Hater 
Naar mijn weten zijn er geen post verwijderd de laatste tijd, behalve het porno topicwrote:misschien zijn die nu weggehaald?
Naar mijn weten zijn er geen post verwijderd de laatste tijd, behalve het porno topicwrote:misschien zijn die nu weggehaald?
Bestond er een porno topic?!wrote:Naar mijn weten zijn er geen post verwijderd de laatste tijd, behalve het porno topicwrote:misschien zijn die nu weggehaald?
maak die ff gauw opnieuw aan !wrote:Bestond er een porno topic?!wrote:Naar mijn weten zijn er geen post verwijderd de laatste tijd, behalve het porno topicwrote:misschien zijn die nu weggehaald?
3 zelfs!wrote:Bestond er een porno topic?!wrote:Naar mijn weten zijn er geen post verwijderd de laatste tijd, behalve het porno topicwrote:misschien zijn die nu weggehaald?
We gaan gewoon in het almachtige zever topic volop porno posten.wrote:oke wie maakt een nieuwe aan
Alles mag in dat topic... in theorie althanswrote:We gaan gewoon in het almachtige zever topic volop porno posten.wrote:oke wie maakt een nieuwe aan
wrote:Alles mag in dat topic... in theorie althanswrote:We gaan gewoon in het almachtige zever topic volop porno posten.wrote:oke wie maakt een nieuwe aan
nu ben ik ineens een haterwrote:Hater
Was een geintje hoor, daarom ook de toegevoegde smileywrote:nu ben ik ineens een haterwrote:Haterdenk dat 80% van HT HHZ de laatste 2/3 jaar alleen maar loopt te bashen op egt alles wat hij doet. en nu komt hij met die slappe hap (Doomed) en iedereen loopt hier gelijk Willem z'n kont te kussen
vind de sounds in het intro lekker meer nietwrote:Was een geintje hoor, daarom ook de toegevoegde smileywrote:nu ben ik ineens een haterwrote:Haterdenk dat 80% van HT HHZ de laatste 2/3 jaar alleen maar loopt te bashen op egt alles wat hij doet. en nu komt hij met die slappe hap (Doomed) en iedereen loopt hier gelijk Willem z'n kont te kussen
.
Ben het wel met je eens overigens dat iedereen nu z'n kont loopt te kussen, maar vind het zelf wel een lekker trackje. Maar Raw is het ieder geval niet.
You see me rollin', be hatin'wrote:haters die gaan huilen in zever omdat er vrouwen plaatjes worden gepost.. zo hee wat een ramp, nog nooit eerder gezien..
Serieus zoek een leven
Jij neemt het allemaal wel verdomde serieus zegwrote:Mensen die, nadat er van de week 3x porno topic gesloten is, het toch gaan proberen in andere topics
serieuswrote:Mensen die, nadat er van de week 3x porno topic gesloten is, het toch gaan proberen in andere topics
+1wrote:Al die onzin topics in het off-topic. Kan ik me echt focking hard aan irriteren.
+100000000wrote:Al die onzin topics in het off-topic. Kan ik me echt focking hard aan irriteren.
wrote:Al die onzin spammers in het off-topic. Kan ik me echt focking hard aan irriteren.
wrote:Al die onzin topics in het off-topic. Kan ik me echt focking hard aan irriteren.