Snuiven. Tot een paar jaar geleden kon ik er met mijn hoofd niet bij waarom je dat zou doen en je leven zo zou weggooien.
Goeie, zelfde vraag!
Goeie, zelfde vraag!
Zelfde antwoord als jij. En ik heb het voor elkaar gekregen om in 1 jaar tijd m'n neus naar de tering te helpen. Dus ben er gelijk ook klaar mee.Denkeleda wrote:Snuiven. Tot een paar jaar geleden kon ik er met mijn hoofd niet bij waarom je dat zou doen en je leven zo zou weggooien.![]()
Goeie, zelfde vraag!
Rustig aan, vrijdag uiteten, zaterdag sporten, huis een beetje opruimen en in de avond pokeren. Zondag voetbal kijkenMitch wrote:Bijna!
Wat ga jij dit weekend doen?
Lekker maat, om de hoek bij ons hèRemi wrote:Ik moet zaterdag even in Breda zijn, daarna op baby-visite in het ziekenhuis daar en 's avonds uit eten bij Zout&Citroen * in Oosterhout. Erg veel zin in! Daar slapen we en dan zondag op de terugweg nog even langs de carnavalswinkels om wat inkopen te doen, haha.
Waar kijk je deze week naar uit?