Pommer schreef:
@ Robkuh
Ik zeg ook niet dat het verkeerd is om veel te werken, in de vakantie werk ik ook rond de 50 uur per week, maar het lijkt wel of dat het enige is waar jij aan kan denken, je praat er echt de hele tijd over. Het lijkt meer of je leeft om te werken dan werkt om te leven.
Ik heb op het moment weinig anders te doen. Gestopt met Studie, Sporten doe ik niet en mijn vrienden studeren of werken continue.
+ Wil ik nog thuis blijven wonen, dan moest ik ook wel. Mijn ouders stellen redelijk hard de regels nu en dat ook met feestjes.
Misschien een grimmige stemming nu maar ik kijk aan het eind altijd goed terug erop. Je leert ervan.
En ja, die reacties van ga op kamers etc., ik wil dat best maar ik merk dat ik er gewoon niet klaar voor ben. Ook vanwege mijn Autisme, ook van vanwege weinig zelfstandigheid.
Ik ben soms eenmaal wat moeilijker dan sommige andere, maar de structuur die mijn ouders handhaven ben ik hun soms wel dankbaar voor.