wat ben ik dan weer gezegend met het feit dat ik niks heb kunnen regelen tot nu toewrote:Ja ik zag het, er is nu een anti drugs discussiewrote:Is alweer voorbij
Dat met die honden komt wel goed
T
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2014
5,491 postssince 2010
Noem je dat gezegend?wrote:wat ben ik dan weer gezegend met het feit dat ik niks heb kunnen regelen tot nu toewrote:Ja ik zag het, er is nu een anti drugs discussiewrote:Is alweer voorbij
Dat met die honden komt wel goed
eigenlijk niet he,, kan het beter zwaar klote noemen..
wrote:Als je niks geregeld krijgt zou ik gewoon naar de meeting gaan als ik jou was. Daar is vast wel iemand die een snoepje voor je over heeft.wrote:eigenlijk niet he,, kan het beter zwaar klote noemen..
Sommige van mijn groep delen mdma kristal uit
T
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2014
5,491 postssince 2010
Damn wat heb ik zin. 
hmm thanks voor de tip! mocht het echt niet lukken..wrote:Als je niks geregeld krijgt zou ik gewoon naar de meeting gaan als ik jou was. Daar is vast wel iemand die een snoepje voor je over heeft.wrote:eigenlijk niet he,, kan het beter zwaar klote noemen..
Lol stelletje mongolen op PF in HB-topic 
T
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2014
5,491 postssince 2010
Ja stelletje paupertswrote:Lol stelletje mongolen op PF in HB-topic
T
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2014
5,491 postssince 2010
Ze houden zich meer met mensen afzeiken bezig op hardbass dan het feest volgensmijwrote:Coole mensen!
Ja, deden ze vorig jaar ook alwrote:Ze houden zich meer met mensen afzeiken bezig op hardbass dan het feest volgensmijwrote:Coole mensen!
Maarja, like I care
Ik heb ze mooi uit de tent gelokt
T
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2014
5,491 postssince 2010
Mja lekker boeie ik geef weinig om dat soort mensen 
Ontstaan er nu al ruzies voordat 't feest begonnen is? Voer die jongens allemaal eens een tikkel.. 
T
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2014
5,491 postssince 2010
Gewoon negeren dat soort volkwrote:Ontstaan er nu al ruzies voordat 't feest begonnen is? Voer die jongens allemaal eens een tikkel..
Weet iemand trouwens of de wc-hokjes op die feesten goed zijn ingericht zodat er makkelijk een blowjob gegeven kan worden? 
Het Glory Hole is volgens geruchten aanwezig. Alleen voor VIP's tho en geslacht is onbekend.wrote:Weet iemand trouwens of de wc-hokjes op die feesten goed zijn ingericht zodat er makkelijk een blowjob gegeven kan worden?
Hihi, nu al bezig met voorbereiden voor ons onderonsje?wrote:Weet iemand trouwens of de wc-hokjes op die feesten goed zijn ingericht zodat er makkelijk een blowjob gegeven kan worden?
T
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2014
5,491 postssince 2010
wrote:Hihi, nu al bezig met voorbereiden voor ons onderonsje?wrote:Weet iemand trouwens of de wc-hokjes op die feesten goed zijn ingericht zodat er makkelijk een blowjob gegeven kan worden?
Ja, tabletteermachine draait op volle toeren nu om een lading 'bruine sterretjes' klaar te hebben zaterdagwrote:Hihi, nu al bezig met voorbereiden voor ons onderonsje?wrote:Weet iemand trouwens of de wc-hokjes op die feesten goed zijn ingericht zodat er makkelijk een blowjob gegeven kan worden?
M
Ik verwijs jullie door naar het 'Speciaal voor alle vrouwen/gays: Wijn en Piemels' topic! 
Serieus ik heb vanaf nu echt een schijt hekel aan pep en XTC..
Verdomme 2 uurtjes geslapen en nu weer klaar wakker.
Verdomme 2 uurtjes geslapen en nu weer klaar wakker.
G
Van de kaart, in een restaurant
bestellen