Broken Balance schreef:
Ik kan het filmpje zo even niet zien, maar welke ziekte is het?
dolichocolon in combinatie met Ehlers Danlos en Alpha-1 antitrypsine deficiëntie. Dat houd in dat zijn dikke darm niet werkt. Hij heeft een stoma aan z'n dunne darm momenteel.
Ik zelf heb Alpha-1 antitrypsine deficiëntie, een lever aandoening waardoor ik vergrote kans heb op lever falen.. Maar ik heb daar in het dagelijks leven geen last van gelukkig.
Maar mijn broertje heeft helaas alles tegen gehad.
De reden waarom ik er nu mee kom is omdat de eindsprint in zicht is en alle mogelijke aandacht graag nog mee wil pakken.
Verder kan je meer hier vinden
https://www.ricojay.comRickzel schreef:
Denk als je overlegt met de mods dat je best het bericht zou mogen delen in een wat beter bezocht onderdeel van het forum toch? Voor zoiets kan vast wel een uitzondering gemaakt worden in het wjd topic? Zijn vast genoeg leden die best een paar eurootjes kunnen missen voor zoiets??
Ik ben niet zo van het zielig doen en aandacht vragen

het heeft me al veel moeite gekost om dit hier te plaatsen want ik ben voor de meesten hier 'maar een forum lid'.
Maar voor je broertje doe je alles.
Bedankt
