ZiekJonas wrote:
Oh wat zitten deze heerlijk
Active topics in Off-Topic
Moderators
In de Torfs, schoenenwinkelketen in België. Ik weet niet of ze die winkels in NL ook hebben. 85 eurotjes
.
-
QHardtraxx Veteran
- 6154 posts member since 2012
Neen, kheb tegenwoordig maar 3 paar schoenen die ik echt veel draag en zijn alle 3 van Lacoste, dusjah. :]XtD wrote:Waarom in godsnaam alléén Lacoste? Ben je in je slaap bedreigd door een Krokodil?Qlown wrote:Aangezien ik tegenwoordig alleen Lacoste draag.
Bij ons heb je wel het spreekwoord "je hand in eigen boezem steken".Spablauw wrote:Dat is in België een spreekwoord/gezegde, kennen jullie Nederlanders dat dan niet? In eigen boezem kijken?
Mode is niet hetzelfde als een aantal dingen leuk vinden wat toevallig in de mode is. Mode slaat op die mensen in dit topic die het hebben over dat iets echt niet meer kan. Als je sla eet ben je toch ook niet automatisch een vegetariër.BvG50 wrote:Nee, natuurlijk niet. Maar daarom is er niks mis met mode. Veel mode dingen vind ik mooi, en draag ik.Lyst wrote: Je gaat andere mensen toch niet laten bepalen wat jij mooi vindt :')
Maar er zijn ook genoeg modieuze dingen die ik echt walgelijk vind. Dat betekent niet meteen dat mode
'kut' is.
Jij bent die ekte smoothboiDakpan wrote:Mode
-
J
Net terug van Tilburg, nieuwe schoenen erbij dus.
Alex blijf je nou doorgaan over die shag? 
-
JHardtraxx Veteran
- 5794 posts member since 2011
- last seen 3 days ago
Volgende week weer nieuwe schoenen kopen, denk dat het HUB's worden
veel goede verhalen over gehoord
Zitten lekker en zien er goed uit. Prima schoen dus.Jurheinen wrote:Volgende week weer nieuwe schoenen kopen, denk dat het HUB's wordenveel goede verhalen over gehoord
-
J
Passion for fashionnnn

Heel Beurs afgestruind voor deze dingen, nergens waren ze in mijn maat. Kom ik thuis, ga ik naar de site van Britain.. En wat zie ik, deze schoenen! En de aller laatste in mijn maat! Zullen loop van volgende week wel aankomen!
Vind ze niet bepaald mooi. maar dat is smaak natuurlijk
ze zullen wel warm zijn.
-
WHardtraxx Veteran
- 4162 posts member since 2012
- last seen Aug 2013
Voor mensen die iets anders als vans willen maar wel iets wat er op lijkt.
75 pleuros

75 pleuros

-
J
Koop dan Lanvins, swekkkk
Jij gaat lekker warme voetjes hebben mike 
Ik kan begrijpen dat de meesten ze fucking lelijk vinden, maar ik ben er gek op!
En warme voeten zal zeker goed komen haha. Maar dat heb ik met m'n Blackstone's ook al
En warme voeten zal zeker goed komen haha. Maar dat heb ik met m'n Blackstone's ook al
-
JHardtraxx Veteran
- 5794 posts member since 2011
- last seen 3 days ago
Lijkt er geen eens op?Wout1997 wrote:Voor mensen die iets anders als vans willen maar wel iets wat er op lijkt.
75 pleuros
Koop dan Sperry'sJEFSKIII wrote:Koop dan Lanvins, swekkkk

Maar dan in donkerblauw. Van de H&M, voor een kwart van de prijs die Wout zou betalen voor zoiets. en laatst deze:

Swek.
Last edited by hidde on 29 Dec 2012 20:48, edited 1 time in total.
-
J
Helemaal swekkkkkk man
