milfsChukkels wrote:Moeders...
Active topics in Off-Topic
Moderators
moeders die je gaan wakker bellen een minuut voordat je wekker gaat.
-
THardtraxx Veteran
- 5491 posts member since 2010
- last seen Apr 2014
zelf wakker worden 5 minute voordat de wekker gaatoostzaner wrote:moeders die je gaan wakker bellen een minuut voordat je wekker gaat.
-
G
altijd heHoofdcoach wrote:zelf wakker worden 5 minute voordat de wekker gaatoostzaner wrote:moeders die je gaan wakker bellen een minuut voordat je wekker gaat.
Standaard eerder wakker dan mn wekker, 1 minuut meestal.KSwoosh wrote:altijd heHoofdcoach wrote:zelf wakker worden 5 minute voordat de wekker gaatoostzaner wrote:moeders die je gaan wakker bellen een minuut voordat je wekker gaat.
Andere irritatie is toch wel afdrogen na het douchen met een handdoek die natter aanvoelt dan je zelf bent, vooral bij nieuwe handdoeken heb je dat. Schijt hekel aan.
-
G
Zure kak
wtfKSwoosh wrote:Zure kak
ik irriteer me aan fietsers*
-
THardtraxx Veteran
- 5491 posts member since 2010
- last seen Apr 2014
ja schieten altijd zomaar de weg op zonder te kijkenroberttt wrote:wtfKSwoosh wrote:Zure kakwaarom doe je dan citroen sap over je kak, dan heb je dat ook niet
![]()
ik irriteer me aan fietsers*
-
RHardtraxx Veteran
- 6778 posts member since 2010
ik irriteer me aan sloom internet 
moet je het sneller makenRAW-vizion wrote:ik irriteer me aan sloom internet
-
G
dan irriteert ie zich aan zn moeder die er al lang mee bezig is maar nog steeds niks gefixt heeft terwijl ze nu 3x teveel betalen als ze kunnen als wanneer ze een nieuwe [20x zo snel, letterlijK!} abbo nemenroberttt wrote:moet je het sneller makenRAW-vizion wrote:ik irriteer me aan sloom internet
-
RHardtraxx Veteran
- 6778 posts member since 2010
ja jij snapt hemKSwoosh wrote:dan irriteert ie zich aan zn moeder die er al lang mee bezig is maar nog steeds niks gefixt heeft terwijl ze nu 3x teveel betalen als ze kunnen als wanneer ze een nieuwe [20x zo snel, letterlijK!} abbo nemenroberttt wrote:moet je het sneller makenRAW-vizion wrote:ik irriteer me aan sloom internet
-
G
is ze dr al wel mee bezig dan? 
-
RHardtraxx Veteran
- 6778 posts member since 2010
me vader is er ''mee bezig ja'' maar we betalen 39.50 voor 9mb internet bij kpcrap dus klopt voor geen kutKSwoosh wrote:is ze dr al wel mee bezig dan?
en me moeder die zit (geloof ik) aan de andere kant van de wereld en haar kan het denk egt niet boeien of wij teveel voor internet betalen
Je snelheid is wel van meer afhankelijk he je heb niet toevallig een crappy modem? Ja het is leuk die 20 mb/s blabla advertenties die ze doen, maar uiteraard is deze snelheid op sommige plaatsen nou eenmaal niet haalbaar lettende op infrastructuur etc. Ik zit zelf momenteel bij online maar zit eraan te denken over te stappen naar Ziggo.RAW-vizion wrote:me vader is er ''mee bezig ja'' maar we betalen 39.50 voor 9mb internet bij kpcrap dus klopt voor geen kutKSwoosh wrote:is ze dr al wel mee bezig dan?![]()
en me moeder die zit (geloof ik) aan de andere kant van de wereld en haar kan het denk egt niet boeien of wij teveel voor internet betalen
-
RHardtraxx Veteran
- 6778 posts member since 2010
modem is oke (zover ik weet) maar dit is nu mijn speed:mrazura wrote:Je snelheid is wel van meer afhankelijk he je heb niet toevallig een crappy modem? Ja het is leuk die 20 mb/s blabla advertenties die ze doen, maar uiteraard is deze snelheid op sommige plaatsen nou eenmaal niet haalbaar lettende op infrastructuur etc. Ik zit zelf momenteel bij online maar zit eraan te denken over te stappen naar Ziggo.RAW-vizion wrote:me vader is er ''mee bezig ja'' maar we betalen 39.50 voor 9mb internet bij kpcrap dus klopt voor geen kutKSwoosh wrote:is ze dr al wel mee bezig dan?![]()
en me moeder die zit (geloof ik) aan de andere kant van de wereld en haar kan het denk egt niet boeien of wij teveel voor internet betalen
(ja ik zit wel op een plek waar die glasvezel anus pluggen shit niet voorkomen, maar het moet tog wel sneller kunnen?)

