roberttt schreef:
Maar zo'n leven gun je iemand ook niet en zou je zelf ook niet willen.. Natuurlijk zal je willen dat ze het overleefd, maar dan moet ze met zo'n zware handicap leven.. Zal behoorlijk zwaar worden voor haar en haar familie/vrienden..
Niet best zulke dingen

Jah het lijkt me ook echt een hel bijna, iig is het wel heel zwaar, maar als het een van mijn vrienden zou overkomen zou ik er alles maar dan ook alles aan doen om hem in leven te houden en hem vervolgens ook een nog zo makkelijk mogelijk leven te laten lijden. Als je van iemand houdt moet je dat kunnen opbrengen.
Het is wel echt verschrikkelijk ja, was ook nog eens een hele mooie en vrolijke meid (niet dat dat er veel toe doet maar toch). Je haalt haar wel steeds op die manier voor je.
Bedankt Ruben & Mandy!