636 unieke biertjes, verschil zit het hem in het tripje naar Praag, waar Indy helaas niet bij was. De rest van het jaar redelijk veel samen gedronken en om bier geweestIndy wrote:Sjoerd heeft er meermitch0162 wrote:Hoe dan?Indy wrote:526 unieke check-ins dit jaar
Related topics
- View the latest post: Spacedisk - Classics #5 (Millenium Speciaal)
- View the latest post: Proficiat: The Venator (22), adfs (35), freakandel speciaal (32), Dj TNT Attack (29), Jamesterr (25), Melantan (25), Kryptica (24), Emil (21), Fresh E
- View the latest post: adfs (33), freakandel speciaal (30), Dj TNT Attack (27), Jamesterr (23), Melantan (23), Kryptica (22), The Venator (20), Emil (19), Fresh Energy Event
- View the latest post: Hans Teeuwen & De Nachtbrakers ft. Haha Bier Jongen - L*l In De Lockdown (Power Hour Edit) (Q262)
- View the latest post: DJ Q & MC Tuut - Bier Tapp'n (GuRu Bash 2021 Anthem)
Active topics in Off-Topic
Moderators
Ik wilde zeggen "alsof je in dat tripje 110 bier gedronken hebt?!?!" maar jou kennende kan dat wel. Was dat niet vlak voor Koningsdag, en dat je toen op Supersized met een opgezette lever stond? 
75 in 4 dagen om precies te zijn en totaal die week 100
Was met Supersized inderdaad, lekker gedronken op de heenweg
(Moet wel zeggen, dat veel van die biertjes kleinere proefglazen waren. Dus lijkt wel erger dan dat het is.)
Was met Supersized inderdaad, lekker gedronken op de heenweg
(Moet wel zeggen, dat veel van die biertjes kleinere proefglazen waren. Dus lijkt wel erger dan dat het is.)
Hier nog mensen die naar Hop on Hop off festival gaan 5, 6 of 7 april? 60 brouwers met meer dan 400 bieren in Breda.
https://hoponhopofffestival.com/
https://hoponhopofffestival.com/
Ik ga misschien de zaterdag de 6e wel even kijken. Maar weet dat pas in die week zelf, denk ik. Ga jij?
Jazeker, vrijdagavond en zaterdag. Is voor ons nog geen 10 minuten rijden en de bus stopt precies voor de schaatsbaan waar het gehouden wordtRemi wrote:Ik ga misschien de zaterdag de 6e wel even kijken. Maar weet dat pas in die week zelf, denk ik. Ga jij?
Als ik ga dan app ik je tegen die tijd wel even.
Afgelopen zaterdag mooi bieravondje gehad.
Begonnen met een goede IPA van de Moersleutel (Battery Jumper), daarna wat zuur bier van Cantillon en daarna richting de stouts (onder andere Barrel Blend 4, Bountyhunter en BCBS '18). Barrel Blend 4 en Bountyhunter favorietjes: vleugje vanille en kokos in die stouts beviel echt prima.
Begonnen met een goede IPA van de Moersleutel (Battery Jumper), daarna wat zuur bier van Cantillon en daarna richting de stouts (onder andere Barrel Blend 4, Bountyhunter en BCBS '18). Barrel Blend 4 en Bountyhunter favorietjes: vleugje vanille en kokos in die stouts beviel echt prima.
Zaterdag nog een paar gerijpte biertjes gedronken. Een Gouden Carolus Indulgence uit 2016 die prima was, een La Trappe Quadrupel uit 2015 (en inmiddels al een jaar over datum was) die heerlijk was en als kers op de taart een Gregorius uit 2012 die al drie jaar over datum was. Die laatste was echt fantastisch zeg, volle smaak en mega zacht!

Die is goud joh! Was dat die op whisky vaten had gelegen of dat geuze bier die op champagne vaten heeft gelegen?Indy wrote:Zaterdag nog een paar gerijpte biertjes gedronken. Een Gouden Carolus Indulgence uit 2016 die prima was, een La Trappe Quadrupel uit 2015 (en inmiddels al een jaar over datum was) die heerlijk was en als kers op de taart een Gregorius uit 2012 die al drie jaar over datum was. Die laatste was echt fantastisch zeg, volle smaak en mega zacht!![]()
Komend weekend weer flink wat flesjes opentrekken. Heb een flinke, degelijk beoordeelde en goedkope voorraad speciaalbier uit Duitsland gehaald wat mooi is voor de opvulling. Maar toch dit weekend maar even de al twee jaar in een donker hoekje gelegen Lervig Barley Wine BA opentrekken. Hopen dat hij zijn rating, zeker met de rijping, waar maakt.
Vgm laatstgenoemde. Had daar wat van weg ! Vond hem niet super tbh.Hekzitter wrote: Die is goud joh! Was dat die op whisky vaten had gelegen of dat geuze bier die op champagne vaten heeft gelegen?
