Moet je nagaan hoe goed het leven nu is als mensen zich hierover druk kunnen maken.Pedaalemre wrote:Meest overused woorden van het jaar zijn al 'racisme' en 'gekwetst zijn'. D'n voorvaders hadden hun ballen uit hun broek gelachen als ze zouden weten waar mensen tegenwoordig gekwetst om zijn.
Active topics in Off-Topic
Moderators
Ik geef dan wel weer toe dat racisme ook wordt overused. Al denk ik dat racisme op zich zelf nog altijd een probleem is (met name in landen als USA), maar het wordt wel moeilijk vaak misbruikt (zoals met de hema reclame)Pedaalemre wrote:Meest overused woorden van het jaar zijn al 'racisme' en 'gekwetst zijn'. D'n voorvaders hadden hun ballen uit hun broek gelachen als ze zouden weten waar mensen tegenwoordig gekwetst om zijn.
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
En hierom neem ik het woord dus al niet meer serieus. Durf te wedden dat in 80% v/d gevallen van mensen die in deze tijd waarin we leven tijd racisme roepen ze zelf hadden kunnen voorkomen wat er dan ook niet gelukt is in hun leven. Ik ben half turks en ben nog nooit gediscrimineerd, goh wat apart zeg. Moet er wel bij zeggen dat ik nog nooit in turkije ben geweest, in NL ben geboren, geen woord turks spreek en zo kaas ben als het maar kan en me normaal gedraag. Maar die keuze hebben alle anderen ook.makrooy wrote:Ik geef dan wel weer toe dat racisme ook wordt overused. Al denk ik dat racisme op zich zelf nog altijd een probleem is (met name in landen als USA), maar het wordt wel moeilijk vaak misbruikt (zoals met de hema reclame)Pedaalemre wrote:Meest overused woorden van het jaar zijn al 'racisme' en 'gekwetst zijn'. D'n voorvaders hadden hun ballen uit hun broek gelachen als ze zouden weten waar mensen tegenwoordig gekwetst om zijn.
Moet eerlijk zeggen dat ik Snowflakes nog nooit op die manier gebruikt heb zien wordenmakrooy wrote:overused
Haha nou misschien ligt het er ook aan dat ik alleen op plekken kom waar er veel kritiek is op de SJW's van tegenwoordig. Verder eens met je hoor emre, als je gwn normaal doet zit je over het algemeen wel goed in Nederland naar mijn ervaring.Chroman wrote:Moet eerlijk zeggen dat ik Snowflakes nog nooit op die manier gebruikt heb zien wordenmakrooy wrote:overused
Ik hoor dit woord nu dus echt voor het eerstmakrooy wrote:Meest overusede woord van het jaar 2017, zou eigenlijk bij irritatie momentje moeten dit.Pedaalemre wrote: Jep, het gaat snoeihard de verkeerde kant op. Snowflakes maatschappij.
Rundfunk. Altijd +1 HEIL MENEER HEYDRICH
Betaald een kwartiertje op de wc zitten. Zal vast vaker gezegd zijn, blijft toch genieten 
KlasseExterkate wrote:Zojuist voor de tweede keer mijn praktijk gehad en nu wel geslaagd!
Beurtbalkje wrote:Betaald een kwartiertje op de wc zitten. Zal vast vaker gezegd zijn, blijft toch genieten

Waarschijnlijk binnenkort een nieuwe baan als alles goed gaat 
Geen Iphone meer. Was de vastlopers meer dan zat... Nieuwe Huawei telefoon is wel genieten en heb ook t gevoel dat android een stuk gebruiksvriendelijker is geworden.
Vastlopers bij een iPhone?DerBeuker wrote:Geen Iphone meer. Was de vastlopers meer dan zat...
Iphone SEDonnyD wrote:Vastlopers bij een iPhone?DerBeuker wrote:Geen Iphone meer. Was de vastlopers meer dan zat...Welk model had je dan?
Vind ik niet gek dan dat 'ie vastliep 
Niks mis met de SE an sich hoor, elke iPhone kan die issues hebben, ligt er vaak helemaal aan wat je er mee doet 
Komende tijd om de week iets heerlijks om de planning hebben: Carnaval - Origins - vriendenweekend in Krakau. GODVERDOMME OVERAL ZIN IN GODVERDOMME
Mijn "ik moet zuipen" shirt..... doet het bijzonder goed in de kroegen
Morgen stopt mijn alcoholvrije periode 
Wat is eigenlijk de precieze reden dat je dit doet, puur uit nieuwsgierigheid haha!Remi wrote:Morgen stopt mijn alcoholvrije periode