ErikZ wrote:Hekzitter wrote:Pommer wrote:Man man man het is weer ouderwets anti-Pommer avond op fifa. Elke tyfuspot in de laatste minuut zo'n gescripte graftakkengoal tegen. Wat een kutspel.
Jij ook al? Vorige week prima week met 10-2-3 maar deze week gewoon ineens 5 potten achter elkaar met 2-1 verliezen waarin de tegenstander 3 schoten op goal heeft en ik er 15 op goal heb.

Hahaha ik had deze ook al naar mijn vriendin gestuurd, omdat ik dus werkelijk waar zo in de woonkamer zit te schreeuwen tegen mijn tv. De buren zullen denk ik alvast de instanties hebben gebeld, omdat ze denken dat ik huiselijk geweld pleeg. Vooral de zin "Hoerekutzooi" is kenmerkend.
Het meest frustrerende is als je tegenstander in de 92e minuut met een smerige Fifa goal (lees: afleggen op andere spits, terwijl keeper struikelt over eigen benen) en daarna heel de herhaling wilt zien en een dab doet. Dan wil ik het liefst IP adres achterhalen en diegene met een AR15 opzoeken en helemaal de Cholera inschieten.