Toen ik ~4,5 jaar geleden in mijn eerste eigen woning ging, heb ik van een vriend een sixpackje La Trappe Quadrupel gekregen, waarvan we er toen meteen, als eerste biertje in het huis, een lauw uit een plastic bekertje hebben gedronken. Ik heb er nog 2 of 3 bewaard en ik zal er, als laatste biertje in het huis binnenkort, nog eentje met hem drinken. De rest ga ik nog wat extra jaartjes bewaren denk ik
. Daarnaast heb ik ook nog een Préaris Quadrocinno uit 2014 liggen.
Ik vond dat wellicht het lekkerste biertje wat ik ooit op heb, maar dat komt misschien omdat ik sowieso al wel fan ben van Geuze bier. Vooral als het lekker weer is tik je die echt weg als Spa.Indy wrote:Vgm laatstgenoemde. Had daar wat van weg ! Vond hem niet super tbh.Hekzitter wrote: Die is goud joh! Was dat die op whisky vaten had gelegen of dat geuze bier die op champagne vaten heeft gelegen?
Maar jammer dat je die niet zo lekker vond. Gouden Carolus heeft wel elk jaar zo'n jubileum biertje. Die op Whiskey vaten heeft gelegen is ook echt goed.
Cuvée Sauvage is de 2de smaakexpressie uitgegeven onder dit label. Gouden Carolus Cuvée van de Keizer Rood werd versneden met 2 en 3 jaar oude Lambiek (20%) van Brouwerij Boon (Lembeek). Dit huwelijk verenigt het beste uit twee brouwtradities: volmondig en subtiel gekruid, fruitig en verfrissend zuur.Indy wrote:Vgm laatstgenoemde. Had daar wat van weg ! Vond hem niet super tbh.Hekzitter wrote: Die is goud joh! Was dat die op whisky vaten had gelegen of dat geuze bier die op champagne vaten heeft gelegen?
Cool. Is de cirkel weer rond.RomanAnthony wrote:Toen ik ~4,5 jaar geleden in mijn eerste eigen woning ging, heb ik van een vriend een sixpackje La Trappe Quadrupel gekregen, waarvan we er toen meteen, als eerste biertje in het huis, een lauw uit een plastic bekertje hebben gedronken. Ik heb er nog 2 of 3 bewaard en ik zal er, als laatste biertje in het huis binnenkort, nog eentje met hem drinken. De rest ga ik nog wat extra jaartjes bewaren denk ik.
Verdomme nu heb ik zin in speciaal bier door jullie heren..thnx..
Leuk topic dit
Sinds ik met mijn verjaardag in oktober een goed aantal speciaal biertjes gekregen heb ben ik er enorm fan van geworden. Kan er enorm van genieten 
Die met Whiskey is uit 2015, er staat 10 jaar houdbaarheid op de fles. Ben ze vanaf dat jaar gaan sparen met de gedachte dat ze allemaal 10 jaar houdbaar waren. Maar kwam er laatst achter dat dat niet bij allemaal het geval was. Ben er wel zeer benieuwd naar, had ik nou maar een flesje meer gekocht!Hekzitter wrote:Ik vond dat wellicht het lekkerste biertje wat ik ooit op heb, maar dat komt misschien omdat ik sowieso al wel fan ben van Geuze bier. Vooral als het lekker weer is tik je die echt weg als Spa.Indy wrote:Vgm laatstgenoemde. Had daar wat van weg ! Vond hem niet super tbh.Hekzitter wrote: Die is goud joh! Was dat die op whisky vaten had gelegen of dat geuze bier die op champagne vaten heeft gelegen?
Maar jammer dat je die niet zo lekker vond. Gouden Carolus heeft wel elk jaar zo'n jubileum biertje. Die op Whiskey vaten heeft gelegen is ook echt goed.
Quadrupeltje en Gregorius waren niet normaal voor een doorsnee zaterdag avondIndy wrote:Zaterdag nog een paar gerijpte biertjes gedronken. Een Gouden Carolus Indulgence uit 2016 die prima was, een La Trappe Quadrupel uit 2015 (en inmiddels al een jaar over datum was) die heerlijk was en als kers op de taart een Gregorius uit 2012 die al drie jaar over datum was. Die laatste was echt fantastisch zeg, volle smaak en mega zacht!![]()
Kaartjes gekocht voor de zaterdag dus ik zie je daar!mitch0162 wrote:Jazeker, vrijdagavond en zaterdag. Is voor ons nog geen 10 minuten rijden en de bus stopt precies voor de schaatsbaan waar het gehouden wordtRemi wrote:Ik ga misschien de zaterdag de 6e wel even kijken. Maar weet dat pas in die week zelf, denk ik. Ga jij?
Deze zaterdag een Lervig Barleywine BA uit 2017 opengebroken na een paar jaar te hebben gerijpt in een donker hoekje.
