Veteran
- 6061 posts member since 2010
- last seen 9 days ago
idd ja idd
Ben wel benieuwd wat er zo bijzonder/goed aan is. Kun je het me uitleggen?Cruelty wrote:ik vind de hype wel terecht
Iemand al gekeken naar 24: Legacy? Ik durf het niet aan 
-
JHardtraxx Veteran
- 6527 posts member since 2011
- last seen May 2021
De 80's sfeer die het heeft wordt zo mega gewaardeerd.Daveytl wrote:Ben wel benieuwd wat er zo bijzonder/goed aan is. Kun je het me uitleggen?Cruelty wrote:ik vind de hype wel terecht
Nieuwe seizoen van Game Of Thrones komt ook alweer dichterbij realiseer ik me net 