Ik irriteer me aan me moeder die uitzending gemist gaat kijken, waardoor het internet van heel noord holland plat lichtKSwoosh wrote:dan irriteert ie zich aan zn moeder die er al lang mee bezig is maar nog steeds niks gefixt heeft terwijl ze nu 3x teveel betalen als ze kunnen als wanneer ze een nieuwe [20x zo snel, letterlijK!} abbo nemenroberttt wrote:moet je het sneller makenRAW-vizion wrote:ik irriteer me aan sloom internet
Weet je toevallig hoe oud je modem is? Ik weet toevallig dat Ziggo klanten nieuwe modems heeft gegeven aangezien deze anders de optimale snelheden niet kunnen halen. Ik zelf heb 12 mb/s terwijl ook ik 20 mb/s zou moeten kunnen halen. Overigens is het wel afhankelijk van het tijdsstip in weekenden liggen deze uiteraard veelal lager ook rond de 6 soms.
-
RHardtraxx Veteran
- 6778 posts member since 2010
nee modem haalt het welmrazura wrote:Weet je toevallig hoe oud je modem is? Ik weet toevallig dat Ziggo klanten nieuwe modems heeft gegeven aangezien deze anders de optimale snelheden niet kunnen halen. Ik zelf heb 12 mb/s terwijl ook ik 20 mb/s zou moeten kunnen halen. Overigens is het wel afhankelijk van het tijdsstip in weekenden liggen deze uiteraard veelal lager ook rond de 6 soms.
het is irritant dat je je niet moe voelt terwijl je wilt slapen.
-
RHardtraxx Veteran
- 6778 posts member since 2010
jeone wrote:het is irritant dat je je niet moe voelt terwijl je wilt slapen.
-
T
Het is irritand dat je moet poepen en het laatste velletje van de wc rol op is en geen meer in huis hebt liggen 
hahah ik moest met de pompdagen helpen tappen toen moest ik schijten moest ik iemand op bellen of die wc papier kwam brengenwesskeej wrote:Het is irritand dat je moet poepen en het laatste velletje van de wc rol op is en geen meer in huis hebt liggen
-
T
Wat is pompdagenjeone wrote:hahah ik moest met de pompdagen helpen tappen toen moest ik schijten moest ik iemand op bellen of die wc papier kwam brengenwesskeej wrote:Het is irritand dat je moet poepen en het laatste velletje van de wc rol op is en geen meer in huis hebt liggen:')
Goed koper netwerk abbo.RAW-vizion wrote:nee modem haalt het welmrazura wrote:Weet je toevallig hoe oud je modem is? Ik weet toevallig dat Ziggo klanten nieuwe modems heeft gegeven aangezien deze anders de optimale snelheden niet kunnen halen. Ik zelf heb 12 mb/s terwijl ook ik 20 mb/s zou moeten kunnen halen. Overigens is het wel afhankelijk van het tijdsstip in weekenden liggen deze uiteraard veelal lager ook rond de 6 soms.
Wij hebben XS4all maar goedkoop abbo dus lage mb/s, meerdere computers op internet vertraagt iets niet super veel, zijn meerdere factoren die het ietsjes trager kunnen maken.
Grootste deel licht aan welke kabel gebruik je, welke modem, welke abbo, (draadloos) wat verzwakt het signaal.
Last edited by mikeee on 25 Jan 2011 23:49, edited 1 time in total.