Enorme smaaksensatie dat, enorm vol en een hele goede smaak en afdronk. Op Pauwel Kwak na toch wel mijn favoriete biertje. Daarna Omnipollo Mudcake gedaan, wat ook enorm vol was maar het smaakte me te veel naar chocolade en anijs oid.
Daarna is het een beetje een waas geworden waardoor er in rap tempo veel (niet moeilijke maar wel lekkere) speciaalbieren doorgegaan zijn
Enorme smaaksensatie dat, enorm vol en een hele goede smaak en afdronk. Op Pauwel Kwak na toch wel mijn favoriete biertje. Daarna Omnipollo Mudcake gedaan, wat ook enorm vol was maar het smaakte me te veel naar chocolade en anijs oid.
Daarna is het een beetje een waas geworden waardoor er in rap tempo veel (niet moeilijke maar wel lekkere) speciaalbieren doorgegaan zijn
Nice, kaarten zijn trouwens het hele weekend geldig, mocht je vrijdag of zondag nog willen gaan. Tot zaterdag!Remi wrote:Kaartjes gekocht voor de zaterdag dus ik zie je daar!mitch0162 wrote:Jazeker, vrijdagavond en zaterdag. Is voor ons nog geen 10 minuten rijden en de bus stopt precies voor de schaatsbaan waar het gehouden wordtRemi wrote:Ik ga misschien de zaterdag de 6e wel even kijken. Maar weet dat pas in die week zelf, denk ik. Ga jij?
Afgelopen weekend mijn verjaardagscadeau van mijn vriendin van vorig jaar verzilverd (15 april jarig, dus lekker op tijd weer): een fiets-bierarrangement in de Vlaamse Ardennen (B&B Goudsbloempje in Sint-Martens Lierde). Heel kleinschalig B&Btje (twee kamers) en een super lief vrouwtje die alles verzorgde. Kwamen zaterdagochtend om 11 uur aan en kregen meteen een lekker speciaalbiertje uit de streek (genoeg keuze). Vervolgens kregen we wat uitleg en een kaart van de omgeving, inclusief meerdere fietsroutes (kleinste was ~40km, maar die kon je dus ook voor een deel doen). Vervolgens fietsen opgehaald (ik een racefiets, mijn vriendin een elektrische. Achteraf goed, want het was flink heuvelachtig). We kregen een picknicktas mee, bestaande uit een kleedje, een paar broodjes, wafels, appels en nog twee streekbieren (licht blonde en tripel). Het was natuurlijk machtig lekker weer, dus met de kaart op pad gegaan. Binnen 5 minuten ergens in een weiland neergeploft en lekker gegeten en gedronken. Op de fiets gestapt en binnen 5 minuten op een terras gaan zitten en weer een streekbiertje naar binnen gewerkt. Heel toevallig zat er binnen 3 minuten fietsen een brouwerij, dus ook hier twee biertjes gedronken. Onderweg naar de volgende stad weer in een weilandje neergeploft en nog een biertje gedronken. In het volgende stadje (Geraardsbergen) terrasje gepakt en toen ging de zon al weer onder. Resultaat: in 6 uur tijd toch zeker tussen de 10 en 15 km gefietst (
), maar wel lekker heel wat streekbieren gedronken. Hierna ergens een eetcafeetje opgezocht, om onder genot van nog een streekbiertje een heerlijke bord stoofvlees met friet naar binnen te werken. Uiteindelijk rond 11 uur weer in het B&B aangekomen en de volgende dag rond half 11 weer vertrokken, na een overheerlijk ontbijt van de gastvrouw, waarna we ook nog eens een bierpakketje meekregen.
In de buurt zaten een stuk of 10 brouwerijen, waarvan we er dus een even snel bezocht hebben om wat te drinken (rondleidingen zijn kut). Dit was Brouwerij De Graal. Verder bieren op van o.a. plaatselijke brouwerijen Gaudium Brouwerij Gemeldorp, De Graal (zoals al benoemd), microbrouwerij 't Gijzelaarke en Roman.
Aanradertje dus om eens op een zonnige dag samen met bijvoorbeeld je vriendin te doen (mits zij ook bier lust).
In de buurt zaten een stuk of 10 brouwerijen, waarvan we er dus een even snel bezocht hebben om wat te drinken (rondleidingen zijn kut). Dit was Brouwerij De Graal. Verder bieren op van o.a. plaatselijke brouwerijen Gaudium Brouwerij Gemeldorp, De Graal (zoals al benoemd), microbrouwerij 't Gijzelaarke en Roman.
Aanradertje dus om eens op een zonnige dag samen met bijvoorbeeld je vriendin te doen (mits zij ook bier lust).
Hop on Hop off afgelopen weekend in Breda was geslaagd
. Nog een tijdje met Mitch staan buurten. Prima dagje.